Podrzavate li strajkove i proteste

To sto se bore za svoja prava, njihova stvar, ako zakon nema nista protiv nemam ni ja.
Ali to sto blokiraju saobracaj u Beogradu i ljute tako par stotina stanovnika, spavaju i kenjaju u Pionirskom parku, cuce ispred zgrade Vlade, e protiv toga imam, itekako.
 
A kako drugacije da skrenu paznju na sebe ? Ako budu strajkovali na Kosutnjaku u sumi ladno ih nece niko primetiti ni obratiti paznju na njih. Tu bi ostavili i kosti......

to je tacno, a isto je tacno da i kada strajkuju skoro da ih niko ne primeti...
sem toga, pa ne moze svako ko je nezadovoljan da izadje na ulicu i blokira saobracaj...ja sada mogu da skupim 100 ljudi i da protestujemo sto u kini maltretiraju medvede...
ne ide to tako, kada hoces da uradis nesto trebaju ti pare, trreba da nadjes nekoga ko ce da lobira za tebe i tako to...
 
Pa vidi ja da si se pogubio. Prvo pricas da za strajk moraju da se imaju lobisti a posle kazes NIKO-a to je ono sto je lose ! Mislim da i nisi cuo za strajk u fabrici "Jumko" pa da se netrudim da pisem. Za strajk taksista si sigurno cuo a mi nemamo koga da nas lobira i zasto. Sopstvenicki interesi su u pitanju kao i u skoro svakom strajku 1
 
podržavam kad ne stoji nikakav sindikat i sa njooškama i šičardžijama na čelu.............ako je zbog protesta taxista.....nešto ne kapiram šta su poslednji poot tažili.....valjda da se zatvore vrata i da nema novih članova.......to je čisto strookovno...pa me u tom smislu ne zanima...........nepodržavam štrajkove prosvetara.........i tako nekih....što ionako ništa ne rade....
 
I ja placam porez i vrlo me ometa da stignem od a do b kad se grupa nezadovoljnih popreci na saobracajnici. Sem njih ima i ljudi koji hoce da rade. A to ko je koga na sta naterao, jel neko shiba radnike da rade za nekog ko im se ne svidja? Imaju izbor, idi ili ostani, neko jedva ceka to mesto. Naviklo to godinama da radi za mizeriju, taman toliko koliko su zaradili, pa posle stranac kriv sto treba opet saviti ledja i raditi celu smenu i to bez vinjacica.
 
ne podržavam. mora da se radi. nema više hleba bez motike, da se izrazim jerotijevim rečnikom. i samo zakrče saobraćaj, pa posle deca krepavaju gladna...a ja dođem kući sluđena od tuđeg znoja po autobusima, pa mi se sve tako smuči....poludim. kakav štrajk, bre????
 
Svakom smeta nered ,ali ako neko treba da istera neku pravdu van Beograda niko ne reaguje ,ne dotice nikoga. To iz prostog razloga, sve je u Beogradu .Da su ministarstva podeljena po okruzima ne bi bilo tolike guzve u Beogradu. Ne podrzavam guzve i nerede ali bice toga jos.
 

Back
Top