Ortacki sex

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malo me smorili tu sa obaveznim faktorima ljubavi. Mislim ljubav ako dodje to je great ali dali to znaci da netreba da imam sex dok se nepojavi Konj na belom princu :)???? Pa ja nemislim tako. Moze da se lepo uziva i bez skidanja zvezda sa neba ....
 
Ma to je dobro dok se ne pojavi sa bilo koje strane signal za nesto vise... onda paljba... ja licno vrlo brzo znam sta zelim sa odredjenom osobom... ne bi se "zaljubio" posle recimo 3 meseca sexa... ili bi se zaljubio na pocetku ili ne bi... ili sex ili vise od toga ...posebna prica je posle takve kombinacije.. gde sigurno ne ostajete ni u kakvom kontaktu ukoliko se sex ne nastavi....
 
Ma, ti ne znas sta pricas. Ljubav je najvaznija na svetu, sve bih dala za malo ljubavi. Ljubav je uvek potrebna.

Veruj mi znam i te kako :razz:! I dosta sam puta volela da znam da to nije nista misticno kako i sve druge stvari u zivotu. Htedoh samo reci da covek treba da zivi i uziva i dok ta ljubav nedodje (ako i ikad dodje). Meni je licno besmisleno sedeti i cekati :)
 
Veruj mi znam i te kako :razz:! I dosta sam puta volela da znam da to nije nista misticno kako i sve druge stvari u zivotu. Htedoh samo reci da covek treba da zivi i uziva i dok ta ljubav nedodje (ako i ikad dodje). Meni je licno besmisleno sedeti i cekati :)
Nisi ti volela cim kazes da to nije nista misticno, kad te spuca u glavu...onaj pravi...mislices da si u Rivendellu (a i zaboravices na sve "ortake" u sekundi :mrgreen:)
 
Eh, idealno bi bilo: vole jedno drugo, obožavaju se, seks im ide super, ptičice cvrkuću, leptirići lepršaju i tako to....ali toga malo ima. Bude to u početku, bude ali posle nastaje obavezno sranje. Ako ništa drugo onda dosade jedno drugom. Tako je to, nit ko srećan nit ko zadovoljan!!!
 
Eh, idealno bi bilo: vole jedno drugo, obožavaju se, seks im ide super, ptičice cvrkuću, leptirići lepršaju i tako to....ali toga malo ima. Bude to u početku, bude ali posle nastaje obavezno sranje. Ako ništa drugo onda dosade jedno drugom. Tako je to, nit ko srećan nit ko zadovoljan!!!

Zivot te je bichevao.... :mrgreen:
 
Veruj mi znam i te kako :razz:! I dosta sam puta volela da znam da to nije nista misticno kako i sve druge stvari u zivotu. Htedoh samo reci da covek treba da zivi i uziva i dok ta ljubav nedodje (ako i ikad dodje). Meni je licno besmisleno sedeti i cekati :)

Ma, kakvi. Sedecu i cekacu dokle god mi ne naidje moja ljubav. Najlepsi je seks uz ljubav...

Ljubav, ljubav, ljubav...

I tako...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top