Да сам ја јавни тужилац..........

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
мислим да је на овом пдф потребна оваква тема. Свако од нас својим личним запажањем има сигурно примере које би могао да наведе и да изнесе како се крши Закон у Србији.........

Да сам ја јавни тужилац........
(подстакнут сам темом о тајкунима) привео бих на саслушање Динкића, Вељу и Батића и све друге који су били умешани у "истрагу" о томе где је лова са Кипра.

Затим бих "придавио" оног Динкића који је изјавио да је лова отишла на 512 разних рачуна у свету да ОБЕЛОДАНИ СПИСАК ТИХ 512 ЛОПИНА. Све њих би похапсио и конфисковао би им целокупну имовину.

А имате ли ви, поштоване колеге, неки предлог ?
 
E...............pa nisi J T.........................a mozda i jesi........................:)

STA BI BILO KAD BI BILO..................npr."ma jedna gajba Lava ne dolazi u obzir,,,,da si rekao 10 metra gajbi istog................pa da se sagledam"..........to ti je to........;)

P.S.
Sad ce onaj "dvoglavi" sto mu smeta proza pa pise poeziju sa gornjom i donjom glavom.............u RIMI.........:lol::lol::lol:
 
А и нешто ми је магловито и не могу да се сетим ШТА ЈЕ БИЛО СА ОНОМ ОГРОМНОМ ЛОВОМ СРБИЈЕ У САД КОЈУ ЈЕ САНКЦИЈАМА "ЗАРОБИЛА" АМЕРИКА ??? Где је та лова? ДА ли су је вратили ???
У шта је утрошена ???
 
1. Sve što ima veze sa Slobom bih stavila pod istragu, za to bi valjalo otvoriti nova radna na sudovima, izgraditi nove sudove... jer đubre ima debeo zločinački i lopovski dosije, plus njegova familija... , ali bih tražila kintu od EU i Amera, neka se pokažu. E, to bi unapredilo onu crvenu liniju na y osi, koja nikako da nam krene uzlazno a zove se primanja po glavi stanovnika, pretekli bismo bre Japan sa ovako koncipiranim oporavkom.
2. Odmah ispitati Jočićev profesionalni i privatni CV sa ciljem utvrđivanja njegove kompetencije za obavljanje toga što (ne)obavlja a trebalo bi po vokaciji...
3. Podići kazne za dilere onako kako se to radi, je l beše na Tajlandu... smrtna kazna brate, odmah, ali odmah. Ajde ovi što se samouništavaju, ali oni gnojevi što nude deci i prodaju, e to na električnu stolicu koja će biti tapacirana, samo za takve kažnjenike, Čedicinim likom.
4. Ispitati i pokazati javnosti STVARNE učesnike duvanske afere...
... ej, sad gledam nešto, majko mila, koliko ste bre vi poslali postova, pojedini forumaši... je l radite vi još nešto??? Bogme, ja bih i TO ispitala na tim sudovima : )
 
Eh, da sam ja javni tuzilac...prvo bih po'apsio ove sa Krstarice :twisted:

Ozbiljno, da sam javni tuzilac - odmah bih podneo ostavku. Mafija je previse mocna, zivot je previse kratak...
Setih se onog italijanskog tuzioca Falconea, koji je krenuo na mafiju...i platio glavom.
Dakle da zamislimo da je uopste moguce da posten, nekorumpiran strucnjak postane JT, da nije partijski covek, da odbije da slusa gazde, da svoj posao radi potpuno nezavisno i nepristrasno; nije samo pitanje koliko bi dugo ostao na tom polozaju, nego koliko bi poziveo (i to ne mislim samo na Srbiju, manje-vise svuda je tako)?
A i plata nije neka :D
 
pa nisu bas sve sudije i tuzioci korumpirani i povezani sa kriminalom ali im nedostaje hrabrost sto i nije njihova krivica nego celokupnog sistema pa i ako se neko posten nadje na tim funkcijama cesto ce gledati da ne cacka previse i dda se ne zamera .Hebote u Engleskoj je policija po nalogu tuzioca saslusavala pre par meseci tada jos premijera Blera povodom mahinacija sa donacijama laburistickoj partiji i to po drugi put , dok kod nas nema teorijske sanse da neko iz vlasti odgovara na pitanja makar i u svojstvu svedoka ,a kamoli kao osumnjiceni pa ovde ono prasence Mihajlova nisu mogli 20 puta da nahvataju po sudskom pozivu, a on je obican sekretar vlade .:roll:
 
.

Затим бих "придавио" оног Динкића који је изјавио да је лова отишла на 512 разних рачуна у свету да ОБЕЛОДАНИ СПИСАК ТИХ 512 ЛОПИНА. Све њих би похапсио и конфисковао би им целокупну имовину.

B][/COLOR][/SIZE]

Ja bih prvo zabranio ustašama proisustvo na ovom pdrf-u ( našao bih način i član zakona koji se time bavi):evil: a onda ovo gore bez onih prethodnih ceremonija.
 
мислим да је на овом пдф потребна оваква тема. Свако од нас својим личним запажањем има сигурно примере које би могао да наведе и да изнесе како се крши Закон у Србији.........
Да сам ја јавни тужилац........
(подстакнут сам темом о тајкунима) привео бих на саслушање Динкића, Вељу и Батића и све друге који су били умешани у "истрагу" о томе где је лова са Кипра.
Затим бих "придавио" оног Динкића који је изјавио да је лова отишла на 512 разних рачуна у свету да ОБЕЛОДАНИ СПИСАК ТИХ 512 ЛОПИНА. Све њих би похапсио и конфисковао би им целокупну имовину.
А имате ли ви, поштоване колеге, неки предлог ?

Dragi moj eremita.
Ama ni ka državni tužilac ne bi ništa moga promijenit,-- jer je Iron Lord Predsjednik sudstva. On drži paragraf-ključ u rukama. Svaku bi ti optužnicu ka neosnovanu o trošku države odbacio. Ovako ga vidim. Neumoljiv, bezkompromisan, pravno jak, dalekovid...;):p
34tbwpt.jpg
 
Dragi moj eremita.
Ama ni ka državni tužilac ne bi ništa moga promijenit,-- jer je Iron Lord Predsjednik sudstva. On drži paragraf-ključ u rukama. Svaku bi ti optužnicu ka neosnovanu o trošku države odbacio. Ovako ga vidim. Neumoljiv, bezkompromisan, pravno jak, dalekovid...;):p
34tbwpt.jpg

Hehehe Mita javni tužilac? Maštovit momak...
Mito, Mito imaš smisla za zdrav humor...
 
Eh, da sam ja javni tuzilac...prvo bih po'apsio ove sa Krstarice :twisted:

Ozbiljno, da sam javni tuzilac - odmah bih podneo ostavku. Mafija je previse mocna, zivot je previse kratak...
Setih se onog italijanskog tuzioca Falconea, koji je krenuo na mafiju...i platio glavom.
Dakle da zamislimo da je uopste moguce da posten, nekorumpiran strucnjak postane JT, da nije partijski covek, da odbije da slusa gazde, da svoj posao radi potpuno nezavisno i nepristrasno; nije samo pitanje koliko bi dugo ostao na tom polozaju, nego koliko bi poziveo (i to ne mislim samo na Srbiju, manje-vise svuda je tako)?
A i plata nije neka :D

Komšo, ' si živ? .....I mene bi 'apsio....:roll:..

Post - potpisujem...8-)
 

Back
Top