MAGIC-GOLD

Jao jbte....."web-centar" (nikad cula) i to jos po MLM-u .......ma bre mrsko mi je i da komentarisem ideju.
Smorih se zesce...

BTW: sledeci put kad ti padne na pamet da postavis link ka nekom sajtu prethodno ga opisi......
 
I...ne mogu da izdržim da ne odreagujem opet.....

Govorim tečno tri strana jezika, vozim sve kategorije, čak i autobus (samo nemam dozvolu) , dobra sam riba, živim i radim u inostranstvu, i za 12 sati rada DNEVNO, ne mogu da zaradim više od 1100 eur, a ti ćeš da me naučiš kako da zaradim EKSTRA sa radom od dva sata nedeljno ?????????????

Sine moj, pa toga nema ni u naučnofantastičnim filmovima !

Twin Piks je za tebe mala beba.....nego bolje ti idi pravac u Holivud....tamo ćeš se garant obogatiti....
 
Ljudi...
On je startovao tako nesto, i sad trazi referale...

Ako i hocete da pocnete ovako nesto krenite od njihove pocetne strane a ne od referala...
Znaci http://www.MAGIC-GOLD.com/?CountryID=CS a ne preko njegovog referala...

Mrzim kad ljudi navlace nekog na svoje referale, a ne kazu da to rade nego samo postave link...
Samo sto ako neko napravi acc na njegov referal blokira mu jednog clana, a ako se prijave 2 lika a niko nista ne uradi dalje niko nece zaraditi nista...

Znaci, sve ovo sa podmuklim referalima ne znaci nista...
 
preko tvog linka koji si postavio jeste to da je znvanican sajt Magic-golda al ne postoji mogucnost da se registujes vec jedino preko ovoga sto sam ja postavio ili nekog drugog ko je vec u sistemu
zato ako neko hoce da se registruje moze da to uradi samo na ovaj link www.zoransd.magic-gold.com !
Vidim da niste upuceni u posao moramo vam drzati predavanje o tome !
 
Prevara...
Znaci da sam nacin zarade moze da donese stvarnu zaradu samo osnivacu...
TJ. jedan lik startuje i niko ne moze da se registruje sem ako nije njegov referal...

OCAJ, LOPOVLUK, KRADJA i PREVARA... Cemer tuga i jad...
TOTALNA BLOKADA STRANICE DA NIKAD VISE NE ISKOCI NI U GOOGLE PRETRAZI!
 
Nije tacno da zaradu moze da donese samo osnivacu u pitanju je binarni sistem a verujem da znate sta je binarni sistem leva i desna stana ! i postoji balas leve i desne strane a sto se tice zarada svi zaradjuju podjednako i onaj sto je na vrhu i onaj sto je na dnu tako da nema prevare idi na ovaj sajt http://www.zoransd.magic-gold.com pise na srpskom pa procitaj a da bi se registrovao prko mog linka trebaju ti jos i:lol: e-gold a kako do njih jedino uz moju pomoc i pomoc kolega koji imaju na racun taj novac u e-gold banci!
]ZNACI NIJE NIKAKVA PREVARA TO MISLI SAMO SKEPTICI
 
Takodje pise:
Nadji 2 prijatelja i dobijas pare zato sto su se registrovali preko tebe
Ako oni nadju jos 2, oni dobijaju pare, ali i ti dobijas zbog njihovih prijatelja...

Znaci: Ako je neko odredio da moze samo preko referala da se registruje znaci da sve ide preko njega...
On je napravio 2 referala i onda poceo sa "regrutovanjem" na svoj account...

Znaci PREVARA...
 
Takodje pise:
Nadji 2 prijatelja i dobijas pare zato sto su se registrovali preko tebe
Ako oni nadju jos 2, oni dobijaju pare, ali i ti dobijas zbog njihovih prijatelja...

Znaci: Ako je neko odredio da moze samo preko referala da se registruje znaci da sve ide preko njega...
On je napravio 2 referala i onda poceo sa "regrutovanjem" na svoj account...

Znaci PREVARA...

SLUŠAJTE pametnog čoveka !

Arkanto, SVAKA ČAST, s obzirom na tvoje godine, bez uvrede....
 
u Binarnom sistem svi dobijaju koji naprave balans leve i desne strane nisu to nikakvi referali. to su poslovni saradnici skojima se mozes videti cuti porazgovarati o poslu sl!
Dakle nikakva PREVARA !!!!!!!
 
ovo nije moj licni sajt to je saj moje firme za koju radi tako da odmah razjasnim -MAGIC-GOLD korporation je preveden na 18 svetskih jezika a sediste je u Americi
I ja se ne hvalim vec nudim poslovnu saradnju svima koji su zainteresovani za rad !!!!!!!!:grin:
 
Prijatelju, to je prevara. E sad, ili nas lazes da nije ili zaista ne razumes zasto je prevara. Ako je u pitanju ova druga stvar, sad cu da ti objasnim zasto se, baveci se MLM-om (izvini, binarnim sistemom poslovanja), svrstavas medju moralne nakaze i zbog cega si zrtva prevare.
Prvo, tu nema nikakvog realnog uvecanja novca, dakle, ti uzimas pare za clanarinu od svojih prijatelja (izvini, poslovnih saradnika), a onda deo zadrzis za sebe, a ostatak das onom "prijatelju" koji te je ubedio da si mu poslovni saradnik.
Drugo, svoje drugove gledas u oci i lazes, prodajes im pricu kako je MAGIC GOLD nacin da zarade neki dinar. Medjutim, dobro znas da je jedini nacin da zaista ukradu (izvini, zarade) neki dinar, da lazu svoje drugove i budu isto tako prepredeni, kao ti i da imaju obraze ko' djon od cipele (isto kao sto i ti imas obraz ko' djon).
Trece, to nije posao (jer se novac ne uvecava), vec prevara, jer se novaz "zaradjuje" laganjem da je to u stvari posao (pogledati stav 1).
Ima jos stvari koje bih zeleo da napisem, ali necu, jer pocinje da me iritira cela ova prica.
Pozdrv!
 
Dobro prijatelju ako tako mislis ok al nisi u pravu nije ovo nikakav MLM vec je binarni sistem poslovanja koji koristi mobilna telefonija elektro privreda u Americi cela vlada posluje po principu binarnog sistema leva i desna strana to jes ovako 3;6 6;3 ili 5;4 4;5
Ustvari idi na moj sajt pa procitaj polako ceo sadrzaj i znaces i da dodjemo da ti odrzimo poslovnu ponudu pare koje uzimamo ne stavljamo sebi u dzep neko se uplacuje na racun MAGIC-GOLDA a firma je u Londonu! Nas novac zaradjen dobijamo preko racuna u e-gold banci gde imao svi otvorene racune u toj banci!
 

Back
Top