SRS DRŽI NOVI SAD, A DS NIŠ!

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
Najnovije istraživanje IRI-ja pokazalo da su radikali sve jači u Beogradu i Novom Sadu, „demokratski blok" jači na jugu Srbije!

NOVI SAD: SRS 41%, DS 26%, LDP-LSV 11%, DSS-NS 7%, SPS 6, G17 4%, ostali 5%

BEOGRAD: SRS 32%, DS 31%, DSS-NS 14%, G17 6%, LDP 6%, SPS 4%, ostali 7%

"Konačno, u Novom Sadu radikali su ubedljivo najjači. Maja Gojković, sudeći po istraživanju, odlično radi posao gradonačelnika, pošto SRS ovde može da računa na čak 41 odsto glasova! Tadićeve demokrate imaju 26, a udruženi LDP i LSV čak 11 odsto glasova. „Narodnjaci" u Novom Sadu stoje najlošije, imaju samo sedam odsto glasova, SPS preskače cenzus sa šest odsto glasova, a G17 je u velikom problemu sa samo četiri odsto podrške. Računica kaže da DS, DSS-G17 i G17 zajedno u Novom Sadu imaju manje od SRS!

IRI pouzdan

Istraživanja IRI-ja, inače, važe za izuzetno merodavna. Među strankama ova istraživanja se uzimaju kao veoma pouzdan reper. Uoči poslednjih parlamentarnih izbora, ova organizacija je veoma precizno „izmerila" raspoloženje javnog mnenja!"

http://www.novinepress.co.yu/vest.jsp?id=22326&sectionId=37

A ja sam nekako stekao utisak da Novosađani koji su na forumu sve same "demokrate" ... :lol:
 
pa hebiga kad je u Nis doslo 100 izbeglica, a u NS oko 100 iljada pa ljudi jos veruju u Seseljeve bajke o velikoj Srbiji,vekovnim ognjistima i nejaci ,mada sada su se i oni osvestili i opali im kriterijumi pa sad glasaju za SRS da bi im legalizovali bespravno podignute kucerine po futoskim i veternickim atarima i za eventualno neki posao za partijske clanove u gradskom javnom preduzecu posto su radkali po tom pitanju mnogo izdasniji od Cankove LSV za koju smo mislili da je nenadyebiva,mada mi je drago sto su Velja i Mitar Miric koalicija i dalje oko cenzusa NS :)
 
Mnoge agencije su objavile da je rejting radikala u citavoj Srbiji,a narocito u Novom Sadu i Beogradu,u velikom povecanju!Svidjalo se to meni,ili ne,to je realnost!
mnoge agencije, a i rezutati svih izbora u poslednjih 4 godine su pokazali da radikali nisu u strahovitm porastu,niti su u padu vec da svo ovo vreme maju isto rejting oko 30% bez ikakvih naznaka da bi se to moglo povecati ili smanjiti.
 
pa hebiga kad je u Nis doslo 100 izbeglica, a u NS oko 100 iljada pa ljudi jos veruju u Seseljeve bajke o velikoj Srbiji,vekovnim ognjistima i nejaci ,mada sada su se i oni osvestili i opali im kriterijumi pa sad glasaju za SRS da bi im legalizovali bespravno podignute kucerine po futoskim i veternickim atarima i za eventualno neki posao za partijske clanove u gradskom javnom preduzecu posto su radkali po tom pitanju mnogo izdasniji od Cankove LSV za koju smo mislili da je nenadyebiva,mada mi je drago sto su Velja i Mitar Miric koalicija i dalje oko cenzusa NS :)

Mislim da nisi u pravu što se tiče broja izbeglica. Niški region je okupio većinu izbeglih s KiM i ne samo odatle ... Tako da taj mehanizam "nada izbeglih u Šešelja" nije ispravan.

A koliko se sećam, kad su dolazili Krajišnici, bila je neka policija koja je usmeravala na jug Srbije. Nekako imam sliku da je, naprotiv, gro izbeglih južno od Beograda.
 
Podaci su onako bedno za Pravdu frizirani
znači, kopije rezultata parlamentarnih, samo su sve one male strančice dodate radikalima...mislim:roll:
na parlamentarnima u januaru,
SRS-33.48%;
DS-26.64%;
LDP-10.88%;
DSS-10.69%;
G17+-4.58%;
SPS-4.14%

kad se zbroji sve to je 90%, a ostala boranija SPO, Kasa, Čović...
radikali gube vlast u Novom Sadu, to je sad već evidentno...čak je i SPS rekao da su lopovi i napustili koaliciju:lol::lol::lol:
 
Podaci su onako bedno za Pravdu frizirani
znači, kopije rezultata parlamentarnih, samo su sve one male strančice dodate radikalima...mislim:roll:
na parlamentarnima u januaru,
SRS-33.48%;
DS-26.64%;
LDP-10.88%;
DSS-10.69%;
G17+-4.58%;
SPS-4.14%

kad se zbroji sve to je 90%, a ostala boranija SPO, Kasa, Čović...
radikali gube vlast u Novom Sadu, to je sad već evidentno...čak je i SPS rekao da su lopovi i napustili koaliciju:lol::lol::lol:
LDP 10 posto? Da se nisi ti malko zezn'o?

Slazem se sa napomenom da SRS ima ogromne sanse za napredovanje sa Majom. Maja je buducnost
koja se smesi , lepo izgleda i ima rezultate bolje od konkurencije koju danas nude druge stranke.
Prelepo. :lol:
 

Back
Top