Zasto Nenad čanak stalno nosi jednu te istu "Crnu Majcu" bez obzira na vreme?!

Zasto Nenad čanak stalno nosi jednu te istu "Crnu Majcu" vec nekoliko godina?

  • Sujeverje!

  • crni!

  • ne znam stvarno!

  • Bio kod vracare!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda i sami vidite Nenad čanak vec 2 3 godine nosi stalno jednu te istu "Crnu majcu" ne znam sta mu je da nije sujeveran? nema kod njega zime! stalno je u toj "Crnoj majci" u svakoj emisiji i u skupstini ma svuda! on misli da smo mi glupi! sigorno je isao kod neke vracare pa mu je ona rekla da je stalno nosi! sta vi mislite?

Pa dobro covek si napravio Prolecno-Letnjo-Jesenjo-Zimsku majcu izdrzljivu na vremenske prlike! hocu i ja takvu majcu! :D ali nema :cry:
 
ko ima crnju majcu od mene?
vikend10_7.jpg
 
Mozda i sami vidite Nenad čanak vec 2 3 godine nosi stalno jednu te istu "Crnu majcu" ne znam sta mu je da nije sujeveran? nema kod njega zime! stalno je u toj "Crnoj majci" u svakoj emisiji i u skupstini ma svuda! on misli da smo mi glupi! sigorno je isao kod neke vracare pa mu je ona rekla da je stalno nosi! sta vi mislite?

Можда је "сирома' " човек... а можда је у секти Мире Марковић, она је исто увек носила црнину(али са цветом у коси):lol::lol::lol:
 
I naravno nezaobilazni Biljin humor... :lol:

A pazi tvoj humor

Jedi Master:
Sada bi neko verovatno trebalo da postavi temu: "Zashto popovi nose jednu te istu crnu mantiju bez obzira na vreme!??" Ah da, zaboravih, pa to im je uniforma...

Ti mu dođeš kao neko dežurno gunđalo i trovač "vadikala" ? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top