(Ne)srećna sudbina PTT-KDS-a
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: (Ne)srećna sudbina PTT-KDS-a

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano (Ne)srećna sudbina PTT-KDS-a

Pošto na "satelitskoj televiziji" niko ne obraća pažnju na sličnu temu, moram da se obratim vama, široj publici...
    Potrebne su mi neke informacije... Evo o čemu se radi- javna je tajna da nekada najveći kablovski operater u zemlji- PTT-KDS lagano propada. Do 2003/4. godine niskim i pristupačnim cenama i velikom broju legalno distribuiranih kanala (to "legalno" se na njihovom sajtu www.kds.co.yu iz godine u godinu sve više ističe) privukli su veliki broj korisnika, pre svega na periferiji Beograda, kakva je Rakovica. Deo mreže je preuzet od drugih, starih operatera (Telefonkabl), a deo su i sami izgradili.
    Pre tri godine, kada je zaostajanje, za tada samo jednim konkurentom (SBB-om) počelo (sada su po broju usluga daleko i iza Ikom-a), počelo je da se špekuliše kako će upravo SBB kupiti PTT. Vremenom je to prestalo, jer je PTT ponegde uveo neke nove usluge (Internet na Tošinom Bunaru i u delu Rakovice, Video nadzor). Međutim, početkom ovog leta, pojavio se jedan Marfijev zakon, obrazložen tragikomičnom markom opstanka na tržištu- rast cena usluga obrnuto je proporcionalan broju kanala u ponudi.
    Ponovo su se javile stare špekulacije, a korisnici PTT-a sa vodom u ustima čekaju kad će moćni SBB preuzeti slabašni KDS (proverljivo na drugim forumima).
    Sve mnogo podseća na poznatu "srpsku" tradiciju namernog obaranja nečije vrednosti pred privatizaciju (vlasnik KDS-a su, naravno, državne pošte), ali još se nigde zvanično ne spominje privatizacija. Da li neko ima bilo kakvu informaciju, ili link do nje?

Zainteresovan član cau-cau (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: (Ne)srećna sudbina PTT-KDS-a

Ne znam sta se desava oko privatizacije, ali znam oko usluga koje nam pruzaju.
    Korisnik sam kablovske od samog pocetka ( Tosin Bunar ) od prvog dana pa do danas ( mrzi me da proveravam ali ima sigurno 3-4 god. a ko ne i vise ) nisu uveli ni jednu novu uslugu. Ono sto sam imao prilikom podpisivanja ugovora to imam i danas, od TV kanala uglavnom ubacuju neke bezveze koje i negledam. Jedino sta se konstantno menja je cena , ako se dobro secam pocetna je bila 160din a sada je 460. Jedino sto moram da priznam da je bilo vrlo malo prekida signala a i ako se desilo to otklone za par sati - to je jedina pozitivna strana.
    Sve u svemu kao sto je vec receno , ponuda usluga svih ovih godina stoi u mestu dok drugi distributeri galopiraju.
    na brdovitom balkanu

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Otprilike, bilo je isto i samnom... Samo, ja sam se prijavio krajem novembra 2002. godine, a dobio ga sredinom jula 2003. Ništa od novih usluga (ma ni radio), Internet se najavljuje tek za dalju budućnost, a Pay-TV je zaboravljen...

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

BOMBARDUJTE im mail: info-kds@jp.ptt.yu. Tražite nove kanale (npr. Viasat "TV 1000")! Danas su možda vratili neke stare kanale, a pritom ukinuli "Classic FM TV"... Opet smo MI ti koji su na gubitku...

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Danas sam dobio mail sledeće sadržine: " "Classic FMTV" je trenutno isključen zbog tehničkih problema i uskoro će biti vraćen u osnovni paket. Ускоро се очекују нови канали и услуге, надамо се већ у наредних месец - два дана. Могуће су измене у основном пакету канала, а у сваком случају ће бити уведени додатни пакети канала који ће се додатно и плаћати, о чему ће корисници бити обавештени на прикладан начин." Najjača je ta ćirilična latinica...

Slične teme

1. Sudbina, ili sta vec...
    Autor apocalypse_iki u forumu Arhiva
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 21.10.2007., 10:28
  2. Sudbina
    Autor SmallVille u forumu Humor
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.11.2005., 18:27

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor