Nesto moje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tara

Buduća legenda
Poruka
35.576
Postoji li nesto sto se moze smtrati vasim zastitnim znakom, neki deo garderobe, nakita i slico? Ja obozavam marame, bez kojih ne izlazim iz kuce i mindjuse svih mogucih oblika i boja...Nadam se da nije bila ovakva tema...:?
 
i ja isto obozavam marame,recimo da i zimi i leti ako nije bas pretoplo uvek izlazim sa nekom maramom ili salom oko vrata ( e da i ne mislim na one bapske marame :roll: )
i srebrno prstenje,mislim da smo srasli isto kako ja iz kuce tako i ono :)
 
Volim nakit, marame, a od šminke obavezan ruž.

Ali naj moje su minđuše :!: (svih oblika, sastava, veličina) bez kojih ne izlazim ni do najbliže prodavnice, i po kojima sam prepoznatljiva.
 
Штикле, сребро и злато, кожа, руж, шљокице по свему, љубичаста боја у свим нијансама, детаљи у облику руже, масиван накит,...
 
i ja isto obozavam marame,recimo da i zimi i leti ako nije bas pretoplo uvek izlazim sa nekom maramom ili salom oko vrata ( e da i ne mislim na one bapske marame :roll: )
i srebrno prstenje,mislim da smo srasli isto kako ja iz kuce tako i ono :)

jao sto volim dodir hladnog metala:)
 
Prsten koji sam dobila za 14. rodjendan od deke i bake - art deko roze zlati i tri dijamanta. Trebala ga je dobiti mama, ali je deka smatrao da je glupo da joj ga poklone kad ona ne nosi nakit.
 
Prelepa ti je tema Tara!
Ja volim sesire. Ne mogu da kazem da ih nosim non stop, ali veoma cesto, mnogo cesce nego sto je to kod nas uobicajeno.
Iz svakog grada koji sam posetila u svetu donela sam jedan sesir, kacket ili kapu. Mnogi od njih su me pratili na mojim daljim putovanjima, a neki su ostali samo suveniri. Volim sesire kape kackete beretke...
 
Da,najveci problem mi je leti kada krenu one vrucinstine da se odvojim od marama...Tada postajem smesna sama sebi razmisljajuci da li da je stavim ili ne...
 
volim lep ves. sve one beskorisne detalje koji se i ne naslucuju ispod odece - od carapa sa dezenom, preko haltera, podvezica, od sarenog vesa do cipke i satena, interesantan ves koji podseca na neke druge epohe - kombinacija boja i materijala, oblika...sve mi je bitno
 
ja volim srebrno prstenje, ali ne kitim se preterano. Moj omiljeni prsten koji nosim na palcu leve ruke je unikat, kupljen u Štokholmu pre osam godina, napravljen od donjeg dela srebrne viljuške:D
Nema veliku vrednost, niti je bog zna kakav unikat (svako bi znao da savije viljušku i napravi tako prsten:p), ali ja ga obožavam:D. Čak sam ga gubila dva, tri puta i uvek nekim čudom pronalazila.
 
blago vama,ja nemam nista karakteristicno niti samo moje
uvek sam u drugom fazonu,ne negujem neki specifican stil vec ono volim da menjam,drugarica mi kaze da kad vidi haljine pomisli na mene,ali opet jeste da ih volim ali ne nosim ih stalno
 
Postoji li nesto sto se moze smtrati vasim zastitnim znakom, neki deo garderobe, nakita i slico? Ja obozavam marame, bez kojih ne izlazim iz kuce i mindjuse svih mogucih oblika i boja...Nadam se da nije bila ovakva tema...:?
Ne postoji predmet, jedino atmosfera.
Npr. moja soba, radni prostor, tj. prostor u kome boravim moram prilagoditi sebi i "obojiti " ga onako kako ja to volim. Više osoba mi je reklo da prilagođavam okruženje prema sebi.
 
Ne postoji predmet, jedino atmosfera.
Npr. moja soba, radni prostor, tj. prostor u kome boravim moram prilagoditi sebi i "obojiti " ga onako kako ja to volim. Više osoba mi je reklo da prilagođavam okruženje prema sebi.

joj, Eva sad si me spasila...a sve chitam temu i ne znam shta da kazem :|
isto to, prostor , ''zapishavanje teritorije''mora biti moj ''trag'', pa makar na tri milimetra povrshine
proshle su me godine odavno (uh kad se samo setim)dzidza bidza, konchastih narukvica, chudnog prstenja, i bedzeva..satova i kojekakvih drangulija), kao kokosh

...sad vishe nishta od toga..ni prstenje, ni lanchic, ni sat, nishta ne podnosim...pod obavezno...kuku meni omatorilo se ...dodushe kad se nadje neka budalashtina, ne mogu da odolim...pa sve vishe pokushavam da se suzdrzim..mozda kad mi se mozak opet izvrne nadjem neshto ozbiljno...''nikad necesh odrasti mali remorkeru''...choveche pa ja bi trebalo da budem teta sa broshevima, i maramama...kuku meni...necu, nikako... pa da se izbodem dobijem tetanus ili se zadavim , kad stanem sama sebi na maramu... :smile:
 
Ja isto marame, mindjuse i prstenje u najcudnijim oblicima (srebrne ili bizuterija, ne volim zlato, jedino belo zlato). Svako ko me poznaje zna da cu imati nesto od ovoga na sebi ako ne i sve
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top