Masina za susenje vesa
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 100

Tema: Masina za susenje vesa

Zainteresovan član Giordanna (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Masina za susenje vesa

Drage moje,volela bih da znam kakva su vam iskustva sa masinom za susenje vesa?A mozda kombinovana za susenje i pranje?

Mirka šizika
    Guest

Podrazumevano Re: Masina za susenje vesa

A mene zanima , dal moze da padne masina ako mi stoje jedna preko druge...sve tripuje da ce kad pocne centrifuga da radi ova odozgo da se strovali ...

Jel drzi neko tako?
    I koju stavlja dole?

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Super izum! Samo sto ja u njoj ne susim sve, samo peskire, posteljinu i tako to. Imam podno grejanje u kupatilu pa mi se sve osusi preko noci, nema potrebe da trpam u susilicu. Ponekada ipak susim farmerke, pamucne majice i slicno, nikako stvari od finijih i nezniih materijala. Peskiri budu puno meksi kada se suse u susilici nego ovako obicno. O kombinovanoj masini-susilici ne znam nista...

Mirka nece da padne, ne brini. :wink: Mi smo pre drzali susilicu na masini za ves, nije bilo nikakvih problema. Sada ne drzimo jer imamo vise prostora u stanu...

Primećen član BIrd. (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Ja sam prezadovoljna sa susilicu, susim sve osim
    djempere. probala sam jednom i nikad vise
    od L postao je XXL
    peskiri i ostalo su meksi kao sto je rekla chokolada

Kombinovana masina-susilica ima moja drugarica i nije bas zadovoljna!

Primećen član BIrd. (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

zaboravila sam da kazem da susim i patike!!

Mirka šizika
    Guest

Ja zivim za dan da to unesem u stan , vec godinama ves susim u kupatilu posto je neki majstor od arhitelte zaboravio da isprojektuje terasu na mom stanu...

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.529
    Reputaciona moć
    15770

Ja nemam masinu za susenje...i to samo zato sto nemam mesta u kupatilu...inace bih je kupila ..neki moji prijatelji je imaju i zadovoljni su..odlicna stvar u kuci..

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Ističe se mojra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

odlicna stvar, zimi posebno. ne moras da cekas tri dana da ti se ves ocedi kada udari mraz, ne moras da ga siris po radijatorima i povecavas vlagu u kupatilu / stanu, za sat i po omiljena rolka je suva i spremna za nosenje...ali svi ljudi koje znam preporucuju da se kupe odvojene masine za pranje vesa i susenje.
    razumem logiku, jer kada se pokvari neki deo u delu za susenje, ne mozes ni da peres ves u kombinovanoj. dok se to popravi, nagomila ti se ves za pranje - prakticnije su ipak odvojene. uglavnom se drze jedna na drugoj, ona za susenje na onoj za pranje.

Primećen član
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Dryer je nesto najbolje sto moze da ti se desi ako zivis na severnom polu...
    ali moras biti pazljiv da ti se ne dogodi kao meni da od svoje garderobe napravis
    kolekciju Barbie na zimovanju!

Cinjenica je da se garderoba i svaka tkanina znacajno unistava susenjem u masini!
    Ali fora i jeste u tome...eto opravdanja za novi shoping

Ističe se pile_babino (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Da bolje je ne kupiti kombinovanu masinu za susenje vesa, jednostavno zato sto ne susi ves do kraja. Super prakticna stvar. Nema cedjenja, rasprostiranja, samo pravac na peglanje

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio Giordanna Pogledaj poruku
    Drage moje,volela bih da znam kakva su vam iskustva sa masinom za susenje vesa?A mozda kombinovana za susenje i pranje?
    Koristim mašinu koja pere i suši, marke "Bosh". Stavim na sušenje 50 min. jer se lakše pegla ako nije do kraja isušeno.
    Odlična stvar ko stanuje u zgradi ili ima mali balkončić, ili jednostavno kada je loše vrijeme.

Elita Kvinsi (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    743

moj kolega sa posla kupio nedavno kombinovanu candy perilicu-sušilicu. Super zadovoljan, kaže veoma praktična stvar. Kad ja budem kupovala, mislim da ću ipak kupiti dve odvojene mašine.

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Ništa bez klasike:štipaljka+kanap

Iskusan Gljiva zjalelovka (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    262

tachno, ko josh moze da se obesi mashinom za sushenje vesha... :smile:
    Gljiva Sumorna Ha-Ha
    Da, u pravu ste...

Zainteresovan član fenix15bird (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Ubedljivo najbolji izum! Imam odvojene mašine, ova za sušenje stoji na onoj za pranje. Sve sušim u njoj, uključujući i patike. Veš je mek, mirišljav i, ako se izvadi odmah po završetku programa ne mora da se pegla.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

E, ono sto mene zanima kao mushko, pricha koja mi je prilicno neverovatna, pa moram ipak da je proverim... da posle te sushilice, mnoge stvari ne moraju da se peglaju, tj neki materijali nece da se guzvaju u njoj. Ne pije mi pricha vodu, pa bih da cujem jos nekog sta ima da kaze :|
    Realno...

