Treba mi pomoc oko elektrotehnike

ZAFIadWareZ

Početnik
Poruka
1
idem u 1. razed srednje shkole upisao sam smer elektro-tehnicar racunara zato shto me to zanima wech duze wreme ali imam jedan problem wech sam dobio 1 iz pismene vezbe iz elektrotehnike nisam znao da uradim ni jedan zadatak iako sam pratio selu nastawu!!!
Muchi me pred-znanje iz osnowne shkole!!! Imao sam profesora koji skoro nije dolazio na chasowe i swi smo imali na kraju 5, samnom u owo odeljenje ide 4 druga iz osnowne i swi smo dobili 1
ako moze neko da mi pomogne???
 
idem u 1. razed srednje shkole upisao sam smer elektro-tehnicar racunara zato shto me to zanima wech duze wreme ali imam jedan problem wech sam dobio 1 iz pismene vezbe iz elektrotehnike nisam znao da uradim ni jedan zadatak iako sam pratio selu nastawu!!!
Muchi me pred-znanje iz osnowne shkole!!! Imao sam profesora koji skoro nije dolazio na chasowe i swi smo imali na kraju 5, samnom u owo odeljenje ide 4 druga iz osnowne i swi smo dobili 1
ako moze neko da mi pomogne???

A šta imaš iz srpskog? :D
Ni učenici iz drugih škola nemaju bolje predznanje iz oet, postavi zadatke, da probamo zajedno.
 
idem u 1. razed srednje shkole upisao sam smer elektro-tehnicar racunara zato shto me to zanima wech duze wreme ali imam jedan problem wech sam dobio 1 iz pismene vezbe iz elektrotehnike nisam znao da uradim ni jedan zadatak iako sam pratio selu nastawu!!!
Muchi me pred-znanje iz osnowne shkole!!! Imao sam profesora koji skoro nije dolazio na chasowe i swi smo imali na kraju 5, samnom u owo odeljenje ide 4 druga iz osnowne i swi smo dobili 1
ako moze neko da mi pomogne???
Na kakvo se ti to predznanje iz osnvne škole vadiš, jer u OŠ nisi imao elektrotehniku, a ono malo fizike u VIII razredu sigurno si ponovio kroz elektrotehniku. Znači treba sesti i naučiti gradivo, posle svake lekcije uraditi sve zadatke iz zbirke i eto ti uspeh.
 

Back
Top