Startovanje desetki (10 su najlepse ribe) u baru, nocnom klubu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neces se izblamirati kako god da postupis
utuvi sebi u glavu da blama nema!
Zasto bi bio blam izduvati? Nisi joj prisao jer zelis da je zenis, prisao si jer hoces da je kresnes..a ako muskarac zeli da kresne zenu to je nesto sasvim prirodno...
Blam bi bio da muvas muskarcice okolo

A sada, kako da pridjes?
Obuci se dobro(dakle markirano) pokusaj da odas utisak osobe koja ima lovu..i ne navaljuj previse
Nista strasno ako ispusis kod prvih 5 komada, proci ces kod seste(mada ako se lepse obuces i imas lovu nema sanse da ispusis)

Najiskrenije-kreni samouvereno i izbaci bilo kakvu emociju iz sebe(ne dozvoli sebi da se zaljubis, jesu slatke ali su i tupave) i svaki osecaj za blam moras iz sebe izbaciti
I ako te neka odbije...osveti joj se tako sto ces krenuti da muvas odmah ribu koja stoji pored nje...daj joj do znanja da ona uopste nije bila bitna vec da ti treba zensko za to vece a ona ti se slucajno nasla na putu
I na kraju najbitnije, ne slusaj savete ovdasnjih(forumskih) riba. One su sve u godinama i ljubomorne na te klinke

Srecno
 
Mastermind
Ima greske mnogo i kod muskaraca
Koji muskarac pada jos na taj njihov "pit bul" stav?
Treba im prilaziti, muvati ih...bez blama...sve se one lako osvajaju
Garantujem ako malac bude isao u ribolov a da u podsvesti ima ono sto sam napisao da ce se sit nayebati
Mnogo vise zena ima u BGD nego muskaraca...

Najiskrenije...pre 7 dana sam bio u BGD i sreo skolsku drugaricu...30 godina, decka nema, a stvarno sasvim OK izgleda. Kada je upitak sto nema nikoga rece mi da je 3 godine!!!! ni jedan muskarac nije pozvao na kafu! I rece mi da bi se sa prvim smuvala samo da i malo vredi i da joj pridje.
Najiskrenije ovo ne izmisljam!
 
Mastermind
Ima greske mnogo i kod muskaraca
Koji muskarac pada jos na taj njihov "pit bul" stav?
Treba im prilaziti, muvati ih...bez blama...sve se one lako osvajaju
Garantujem ako malac bude isao u ribolov a da u podsvesti ima ono sto sam napisao da ce se sit nayebati
Mnogo vise zena ima u BGD nego muskaraca...

Najiskrenije...pre 7 dana sam bio u BGD i sreo skolsku drugaricu...30 godina, decka nema, a stvarno sasvim OK izgleda. Kada je upitak sto nema nikoga rece mi da je 3 godine!!!! ni jedan muskarac nije pozvao na kafu! I rece mi da bi se sa prvim smuvala samo da i malo vredi i da joj pridje.
Najiskrenije ovo ne izmisljam!
pa pazi...moguce je i da je do likova,mislim to da ne prilaze i sve...dosta likova se i propederisalo :?
mislim ne znam...zaista slabo izlazim po tim kaficima,pa me ona situacija zachudila
mada...istina je i da ribe vise startuje likove,barem on line...vesela mi ne veruje
 
Ne znam kako je u BGD i ko koga startuje ali u Amsterdamu je to nesto sasvim normalno postalo
S obzirom da kasnimo 10ak godina, ocekujem uskorod a se isto desi i u BGD
No da nesto nije u redu ni sa muskarcima u Srbiji-definitivno nije
Od mnogo zeninih drugarica sam takodje cuo da im niko ne prilazi itd itd itd
Razumem da su zene totalno aut sa ponasaljem, da su u totalnom losem fazonu..ali opet, valjda muskarcima hormoni prorade pa ih iskuliraju to ejdno vece da bi uspeli da kresnu...
 
