Ferrari team fan

mhm meni je ferari za qrcenje samo... realno,das 200 000eura i vishe za auto. to nije kurcenje? ne ne ne

inace ferari VS corveta koja je 3 - 6 puta jeftinija pobedjuje corveta...ste gledali "preokookeansko takmichenje"? na onoj stazici oko 40 secundi kasni ferari...
 
Pa i Mercedes je . . .

Necu vise nista ovde pisati. . . . .

PS A za onu kradju, stvarno ne znam ni kako se desilo, ni o cemu su razmisljali. . .Ja mislim da je to greska pocinioca kao pojedinca i da je sam trebao odgovarati za to, ne kao team . . .
A mozda im je i podmetnuto, ko zna sta se sve tamo radi i kuva. . .
 
Pa i Mercedes je . . .

Necu vise nista ovde pisati. . . .

PS A za onu kradju, stvarno ne znam ni kako se desilo, ni o cemu su razmisljali. . .Ja mislim da je to greska pocinioca kao pojedinca i da je sam trebao odgovarati za to, ne kao team . . .
A mozda im je i podmetnuto, ko zna sta se sve tamo radi i kuva. . .

Već sam nekoliko puta izjavio javno na anketama i ponoviću.
U slučaju kad bih dobio mercedes na nekoj nagradnoj igri sleteo bi u dunav, a ključeve bih za svaki slučaj bacio u savu. Taj automobil mi ne treba ni u najcrnjim snovima, a kamoli u garaži.

Što se tiče one krađe krivica je dokazana i mislim da je to gotova priča.
 
mhm meni je ferari za qrcenje samo... realno,das 200 000eura i vishe za auto. to nije kurcenje? ne ne ne

inace ferari VS corveta koja je 3 - 6 puta jeftinija pobedjuje corveta...ste gledali "preokookeansko takmichenje"? na onoj stazici oko 40 secundi kasni ferari...

I šta kažeš, Ferari kasni 40 sekundi, a? :lol: Legendarno!
 
Ферари Енцо, Ферари ГТБ па и Ферари Ф430, нека њима Форд ГТ стане не црту.
Без обзира на то све Форд ГТ ми се изузетно свиђа. Његова каросерија је само мало измењена у односу на стару варијанту али је и даље лепа.
 
F430 nebi mogao pobediti ni Corvettu i Vipera, a da ne govorim GT.

599 i Enzo su vec druga prica. Mada Amerikanci i za njih imaju konja, zove se SSC (Shelby Super Cars) Ultimate Aero, koji je najbrzi automobil na svetu.

Meni se Ferrari ni malo ne svidja. Ako vec moram da biram exotica iz Italije, Lamborghini mi se svidja daleko vise.
 
mhm, ma ja kontam samo da ako iash ferari da onda budes clan neceg kao sto imate vi...

al pogresih... inace,lamburdzini je za mene lepsi i bolji

a od ferarija.....ja ne znam da l postoji lepse od

za ovaj model nisam znao da se rade i sa ofarbanim zadnjim delom u boji karoserije. mislio sam svaki da ima ovo crno



a za f50 sam cuo da nema ni elektro podizace, ni er begove...punokrvni trkac...

 
F430 nebi mogao pobediti ni Corvettu i Vipera, a da ne govorim GT.

599 i Enzo su vec druga prica. Mada Amerikanci i za njih imaju konja, zove se SSC (Shelby Super Cars) Ultimate Aero, koji je najbrzi automobil na svetu.

Meni se Ferrari ni malo ne svidja. Ako vec moram da biram exotica iz Italije, Lamborghini mi se svidja daleko vise.

Мислим да су прошле године на САТ-у (Алвировић што води) приказали упоредни тест Ферари Ф430, Ламборгини Гаљардо, Форд ГТ, Доџ Вајпер, Корвета......
Мерили су им: убрзање, зауставни пут, бочно убрзање, време круга... и на крају је победио Ферари Ф430 испред Гаљарда (даљи распоред незнам).
 

Back
Top