POTPISI PETICIJU ZA KOSOVO I METOHIJU!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
potpisano:mrgreen:

nadam se da će me Mita sad gledati drugim očima
foolish%20(11).gif
 
Наравно да не знам а осим тога потписујем само стварне а не виртуелне документе јер су многи мангупи и раније сакупљали потписе за разне друге ствари својих странака...........
 
HHAAHHHAHAAAHA....ja vec imam sliku o tome kako seremita izgleda!Sedi u vunenim carapama,iznad kreveta vise gusle,pored njih posteri mitra mirica i karadzica,lavor pored kompijutera kako bi mogao da pari noge dok pise na kompu,a nocu ga koristi kao TV antenu...

AMG
poruka je i suviše jasna koju Mitkoman šalje;)

neću da ju prevodim jer nebih želio povrediti Albance;)
 
HHAAHHHAHAAAHA....ja vec imam sliku o tome kako seremita izgleda!Sedi u vunenim carapama,iznad kreveta vise gusle,pored njih posteri mitra mirica i karadzica,lavor pored kompijutera kako bi mogao da pari noge dok pise na kompu,a nocu ga koristi kao TV antenu...

heehehehehehehehehhehehehehehehheheheh...............
Moguce,veoma moguce....tako verno docarano
E da si video jedan penzionersku kafancinu u mojoj blizini,atmosfera ustajala,ti zadrigla pijanca sede za klimavim stolovima,piju radzu iz musavih casa,gledaju TV(onaj stari EI-Nis-oni prvi u boji),a pre 20 godina visoko na zidu visio Tito,pre deset Sloba,a sad Seselj i Toma onako gledaju jedan u drugog....kad god bacim pogled kada prolazim tuda taj me prizor fascinira
 
heehehehehehehehehhehehehehehehheheheh...............
Moguce,veoma moguce....tako verno docarano
E da si video jedan penzionersku kafancinu u mojoj blizini,atmosfera ustajala,ti zadrigla pijanca sede za klimavim stolovima,piju radzu iz musavih casa,gledaju TV(onaj stari EI-Nis-oni prvi u boji),a pre 20 godina visoko na zidu visio Tito,pre deset Sloba,a sad Seselj i Toma onako gledaju jedan u drugog....kad god bacim pogled kada prolazim tuda taj me prizor fascinira

Nas'o majmun stari ogledalo neko
pa video sebe i ozbiljno rek'o:
Gle kako je ruzan, gle kako je dlakav
bas ti Boze hvala sto ja nisam takav... hehehehehehehehehehehehehehehehehehe:razz:
 
heehehehehehehehehhehehehehehehheheheh...............
Moguce,veoma moguce....tako verno docarano
E da si video jedan penzionersku kafancinu u mojoj blizini,atmosfera ustajala,ti zadrigla pijanca sede za klimavim stolovima,piju radzu iz musavih casa,gledaju TV(onaj stari EI-Nis-oni prvi u boji),a pre 20 godina visoko na zidu visio Tito,pre deset Sloba,a sad Seselj i Toma onako gledaju jedan u drugog....kad god bacim pogled kada prolazim tuda taj me prizor fascinira

******, takvoj kombinaciji bi i Tarentino pozavideo :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top