e bas sam hteo negde da napisem,ali sam zaboravio...
juce sedim sa drugaricom i njenim bratom u platou,i brate...pored nas je sedelo 15-ak SOLO riba,ono..po dve..po tri
mis'im ne razumem...ali sede sa sve onim mojne neko da nam je prisao jebacemo mu mater stavom

a posle dodju ovde na 4um i kukaju kako ih niko ne jeebe...WTF :?

mozda su dosle na kafu u pauzi saminara lezbi :)
 
Ne znam kako je u BGD i ko koga startuje ali u Amsterdamu je to nesto sasvim normalno postalo
S obzirom da kasnimo 10ak godina, ocekujem uskorod a se isto desi i u BGD
No da nesto nije u redu ni sa muskarcima u Srbiji-definitivno nije
Od mnogo zeninih drugarica sam takodje cuo da im niko ne prilazi itd itd itd
Razumem da su zene totalno aut sa ponasaljem, da su u totalnom losem fazonu..ali opet, valjda muskarcima hormoni prorade pa ih iskuliraju to ejdno vece da bi uspeli da kresnu...

Ne prilazi im niko zato sto se slabo kupaju, lose oblace i nekulturne su do ludila, a i vole pare. Taj mali broj koje su ciste i dobro izgledaju, takve prilaze tipovima koji imaju para... e to je glavni razlog zasto je vecina ljudi sama.
 
A sta mozemo, to je tako.:-(... ma bar da se operu kako treba, svi kuci imaju kupatilo... ali nista ni od toga... ma verujem da ce se promeniti vremenom kroz nekih 10 - 20 godina.


Iskreno, i ja se uzdam u novije generacije.
Primetio sma price zena na forumima koje se, blago receno, gade tusiranja
Ne vide potrebu da se tusiraju pre sexa, posle sexa vole da se onako umackane izlezavaju...
Uzas
:(
 
Iskreno, i ja se uzdam u novije generacije.
Primetio sma price zena na forumima koje se, blago receno, gade tusiranja
Ne vide potrebu da se tusiraju pre sexa, posle sexa vole da se onako umackane izlezavaju...
Uzas
:(



Pa to su ih njihove debele prljave mame naucile, da je tusiranje svaki dan nezdravo, bitno je da znaju da spremaju smrdljivu sarmu prezacinjenu (da me ne shvate krivo, sarma je super stvar, samo kako je ko spremi)... ali dobro bar nesto...
 
Nikakav lezbi seminar
I lezbi vole da osete dobar komad mesa u sebi ;)
Nego su upravo kupile novi dezedorans..a neke i krastavac na pijaci ;)
jel onaj sa kuglicom dezdorans ?:lol:
@ postavljac ako si nesiguran u sebe popi pola litre vodke za pola sata i uzmi neku brzu sintetcku gudru da se razveze jezik i onda udri nema ni blama, ni blokade,sve su tvoje 100%, a i ako te slucajno ispale bole cete ...:mrgreen:
 
Naravno, sve polazi iz kuce...vaspitanje se iz kcue nosi
Ali sve mi je bilo jasno kada sam procitao da vecina misli da nije dobro ako su deca privrzena roditeljima...da treba majku od partnera shikanirati itd itd itd
Automatski mi je bilo jasno i kakvo vaspitanje iz kuce nose

Sto se tice klope...Srpkinje moraju vec jednom nauciti da ne prave premasna i prezacinjena jela!
uzdam se u novije generacije!
 
jel onaj sa kuglicom dezdorans ?:lol:
@ postavljac ako si nesiguran u sebe popi pola litre vodke za pola sata i uzmi neku brzu sintetcku gudru da se razveze jezik i onda udri nema ni blama, ni blokade,sve su tvoje 100%, a i ako te slucajno ispale bole cete ...:mrgreen:

Ma jok bre, sta znaju one sta je kuglica
Biraju jednostavno sto deblje dezedoranse
I nemoj da ucis ovog mladica pogresnim stvarima
Nikakav aklohol, nikakve droge mu nisu potrebne
Potrebno je samo sebi da utuvi u glavu da su one nebitne, da je bitno njihovo medjunozje...i da shvati da se pred ribama ne mozes izblamirati
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top