POMOZITE MI ! ! !

zota85

Zainteresovan član
Poruka
328
E ljudi imam problem... Imam bend ali mi radimo obrade... A sad bi hteli da radimo svoje stvari a;o tu ima jedan veliki problem! Nemamo tekstova!!! Ako bi neko hteo da nam pokloni neki tekst ili bar ideju neka to uradi na ovoj temi... Bicemo vam veoma ZAHVALNI!!! Hvala unapred...
 
evo tekst od mene


Let's save the world...
Just you and me..
We can do anything we want..just let us be..
Love,Love,Love..that's all we need
Love,Love,Love,the thing we must spread
Happiness,Joy and Passion too
Let's be together,just me and you!


(:
 
agree.... a dok ne smislite sami textove probajte da komponujete neke stvari..recimo ovako moja ekipa radi..posto sam bubnjar krenem dam neki ritam onda se ubaci basista pa gitarista a sto se tice texta mislim da moze cak i melodija da vas ponese da osmislite nesto..

Hvala na savetu, ali to smo vec pokusali... Imam dobru ekipu muzicara oko sebe pa svaki put na probu dodje neko od njih sa nekim novim rifom i idejom za muziku za pesmu a ja pevac pa ne mogu da smislim ni jedan text... Bas mi je neki bedak, zato sam i trazio pomoc od vas...
 
Hvala na savetu, ali to smo vec pokusali... Imam dobru ekipu muzicara oko sebe pa svaki put na probu dodje neko od njih sa nekim novim rifom i idejom za muziku za pesmu a ja pevac pa ne mogu da smislim ni jedan text... Bas mi je neki bedak, zato sam i trazio pomoc od vas...

e kako ja ovo gledam...bolje tebe da izbace iz benda i uzmu nekog sposobnog(kad su vec svi dobri muzicari) i proslavice se 100%8-)
 
Ako nemozes da smislis tekst pokusaj barem da smislis naslov pesme, mozda ce ti krenuti od ruke jednom kad imas ideju o cemu se radi u pesmi. Pa kasnije cete zajedno smisliti i muziku ako ti tvoji muzicari umeju da improvizuju.
 

Back
Top