Besplatna zastita

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Koja je najbolja besplatna zastita koja se moze naci na netu?

Ali da bude u full paketu... tipa Kaspersky Internet Security 7...

Dakle da ima u sebi objedinjen i Anti Virus, Anti Spyware i Firewall.
 
porin50

Po cemu sudis i zasto kazes da ne preporucujes SpyBoot..

Raymond Berenger

Opet po cemu i na osnovu cega sudis sa je samo Kaspersky najbolja zastita..

Tema je besplatni vid zastite.. Kaspersky, bilo koja varijanta je komercijalni softver i kao takav sa ovom temom ne ide...

I na kraju, sve sto je vezano za ovu temu i korisni napisite, a ne ovo je dobro jer ja to volim, a nisam napisao ni jedan argument zasto, te osgovori tipa to i to ne valja i ne poreporucujem a bez i jedne rijeci zasto se ne poreporucuje...
Sve parcijalno.. kad pisete nesto, onda stanite iza onog sto napisete..

Hvala...
 
Je GZ ti samo ides po forumu i zvocas. Stalno ti nesto smeta.
A ti prijatelju, kad vec nesto tvrdis, bilo bi, zarad diskusije, lepo da kazes zasto to mislis. Ovako, bez argumentacije, drcno tvrditi da neko zvoca, je u najmanju ruku nekulturno.
Pre svega objasni sta ti znaci da je sve sem Kasperskog lose? To ti iz iskustva ili ti je tako u snu se "javilo"? Da ne govorim koliko neznanja time otkrivas o sebi.

Kada te neko lepo pita zasto tako mislis i da to nikako ne moze biti tvrdnja koja "drzi vodu" - ti bi elegantno da zaobidjes odgovor i postavljas pitanje sa pocetka. Ti bi monolog?

Takodje, bilo bi veoma lepo od tebe kad ne bi izvodio kerefeke i odgovarao jednom recju ili receneicom od dve reci maksimum kad te neko nesto pita. Siguran sam da umes ako se potrudis da sastavis jednu prosto prosirenu recenicu. U suprotnom, mani se diskusije i ne pravi se pametan.

Moraces malo da poradis na komunikaciji.
 
Ako ista mrzim u nekoj raspravi to je stil napada poznat pod nazivom ARGUMENTUM AD HOMINEM.
Lepo si pozvan da obrazlozis svoju tvrdnju, a ti u odsustvu pravih argumenata skreces temu ka tome kakve su osobine necije licnosti i sta ko po forumu radi, dovlaceci postove sa drugih tema koji uopste nemaju veze sa ovom, a sve u pokusaju diskreditacije sagovornika.

Uostalom, kao sto ti je i napisano cak i za to (clan vs moderator(i)) postoji tema (inace moja omiljena :-D ) prema tome....
 
GZ:
porin50

Po cemu sudis i zasto kazes da ne preporucujes SpyBoot..

Iz osobnog iskustava, jednom prilikom desilo mi se da je kompjuter
inficiran nekim malicioznim programom. Ne imajući Ad-aware a na
preporuku prijatelja instaliram spyboot.
Pokrenem ga u safe modu i skeniram nakon toga napravim "imunize".

Kod ponovnog pokretanja windowsa u normalnom modu
trebalo je kompjuteru četiri puta duže da se upali, i od tada svaki
put. Najduže traje "Preparing Network Connection" skoro
četiri minute.

Odlučio sam se na ponovnu instalaciju windowsa i od tada koristim
ad-aware i nemam više takvih problema.
 
Pa ja sam se Ivanana malo pre zahvalio na primedbama... uvideo gresku i ucutao kao krivac :) Opravdao i potvrdio sve vase kritike !

Sta jos zelis da uradim !!! Hoces da me izbicujes ?!?!
 
Iz osobnog iskustava, jednom prilikom desilo mi se da je kompjuter
inficiran nekim malicioznim programom. Ne imajući Ad-aware a na
preporuku prijatelja instaliram spyboot.
Pokrenem ga u safe modu i skeniram nakon toga napravim "imunize".

Kod ponovnog pokretanja windowsa u normalnom modu
trebalo je kompjuteru četiri puta duže da se upali, i od tada svaki
put. Najduže traje "Preparing Network Connection" skoro
četiri minute.

Odlučio sam se na ponovnu instalaciju windowsa i od tada koristim
ad-aware i nemam više takvih problema.
To kod tebe mora da se nesto drugo zamrsilo...
Ja koristim i Ad-Aware i SpyBot Serach and Destroy i rade solidno. Onoliko koliko mogu i koliko im je baza azurna. Naravno, koristim oba jer svaki od njih ume da propusti sto poneki puta onaj drugi doceka i tako u krug.
U svakom slucaju, nikada nisam imao te vrste (usporavanja sistema) koristeci Spybot

Ovo sa "Preparing Network Connection" je sumnjivo. SpyBot nema nikakve veze sa time, pa makar stavio nesto na "imunize". Zbog toga i mislim da se nesto drugo desilo paralelno pa ispade da je SpyBot "krivac"
 

Back
Top