prenosenje nadrkanosti iz ordinacije u kucu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Primecujem da se sva nadrkanost koja se skupi na poslu sa pacijentima u mojoj porodici prenese na kucu. Otac godinama sa pacijentima ljubazno, cak i sa onim najgorim, i onda dodje i izdrkava se ne ukucanima. A meni to malo muka da trpim. Zapravo smucilo mi se. Tako zivim od kad znam za sebe.

Razmisljam da malo krenem da uvodim red na klinici. Imamo pacijenata ko pleve. Pa kome se svidja kako mi radimo a radimo kvalitetno i vrhunski kome se ne svidja hvala i dovidjenja najljubaznije i sa osmehom. Na primer ovaj insistira na ga operisu, ali prvo treba snimak, ne ovaj hoce odma, pa onda sestre da ucine pacijentu zakazu, pa dodje hirurg pa ispadne da je dolazio za dzabe. Pa se onda moj cale iznervira sto su cimali hirurga i pacijenta. I na kraju se sve slomi na mojim ledjima.

Ja mislim da cemo poceti sa uvodjenjem reda.
 
Prijatelju,brate Aco, sve si u pravu. Evo ja, na primer, nadrndaju me pacijenti, sve mi se uši mrdaju a ja im ne mogu ništa (znaš ono- prava pacijenata i tako to...). samo se zđerem i kidam u sebi. Al' zato kad dodjem kući- raspalim po svima redom. Prvo po mužu- po difoltu! Vičem za sve i sva, i što jeste uradio a još više za ono što nije...Pa pređem na decu- što ova ne uči i samo uči ( vidi mene dokle sam dogurala!), pa onda po onom malečkom što se igra igračkama a taman sam ih juče lepo naređala- može malo da gleda cartoon network, tu čoravi oči al' bar ne rastura stvari...pa, opletem po roditeljima, pa po svekru i svekrvi...O retardiranim rođacima( sa muževljeve strane naravno!) da i ne govorim... I sve tako redom... :roll:
Ti bar imaš oca koji ti napravio privatnu kliniku pa možeš da zavodiš red međ' pacijentima ( za sve njihove pare). Ja ni to ne mogu. A da otvorim i ja nešto privatno- nema se.
Šta reći Aco sem- Blago tebi, ti se odmalena školuješ da budeš gazda.
Ljubi te tvoja teta doktorka!
 
Ne zelim ja da ikome budem gazda. Ali je meni muka. Meni se 25 godina svako vece vrti u zelutcu. Svi me gledaju i kazu sve imas, da obudes, da jedes. Sve je to ok. Taj red za njihove pare je za njihovo dobro. Pa zamili ti zovu hirurga i zakazuju operaciju zato sto je pacijent insistirao da ga operisu bez snimka odma jer mu se svidelo kako je to kod njegovog prijatelja bilo. I matori naravno popizdi. Naravno nista nisu radili.

Ne uzmem ja nikome pare. Pre usluge. Dakle radi se vrhunski, radi se po pravilima. Imaju garanciju. Ko hoce odlicno odradjen rad, kvalitet ali mora da saradjuje izvolte ko nece naj ljubaznije hvala dovidjenja.
 
Uvek se zaletim da vidim sta to mori naseg Acu , i uvek , ali bukvalno uvek , na kraju posta , pomislim : "Sta mi bi da ovo citam , zar sam ocekivala da ce Aca nesto mudro da saopsti ?!?" uz obavezno prevrtanje ocima .

E pa Aco majstore , ti si definitivno neprevazidjen , i da nema tebe , i topmodelsice ( koju od milja zovem TM ) ovaj bi forum bio D O S A D A N ....

Ajd ti sad lepo na lalanje , nemoj sutra na tatinoj klinici da budes neispavan , mozda pobegnu pacijenti pa ce tek onda tata da vice ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top