Statistika zaradjenog novca na sarm
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 146

Tema: Statistika zaradjenog novca na sarm

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Statistika zaradjenog novca na sarm

Zna li neko da li postoji zemlja koja meri koliko mlada devojka zaradi na sarm od tipova sa kojima izlazi u toku dve tri godine od napr. 18 pa do 21 godine?
    Ako ne postoji, da li mislite da bi trebalo tako nesto uvesti i na neki nacin zastitu muskom svetu od takvih napasti.
    Ne mislim na klasicne sponzoruse, nego obicne devojke koje i kad imaju para da izadju kazu decku da bas taj dan i nemaju pa decko i taj dan isfinansira vecernji izlazak.

Veoma poznat
    Učlanjen
    18.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Statistika zaradjenog novca na sarm

Kapiram da si vodio neku cicu na girice,posle čega ti je napunila bulju šimikama i sad si ljut..

Veoma poznat
    Učlanjen
    18.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio gustav_ Pogledaj poruku
    nego obicne devojke koje i kad imaju para da izadju kazu decku da bas taj dan i nemaju pa decko i taj dan isfinansira vecernji izlazak.
    cekaj bre sine,pa ovo nisam ni video...kakve veze ima da li ona ima ili nema pare,ti si taj koji mora da plati...razumes,pa nisi valjda slovenac :?

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Uvek sam se nudila da platim, ali uvek!!!
    Kad nemam para stvarno, unapred kazem, ali se uvek oduzim posle, tj. nema sta da se oduzim, jer smatram ako je meni lepo da recimo, pijem i jedem te veceri, svi koji su sa mnom ce to isto, jer mi je uzitak da radimo to zajedno, a ne samo ja ili niko.
    Novac ne treba "cuvati" (mislim ako nemas porodicu, ako si jos uvek slobodan, ili nemas obaveze bilo koje vrste) vec ga koristis valjda da ti bude lepo. Meni je lepo kad je svima lepo itd, da se ne ponavljam...
    Isto tako, ima momaka koji cute ko pichkice kad treba platiti pice...

Poznat Maslachak (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Zna li neko da li postoji zemlja koja meri koliko mlada devojka zaradi na sarm od tipova sa kojima izlazi u toku dve tri godine od napr. 18 pa do 21 godine?
    Ako ne postoji, da li mislite da bi trebalo tako nesto uvesti i na neki nacin zastitu muskom svetu od takvih napasti.
    Ne mislim na klasicne sponzoruse, nego obicne devojke koje i kad imaju para da izadju kazu decku da bas taj dan i nemaju pa decko i taj dan isfinansira vecernji izlazak.
    bozze... naravno da vec postoji interna forumashka statistika....
    cifra je 4160 dindzi po izlasku + inflacija za tekucu godinu.

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

I šta čovek da kaže na ovo osim..... niko te ne tera, ne moraš ti ništa platiti..... ako si već štekara
    Janidebi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dana2503 Pogledaj poruku
    Uvek sam se nudila da platim, ali uvek!!!
    Kad nemam para stvarno, unapred kazem, ali se uvek oduzim posle, tj. nema sta da se oduzim, jer smatram ako je meni lepo da recimo, pijem i jedem te veceri, svi koji su sa mnom ce to isto, jer mi je uzitak da radimo to zajedno, a ne samo ja ili niko.
    Novac ne treba "cuvati" (mislim ako nemas porodicu, ako si jos uvek slobodan, ili nemas obaveze bilo koje vrste) vec ga koristis valjda da ti bude lepo. Meni je lepo kad je svima lepo itd, da se ne ponavljam...
    Isto tako, ima momaka koji cute ko pichkice kad treba platiti pice...

Da samo sto vi zene placate tek kad imate bas ali bas veliku platu, a inace se stekarite da je to nenormalno. Mi muski smo ipak vece face za takve stvari. Potrosimo zadnje pare na zivot, nije to sve problem nego ono ljigavo stekarenje a ima. Najgore je sto ona ima vecu platu 5 puta i u novcaniku 5000 - 6000 hiljada dinara, i ne zeli da plati racun koji je 960 dinara, nego ceka da to plati decko koji ima svega 1000 dinara u novcaniku. mislim koji ciganluk to je strasno.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Lexa Pogledaj poruku
    I šta čovek da kaže na ovo osim..... niko te ne tera, ne moraš ti ništa platiti..... ako si već štekara
    Ma cekaj samo malo, ja stekara koji platim 10 puta pic e a ona jednom u tih 10 puta? Jesi ti debil ili koji je problem u tvojoj glavi?

sinnke1
    Guest

Ma cekaj samo malo, ja stekara koji platim 10 puta pic e a ona jednom u tih 10 puta? Jesi ti debil ili koji je problem u tvojoj glavi?

A i ti si zesca budala kad im postavljas takva pitanja, one i zive za to da se o nekog ocesu za pi,ce i da itekako vode statistiku koliko su na kom tipu zaradile. Ja sam jednu poznavao koja kad je izvukla obicnu kafu od tipa, vec je mislila da je u tolikom plusu kao da je dobila Bingo. Fuj, kobila.

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Pa normalno da si štekara. Nisam ja rekla da ona nije štekara, al' to tebe ne vadi...
    Janidebi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Pa normalno da si štekara. Nisam ja rekla da ona nije štekara, al' to tebe ne vadi...

Ti si ista kao i ona, i ja se cudim i jos prepucavam sa tobom.

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Pa sad, dal' sam ja ista kao ona ili sam valjda različita, nemam pojma..... Al' po tvojoj temi kanda je većina takva, kakva sad ona? Što se onda iznenašuješ??? :?
    Janidebi

Aktivan član zvezdarac81 (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2007.
    Srbadija klice cela ne damo te Kosovo, to je nase uvek bilo, od davnina ostalo...
    Reputaciona moć
    53

Ako ti je stalo do ribe onda plati brate....a ako nije i jos pri tome vidis da je to neka kuckica, po ponasanju, pa jos naruci neko zesce pice....? Ti obrni jos koju turu, da se uroka. A onda lezerno izadjes iz kluba. Ako je kafic u pitanju onda se izvlacis u smislu moram do wc-a ili idem caskom ispred samo da obavim neki poziv.....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zvezdarac81 Pogledaj poruku
    Ako ti je stalo do ribe onda plati brate....a ako nije i jos pri tome vidis da je to neka kuckica, po ponasanju, pa jos naruci neko zesce pice....? Ti obrni jos koju turu, da se uroka. A onda lezerno izadjes iz kluba. Ako je kafic u pitanju onda se izvlacis u smislu moram do wc-a ili idem caskom ispred samo da obavim neki poziv.....
    I na to sam mislio... samo sto su oni sad svi na wcima u kaficima ugradili one uske prozore pa nema bezanije.

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Nego... tema na temu... kako da jedna prosečna devojka objasni srpskom trolu da ne želi da joj on konstantno plaća piće i ko zna šta još i... najvažnije - da je vozika jer se njemu pokazuje paralelno - RIBA + KOLA pošto je yebeni baja.....
    Kakvu bismo mogle imati zaštitu od takvih napasti?
    Janidebi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Nego... tema na temu... kako da jedna prosečna devojka objasni srpskom trolu da ne želi da joj on konstantno plaća piće i ko zna šta još i... najvažnije - da je vozika jer se njemu pokazuje paralelno - RIBA + KOLA pošto je yebeni baja.....
    E to vam je ustaljeni izgovor, kao tip se baca da plati pic,e a vama kao pa lose doslo. A nedaj boze da vam ne plati, tesko nesto vadite novcanike a i to bi pali pogledi znas koji, pa nije ni cudo sto OK likovi sa malo para nijednoj ne prilaze, pa sta ce kome grbava kobila koja samo prdi i pije na tudji racun i jos usput smrdi na duvanski dim.

