LANAC ISHRANE...
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: LANAC ISHRANE...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.12.2003.
    The heaven filled with joy, happines, love and luck
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano LANAC ISHRANE...

Biologija mi se vise popela na pi*kin zivac,pa sam odlucila malo da joj se rugam.HA!E, pa neki nastavnici cesto insistiraju na onim lancima ishrane u svim mogucim i nemogucim ekosistemima. Pa sam ja odlucila da sastavim potpuno...nekakav... lanac ishrane i procitam ga nastavnici(mozete misliti sta se dogodilo), procitajte samo...
    Lanac of the ishrana in the xxx ekosistemu:
    koza pojede ovcu, mrav pojede kozu, Britni Spirs pojede mrava, vanzemaljac pojede Britni Spirs, bik pojede vanzemaljca, bubasvaba pojede bika, patka pojede bubasvabu, mis pojede patku, nastavnica biologije pojede misa, konj POJEBE nastavnicu biologije, drakula pojede konja...
    E,volela bih da i vi napisete neke otkacene lance ishrane, da se malo smejemo.

Elita nije_lako (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    587

Podrazumevano

Izvini...a gde ti je tu lanac?
    Imas samo nabacane karike...
    Razmisli o popravnom...a jun je duuuuuuuug i vreo mesec! :wink:

Ističe se Alexandra9 (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Bas i nije pametno to sto si uradila... Ako te biologija nervira jednostavno- cuti i uci. I stvarno, kao sto je rekao nije_lako... tu nema nikakvog lanca. Otvori knjigu, nauci, postoje stvari koje ti nece trebati samo za ocenu, vec za zivot uposte...

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

E bas super-

Jagnje prca ovna svinja pari majmuna gazela jede lava slon je be skakavca aa mene Marina tucakovic.Ete ti ga pa se smej

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

imam 5 iz biologije,najjacu peticu u odeljenju.to je sve sto imam da kazem

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio William Shakespeare - Hamlet
    Now, Hamlet, where's Polonius?
    At supper.
    At supper? Where?
    Not where he eats, but where he is eaten. A certain convocation of politic worms are e'en at him. Your worm is your only emperor for diet. We fat all creatures else to fat us, and we fat ourselves for maggots. Your fat king and your lean beggar is but variable service- two dishes, but to one table.
    e, to je lanac ishrane

Domaćin
    Učlanjen
    14.01.2004.
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano

covek pojede parce mesa (ode da radi i ispusti dusu), gazda mu pojede dusu (proda svoju djavolu), djavo pojede dusu (napravi s r a n j e), naidje budala i pojede s r a n j e(pretvori se u svinju), covek ubije svinju i pojede je :shock:

i sve se vrti u krug, u krug, u krug

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio baaka
    covek pojede parce mesa (ode da radi i ispusti dusu), gazda mu pojede dusu (proda svoju djavolu), djavo pojede dusu (napravi s r a n j e), naidje budala i pojede s r a n j e(pretvori se u svinju), covek ubije svinju i pojede je :shock:

i sve se vrti u krug, u krug, u krug
    vau covece...koji lanac ishrane...ma i kruzenje materije

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: LANAC ISHRANE...

Citat Original postavio slytherin_rules
    Biologija mi se vise popela na pi*kin zivac,pa sam odlucila malo da joj se rugam.HA!E, pa neki nastavnici cesto insistiraju na onim lancima ishrane u svim mogucim i nemogucim ekosistemima. Pa sam ja odlucila da sastavim potpuno...nekakav... lanac ishrane i procitam ga nastavnici(mozete misliti sta se dogodilo), procitajte samo...
    koza pojede ovcu, mrav pojede kozu, Britni Spirs pojede mrava, vanzemaljac pojede Britni Spirs, bik pojede vanzemaljca, bubasvaba pojede bika, patka pojede bubasvabu, mis pojede patku, nastavnica biologije pojede misa, konj * nastavnicu biologije, drakula pojede konja...

Sa originalnošću ne treba preterivati!
    Kada stvarno naučiš da uživaš u hrani, piću, seksu i svemu što ide uz to, lanac ishrane postaće ti sasvim jasan i logičan. Do tada se primiri i marljivo uči. Ako za izvestan broj godina ZAPAMTIŠ OVU PORUKU shvatićeš o čemu se radilo. Ćao.

Domaćin
    Učlanjen
    14.01.2004.
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano Re: LANAC ISHRANE...

Citat Original postavio Espanol
    Citat Original postavio slytherin_rules
    koza pojede ovcu, mrav pojede kozu, Britni Spirs pojede mrava, vanzemaljac pojede Britni Spirs, bik pojede vanzemaljca, bubasvaba pojede bika, patka pojede bubasvabu, mis pojede patku, nastavnica biologije pojede misa, konj * nastavnicu biologije, drakula pojede konja...

Sa originalnošću ne treba preterivati!
    Kada stvarno naučiš da uživaš u hrani, piću, seksu i svemu što ide uz to, lanac ishrane postaće ti sasvim jasan i logičan. Do tada se primiri i marljivo uči. Ako za izvestan broj godina ZAPAMTIŠ OVU PORUKU shvatićeš o čemu se radilo. Ćao.
    tako je govorio espanol 8) :shock:
    (kako da naucim da uzivam u sexu a da se primirim :? )

Slične teme

1. Piramida ishrane
    Autor kuvar u forumu Kulinarstvo
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.03.2009., 14:51
  2. ALTERNATIVNI NACIN ISHRANE
    Autor looolita u forumu Natalna astrologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 17.01.2008., 15:52
  3. NUTRICIONIZAM - nacin ishrane sportista
    Autor metroseksualac u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1