Fordov SUPER model

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Izbor za model godine u bosni i hercegovini, pokrovitelj OBN.

Uslovi: Takmičenje devojaka se odvija bez ikakve šminke, od 17 do 21 godine, nagrada ugovor na 250.000KM.

Voli Ford sirovu lepotu....



P.S. Što su slatke voditeljke obn televizije.....
 
Kasting 10.11 u 10h u Sarajevu
Takmičenje 11.11 na TV....
Inače nagrada je 250.000$ , što će reći malo više od 250.000KM

Dakle lepotice , Sarajevo nije daleko , ako mislite da ste lepši od bosanske lepote.....
 
Ja sam izabrao Fordov model za narednu godinu:
07.ford.fusion.500.jpg


(:
 
Al' meni nije jasno što je ova tema na Savremenom, zar ne misliš da je prigodnija na ŽK, ili eventualno na Svaštari?
Pretpostaviću da je razlog Patkovo viđenje savremenih muškaraca i bosanske lepote:
Dakle lepotice , Sarajevo nije daleko , ako mislite da ste lepši od bosanske lepote.....
I TiPi, mada me je prijatno iznenadilo na nekoj temi da vidim kako si konačno naučio da se "da li" piše rastavljeno, primećujem da još uvek koristiš razmak između reči i zareza. Promeni drajvere.
 
Pa valjda je ovo muški kutak, zabava za muškarce....ili su muškarci prestali da se interesuju za žene i lepotu žena i kako da je isprovociraju da se izgradjuje....a ne maskira....

Zahvaljujem na pohvalama za da li ....učim se, učim....a zarez će da mi još uvek ostane neugodni trag....biće i to.....šta sve vreme učini od čoveka, a kad je dobronameran u sebi , ne može da se kvari...

Što su muškarci prestali da ukazuju na lepotu koju žele , već pokazuju to samo izborom lakše ribetine...i na taj način teraju devojke da zagaze u bestidnost, iz koje često nema lakih povrataka...

Ja volim jutarnju lepotu bez šminke , i zato je ova tema na muškom kutku, ne bi li čuo one kojima je to takodje merak , a i one kojima bez kabaretske šminke (pola kila talka, kao kod klovna , izrazito naglašene usne i karminom i olovkom i sjajem i zvezdicama) nema probudjene muškosti.....montaža ribe.
 
Za ines...

Možda ja grešim kad mislim da su vrlo česti izleti žena na muški kutak...
Da vide šta se mota po glavama muškaraca....
Poruka jeste upućena ženama , a istovremeno je komunikacija i sa muškarcima...
Čoveče , ala je ovaj svet otišao u ponižavanje i provokacije, kad se sve bukvalizuje ovako...
Kako se danas tinejdžeri igraju zadirkivanja i nenametljivog prenošenja poruka?
Toga nema danas???

Ili ste mnogo mudriji od mene, pa vam je blam igrati se ovako providnih igara...
 
A što si ti tako uvredljiv, je li? Ja nigde nisam videla ponižavanje, ne znam gde si to pronašao...
Da, svraćaju žene i na SM, ali mnooogo ređe nego na Žk, a meni se učinilo, ako si već hteo da obavestiš žene (devojke) o nečemu, da je ova tema prigodnija na Ženskom kutku...

No, izgleda da sam ja skroz promašila temu. Izvini, meni malo teže da shvatam dublji smisao tema kao što su izbori za miss, i da je poenta u stvari bila da se igramo nekih igara.

PS. Ništa nije bilo zlonamerno, ja sam samo sa radoznalošću nešto pitala, ali sledeći put bolje da ćutim kada ti postaviš neku temu, jer uvek zaboravim da je kod tebe obavezno tražiti neki prikriveni smisao.
 
Nisam ja rekao ponižavanje i mislio na tvoje reči.
Iz globalnog trenda da se ponižava i provocira stalno da bi se utvrdila žilavost i "dovitljivost" sledi banalizacija da su ljudi uvek u nekom koloseku , neke reči spojene sa drugim rečima uvek znače isto....
Primer za to je reč rva......kad je čuju žene se secnu....

A šabloni ponašanja , jače nazvani stereotipi , a blaže nazvani predkomunikacija , očekivanje načina ponašanja zavisno od nekih činilaca , zavise od globalnog i većinskog ponašanja....koje je ipak ono što sam naveo , a to je ponižavanje i provociranje....

Eto opet je ispalo ono generalisano , a to je da kad nešto pomeneš uopšteno , to se smatra da nije uopšteno nego lično upućeno, ali zamotano u folije...
 
Izvini , ali ranije su mi prebacivali da objašnjavam suviše proste stvari , pa sam mislio da ne moram više da objašnjavam šta podrazumeva deo izjave koji se poziva na odlaženje sveta u ponižavanje i provokaciju....
I šta dobijem?
Ili davim sa "prostim objašnjavanjima koje i malo dete zna"
ili napravim ovakav nesporazum i vidim i blagu povredjenost kod jedne, na početku totalno neutralne osobe.

Što se ljudi malo ne stave na mesto onih koji bi da ne budu kopija servirana sa medija.
A i da hoću ne bih mogao da budem kopija, čisto me ne bi usrećivalo da slušam aplauz, ja volim uspeh ulaska u kafić a ekipa sedi , naručuje turu i od srca čestitaju...
 
Ja volim jutarnju lepotu bez šminke , i zato je ova tema na muškom kutku, ne bi li čuo one kojima je to takodje merak
ja cu da odgovorim u ime svog coveka kome je to takodje merak... njemu sam najlepsa ujutru, bez sminke, i stalno se iznova cudi sto se uopste sminkam (kad tu i nema neke razlike). onda sam mu ja lepo objasnila da sminkati se ne znaci obavezno i kreciti se, i da je crven rouge u vecernjim prilikama takodje okej... ne mora sve da bude ili-ili :)
 
go le zhe ne go le zhe ne jeeeeej

jbte kolko su gole zhene super...nishta se ne meri s golom zhenom...ni vodopad ni pogled s vrha planine ni zalazak ni umetnichno delu...sve je to ok sve je to lepo...al kad je gola zhena pa to je...ma zakon !
 

Back
Top