Primećen član
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Kad_LupimLupim Pogledaj poruku
    E, ono sto mene zanima kao mushko, pricha koja mi je prilicno neverovatna, pa moram ipak da je proverim... da posle te sushilice, mnoge stvari ne moraju da se peglaju, tj neki materijali nece da se guzvaju u njoj. Ne pije mi pricha vodu, pa bih da cujem jos nekog sta ima da kaze :|
    iskreno da ti kazem, ja ne peglam bas previse stvari...ali posle masine za susenje sve je dramaticno izguzvano!
    kod kuce imam kombinovanu masinu i obicno koristim onaj program koji samo prosush ves i ne iscedi mu dusu , ali ovde u studentskom kampusu gde koristimo zajednicki laundry sa ogromnim masinama (kao industrijske velike) sa dryerom koji sve radnje radi...
    sve je sazvakano!
    na stranu to sto je svaka tkanina potpuno izakana i istanjena posle dryera.
    samo treba pogledati filtere tih masina posle svakog susenja i jasno ce ti biti koliko je od tvog dzempera duksa peskira ostalo u masini!
    nacisto unistava garderobu, ali je prakticno.
    jos jedna stvar..ne podnosim beogradske terase na kojima vise gace i kuhinjske krpe koje se suse...beograd u tom smislu lici na jednu galeriju okacenog vesa...sta mislite o tome?
    zato dajem glas dryeru...a garderoba i tako izadje iz mode

Obećava
    Učlanjen
    07.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Meni je sve kao ispeglano kad iyvadim ves iz susilice, cak i carape budu potpuno ispresovane, da ne poverujes. Poenta je samo da je ne pretrpas, onda se izguzva. A to sto ostane u filteru ispadne sa odece i kad susis ves na zici, samo sto se ne vidi, Odeca se haba i ovako i onako. I naravno, na nekim odevnim predmetima ima oznaka da ne smeju da se suse u masini, pa to i postujem, uglavnom.

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

odliocna je..ali odvojeno..tj moja je odvojena od masine za pranje i fenomenalna je...zimi narocito..mozda je malo zeznuto sto ne mozes sve da susis u njoj..ali jbg...sve u svemu odlicna stvar...

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

a jel znate za podatak da su ranije ljudi mislili da ako se voze više od 34 km na sat da se tada gine????? --- postoji zapis, a ja uletela u literaturu lika koji bio 78-me zatvoren u rešetke zbog neadekvatnog načina pristupa životu
    prema tome, sušenje, pranje, inhaliranje, oksidovanje, helijumovanje, natrijumovanje i dezifekcija veša ----vrlo su mogući u današnjoj civilizaciji
    A KAD ĆU AKO NEĆU NIKAD?????

Ističe se K aja (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

I ja planiram da kupim mašinu za sušenje, ali sam čula da maš. za pranje mora imati bar 800 obrtaja da bi bile dobar tandem. Moja mašina ima samo 500 obrtaja, ali je nova i ne kupuje mi se još i to. Takođe čujem da postoje sušilice sa kondenzatorom i one sa odvodom, pa mi nije jasno kakav je to odvod, tj, da li moram nešto bušiti po kupatilu?

Obećava
    Učlanjen
    07.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Mislim da su bolje te sa kondenzatorom, tj. imaju neku posudicu u kojoj se skuplja voda, koliko sam ja ukapirala. Ali ja imam tu sa odvodom koja me nervira, jer imas crevo koje je ogromnog precnika, cca 15cm i ja ga obicno svaki put dovlacim do prozora, da bi para mogla da izlazi napolje. Ne znam sta se desava kada nemas prozor u kupatilu, verovatno nesto treba da se busi, treba nam neki muskarac ovde koji se razume u sve ovo...

Aktivan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

A kombinovane masine (i pere i susi) oone valjda nemaju to crevo? Ko zna da mi kaze jer mi to vazno nemam prozor na kupatilu...

Zainteresovan član *milkshake* (avatar)
    Učlanjen
    23.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Sto se tice kombinovane masine iz razlicitih izvora sam cula da ne valja.Moj brat je ima i kaze da je ves kada se izvadi tooliko izguzvan da je posle muka opeglati ga.
    istina! ne pitaj me kako znam

Nov član
    Učlanjen
    08.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Treba mi savet!
    Vidim da dosta ljudi hvali masinu za susenje vesa iz razloga što se ves nakon toga ne mora peglati. Interesuje me da li te masine imaju poseban program protiv guzvanja ili to vazi za sve masine.
    Mi smo kao vencani poklon danas dobili Gorenje masinu tip D50110 koja nema taj program. Gledala sam danas po netu masine koje su nešto skuplje a imaj taj program pa sam u dilemi da je zamenim dok je još neraspakovana.
    Molim za vasa iskustva!

Slične teme

1. Masina za pranje i susenje vesa
    Autor e.xotica u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 15.06.2007., 00:02
  2. LG masina za pranje vesa
    Autor milan_kol u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.03.2007., 13:21

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu