Ulaznice za ligu UEFA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne,cekacemo da spadne cena (juce si prodavao za 5.000 a danas 4.000)....opet Bajern i opet vi tapkarosi da se obogatite....24.04.1991 kupio sam kartu na Dunav zeleznickoj stanici za kutiju cigareta a kada sam dosao ispred stadiona maltene su molili da uzmes kartu za dzabe samo da je ne bi bacili....zato prijatelju,dobro razmisli sta ces da uradis za ova 2 dana sa kompletima :-?
 
Pazi ovog ako ode još 5 cena ponovo ide gore.... ja idem na utakmicu nego mi se vi gadite da ne mogu navijaci iz okoline (Nisa,Zajecara,Kraljeva,Subotice itd.) da kupe od vas karte koje ucenjujete hoces neces....ti ocigledno da si iz krevetca pratio pomenutu utakmicu :lol::lol::lol: cuj njegaBajer nije bio tako jak i atraktivan a ko je bio atraktivan??? ne vredi nemam vremena da ti sve objasnjavam
 
Svi vi tapkaroši ste isti - dno-dna. Kupujete navijačku ljubav, SRAM VAS BILO!!! Da policija u ovom zemlji radi svoj posao hapsili bi vas na licu mesta, a ne bi stajali na 5 metara od vas i pravili se ludi. :evil:
 
O kartama vise ne raspravljam sa onima koji na utakmicu idu tek ako ih neko casti. Imam ih jos. Sto se tice atraktivnosti 91. Bajern je bio tropa, tad u prvenstvu nigde, a u Evropi su ispred Bajerna ili mnogi, i Zvezda naravno.
O poznavanju tih godina, Zvezde i fudbala... pa recimo da znam vise nego neki balavci od gadljivaca, ali i ....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top