Pro Evolution Soccer 2008

Ne vidim razliku izmedju ove i prethodnih al ajd...

То може да каже само онај који није играо :p Код ФИФА-е је можда тако, али ПЕС константно... еволуира :p Као што ни ја не видим разлику између GW-а и WoW-a :p Али нисам играо, тако да се моје мишљење не важи xD
 
hitno me zanima, jel na 1 dvd, il je na 2?
i koji je vas komentar na igru?
na 2 dvd je (5GB), tj. na 1om dual layeru... ali ako si vec kupio original disk pa zelis samo da skines igru tako da bude na jednom obicnom dvd-u (tj. ako nemas kod sebe prazan dual layer, a hoces back-up igre).. potrazi dopeman-ovo izdanje (2.7GB - non-eng languages ripped)! dopeman rulez! :)
labo- to je to! :)
 
Без минимум 512 РАМ-а не помишљајте да покрећете... А и тих 512 само ако имате јаку графичку. Графика је.... оно што је и чини толико захтевном. Јеби се, Конами.
 
znaci ti mi uopste nisi jasan Niidzo :) otvoris temu za probleme sa igricama,i onda sam rokas postove u neku drugu temu, svaka ti chast ;)

p.s sta se vise desava sa ovim forumom, ne mogu post da posaljem ako ne kliknem jedno 10 puta na posalji jbt
 
a zelis samo da skines igru tako da bude na jednom obicnom dvd-u (tj. ako nemas kod sebe prazan dual layer, a hoces back-up igre).. potrazi dopeman-ovo izdanje (2.7GB - non-eng languages ripped)!

Hvala batice, sad ću odmah to da skidam :D Video sam to još pre neki dan, ali sam pomalo bio sumnjičav, ipak je skoro 3GB manji od originala.
 
e da napisite neke nove trikove i te stvari,meni je igra stvarno extra samo me nervira sto 1 na 1 nemoze da se da gol??jel zna neko kako sa quaresmom spoljnom da sutnem??i bez gledanja da dodam i napiste sve trikove koje znate
 
e da napisite neke nove trikove i te stvari,meni je igra stvarno extra samo me nervira sto 1 na 1 nemoze da se da gol??jel zna neko kako sa quaresmom spoljnom da sutnem??i bez gledanja da dodam i napiste sve trikove koje znate

1 on 1, Standardna fora za cimanje golmana, sut pa pa dodavanje, i lomis golmana...
Cinimi se da dodavanje bez gledanja mozes samo kao manuelni pas (analog (r3) + pas (x) ) ...
 

Back
Top