Trazim roditelje...

strychna pomotj ti je potrebna...fala bogy imash je na svakom koraq...pochev od shkolskog psihologa pa redom...chak milim da postoje i oni brojevi za ty vrsty pomotji...
a za statys...hmz...to niko ne moze da ti da neki poseban "retzept" za stitzanje prijatelja...bitno je da bydesh osoba od poverenja...i da pomazesh toj osobi y chemy god mozesh i bla bla...i tako...
 
Za nasilje u porodici najiskrenije ne znam shta bih ti rekla zavisi sve do kog je stepena stiglo....Ali ako je ozbiljno treba da se obratis za pomoc nekim strucnim ljudima.....Jer ako ne mozete razgovorom reshiti problem znaci da je on izmakao kontroli
Shto se tice statusa naj frenda nema ti tu nikavih pravila bitno je da izaberesh pravu osobu sa kojom mozesh da budesh ono shto jesi...Da provodite dosta vremena zajedno,da budesh pouzdana a sa druge strane da vam bude lepo obema zajedno da mozete o svemu da razgovarate......
 
dajte bre...:roll: pa da je prodaju u harem...

@...
grupne terapije su mozda najbolje resenje...
obrati se skolskog pedagogu/psihologu...on ih nazove...
znas...ako se Stvarno suoce s tim, ti NISI UOPSTE KRIVA zbog toga sto ih je neko nazvao i skrenuo paznju na to...
a opet, ako krene na gore, opet NEMOJ da se osecas krivo, jer ti si pokusala sve od sebe...ili bar neki deo...

pod nasiljem - sta tacno podrazumevas?
 
Nasilje u porodici?
BASH to,kako se suprotstaviti psiho roditeljima.A usput kako steci status necijeg najboljeg prijatelja?Sve opusteno:)

E, isti slučaj je u mojoj porodici :D
Samo ne znam na kome se vrši to nasilje :lol:
Roditelji su mi psiho žešći, spremni za ludaru...znači pukli sa živcima skroz na skroz!!!!!!!!!
Da bih poštedela sebe, na vreme sam počela da im uzvraćam istom merom 8) Kevu urnišem, mada i ćaleta uništavam na rate...
 
1. Jeele, nije manipulacija resenje, to je sredstvo
2. Vecina tinejdzera smatra da su im roditelji skotovi kada ih ne puste da ostanu do 3 ujutru, omg!, strasno, kako su grozni...!
3. U slucaju da situacija nije beznacajna, kao gore pomenuta, pazi kome se obracas za pomoc, jer cak i ti skolski psiholozi znaju da bidnu prave samozive i nezaiteresovane budale...
 

Back
Top