Laku noc ti zelim ....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne vidim zasto pravis problem, licna stvar svake individue je da proceni sama sta ce da pise na konkretnoj temi.


hvala PP,
ali nije potrebno, braniti me
:)

izgubila mi se slicica,
pa je ponavljam

dakle,

sweetDreamsBabyBoyGirl-1.jpg


:)
 
Ne vidim zasto pravis problem, licna stvar svake individue je da proceni sama sta ce da pise na konkretnoj temi.

Vazno je da sam ja nju udaljila sa teme. Picila mi je po zivcima. Debilka. Kaze "Pisem svima. Sto?" Sta da je pitam, kako su tvoji, sta ti rade mama i tata? Sto je pitam? Sta ti mislis sto je pitam kome pise? Daj mi ideju sta da joj odgovorim ako bude insistirala da joj odgvorim sto sam je to pitala.
 
Vazno je da sam ja nju udaljila sa teme. Picila mi je po zivcima. Debilka. Kaze "Pisem svima. Sto?" Sta da je pitam, kako su tvoji, sta ti rade mama i tata? Sto je pitam? Sta ti mislis sto je pitam kome pise? Daj mi ideju sta da joj odgovorim ako bude insistirala da joj odgvorim sto sam je to pitala.

Bilo bi jako lepo od tebe da se malo lepse izrazavas. Sta mislis, da li ti mozda sa ova dva posta igras nekom po nervima?
 
Razumela ti ili ne razumela od mene ti je to da sam ti rekla da je glupo biti toliko zatvoren kad si na forumu kao sto si ti. Toliko od mene. Cmok :D Pisi! Ova tema sluzi za chat!

Da sam ja otvorila ovu temu mogu reci da tema nije za cat
I molim moderatora da se obrisu postovi koji vode ka tome - glupo je raspravljati ovde tako nesto za to postoji pp - osim toga jeli ko otvoren ili zatvoren - svako ima svoj izbor zar ne ;)


Laku noc ti zelim topmodelisica
 
Malo preterujem. Ne moze niko da me iznervira. Ali kad bi neko mogao to bi bila ova debilka veceras sa ovim "Sto?", zar tebe ne nevira kad naidjes na debila?

Ne znam o cemu pricas!
Ali znam da sam suvise dugo na ROMANTICI, i isto tako znam da osoba, kojoj se obracas sa neskrivenim primitivizmom, nikog nikad nije dirala, napadala ili provocirala.
Dalje, cesto sam u Uzicu i na Zlatiboru, i imam visoko misljenje o tamosnjim ljudima. Ali tvoja neinteligencija me zaprepascuje, sto se ogleda i u tvom avataru:wink:
 
Ne znam o cemu pricas!
Ali znam da sam suvise dugo na ROMANTICI, i isto tako znam da osoba, kojoj se obracas sa neskrivenim primitivizmom, nikog nikad nije dirala, napadala ili provocirala.
Dalje, cesto sam u Uzicu i na Zlatiboru, i imam visoko misljenje o tamosnjim ljudima. Ali tvoja neinteligencija me zaprepascuje, sto se ogleda i u tvom avataru:wink:

Nista mi nije novo to sto neko ne zna o cemu pricam! Zacudilo bi me kad bi neko znao o cemu pricam! :D Moj primitivizam ne postoji. Ti si primitivan ako mislis da sam ja primitivna. Zaprepascuj se ti, i laku tebi noc ja zelim u skladu sa temom!
 
Nist ami nije novo to sto neko ne zna o cemu pricam! Zacudilo bi me kad bi neko znao o cemu pricam! :D Moj primitivizam ne postoji. Ti si primitivan ako mislis da sam ja primitivna. Zaprepascuj se ti, i laku tebi noc ja zelim u skladu sa temom!

Kad si ti u pitanju, zaista nije ni potrebno da se misli. Sve je kristalno jasno.
Laku noc i tebi, potrudi se za promenu da makar ne pravis pravopisne greske;-)
A ne bi bilo lose i da ti nabavimo bukvar:wink:
 
Iza zastora noci
Pod svjetlom zvijezda
Opet nas djeli milijun gradovo
Cujem tvoj osmijeh
Dok sklapam oci
Na usnama slova
Tvoga imena
I vjeruj da disem samo za tebe
I vjeruj da molim samo za nas

Laku noc ljubavi
Snivaj na jastuku od svijetova
Laku noc lujbavi
Neka te cuvaju andjeli
Sweet dreams my only one
Forever be your guardian angel
Sweet dreams
My only one

Daleko od oka ali u srcu
Ljubav nas spaja svojim strunama
Cujem tvoj osmijeh
Dok sklapam oci
Dok udisem miris s'tvoga jastuka
I vjeruj da zivim samo za tebe
I vjeruj da molim samo za nas

Laku noc ljubavi...

GET Colonia -

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top