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

Citat Original postavio MASTERMIND Pogledaj poruku
    Kapiram da si vodio neku cicu na girice,posle čega ti je napunila bulju šimikama i sad si ljut..

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Pa vidiš da si štekara..... i to najgora vrsta: tip koji konstantno izigrava šmeleta plaćajući pića i izvodeći na presqpe lokacije..... a na forumu dođe da se isqka kako je bankrot.

Pa tačno bih se ispovraćala na tipa koji krene da kenya kako će "on sve da plati jer dama ne treba da plaća ništa", a onda kada sirotica slegne ramenima, da se ne zamera yebenom kwazitradicionalisti, frajer njenih snova prevrne očima jer je "očekivao da ga obaspe navaljivanjem - ma neeeee jaaaaa ćuuuu platiti".....
    Nije izgovor, brate..... nego ga ti tako shvataš, jer ti lakše.
    Janidebi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Pa vidiš da si štekara..... i to najgora vrsta: tip koji konstantno izigrava šmeleta plaćajući pića i izvodeći na presqpe lokacije..... a na forumu dođe da se isqka kako je bankrot.

Pa tačno bih se ispovraćala na tipa koji krene da kenya kako će "on sve da plati jer dama ne treba da plaća ništa", a onda kada sirotica slegne ramenima, da se ne zamera yebenom kwazitradicionalisti, frajer njenih snova prevrne očima jer je "očekivao da ga obaspe navaljivanjem - ma neeeee jaaaaa ćuuuu platiti".....
    Nije izgovor, brate..... nego ga ti tako shvataš, jer ti lakše.

Aj ti meni reci da si ti toliko losa zenska da ti niko ne pridaje paznju, nego to mora neki tamo Gustav sa foruma koji ko zna kako izgleda. E ti si bas u dubiozi.

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Ima još jedno jezivo surovo patetično pitanje - da li su "dobre ribe" skuplje, a?
    Mislim, kad izvedeš neku bucu, recimo, tvom velikom JA se omakne, jer nije dugo..... ništa..... a ona pusti da platiš sve bez pitanja, kamol' navaljivanja..... verovatno se onako baš iznerviraš u fazonu "izvedem debelu krmaču, a ona još ni ne ponudi da plati"
    Janidebi

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

E, gule, nemoj sad da se vadiš i ti si ovde jer vapiješ da ti neko odgovori da se sad ne lažemo mnogo..... lepo reci - hvala :wink:
    Janidebi

Aktivan član zvezdarac81 (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2007.
    Srbadija klice cela ne damo te Kosovo, to je nase uvek bilo, od davnina ostalo...
    Reputaciona moć
    53

Ne bi ni znala kakve su devojke u vecini.... A sto se tice ****...pa to se podrazumeva da placa muskarac, osim ako nisi sa devojkom par meseci u vezi (ili duze).....to je opsteprihvaceno nezapisano pravilo...

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

Mi muski smo ipak vece face za takve stvari. Potrosimo zadnje pare na zivot, nije to sve problem nego ono ljigavo stekarenje a ima.
    Koje je inace karakteristicno samo za zenski svet...Muskarci se nikada,ali nikada ne stekaju...E kakvo generalizovanje...Stekaju se i muskrci i zene...

Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Jaoooo kako ja to nikad ništa ne znam, a samo lokalni (forumski) sponzori znaju, a?

Hehehe... mnogo ste vi isqsne neke baje vidim ja to sada lepo.....
    Janidebi

Veoma poznat sinmbad (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    858

Talking Re: Statistika zaradjenog novca na sarm

....a jbg batice moraš biti mudriji od riba....
    ...i raširi se koliko si dugačak....
    ...ono što je lepo i mlado,to i košta...

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. SARM
    Autor besmrtna u forumu Psihologija
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 14.09.2010., 08:59
  2. Šarm pripovedača
    Autor Becky Thatcher u forumu Žene
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 03.12.2008., 10:33
  3. Sarm