Sajam knjiga 22.10. - 28.10.

sto nema nista od marchelove knjige na sajmu??? hoce drugarica isto da kupi...rece da je neki novosadski izdavac...pa ce biti na sajmu...valjda??

idem u petak...mada volela bih i ranije, ali ne mogu...
kupicu sto iz lagune, mada tipujem vise na strane naslove, ovi nasi izdavaci namerno ne izdaju nista na stranom jeziku do sajma...
 
sto nema nista od marchelove knjige na sajmu??? hoce drugarica isto da kupi...rece da je neki novosadski izdavac...pa ce biti na sajmu...valjda??

idem u petak...mada volela bih i ranije, ali ne mogu...
kupicu sto iz lagune, mada tipujem vise na strane naslove, ovi nasi izdavaci namerno ne izdaju nista na stranom jeziku do sajma...


ma nemam pojma,pise na njegovom myspace blogu,kao nece biti njegove knjige tamo...a ja bash htela da je kupim... ubicu se...Kupicu i ja nesto Lagunino,i Vidojkovica,ako nadjem Pikavci na plazi...
 
Njah... Ja bih ishao samo zato shto bismo se tako najlakshe skupili, inache uvek idem sa drushtvom iz srednje (na sve sajmove)...

Elem, znam da niste odradjivali... Shkolska godina se produzhi za onoliko dana koliko treba... Plus se i dodaju radne subote...
 
Ljudi,bila,videla,odushevila se...Ono je neverovatno!Koliko knjiga na jednom mestu...
Stvarno je bilo super. Nakupovala sam se,nisam ni imala vremena da svratim do Bazara. Upoznala sam Marka Vidojkovica,dobila posvetu od njega na najnovijoj knjizi,i prepuna sam utisaka... Stvarno extra iskustvo...;)
A videla sam i onog Tjurchica... Ua Partizan! :D
 
ishla sam prekljyche xtraaa je bilo;p
krenyli smo iz sd-a y 3 bysa y 13h...bili smo tamo oko 14 i neshto...qpljene knjige:"Americhka pita","Ybistvo y orijent expresy","Dobri tipovi,loshi tipovi i svemirski poljyptzi",grchi rechnik,dobila sam josh neke dve knjige al' chini mi se da sy bzvz...i "Vreli sex" sam qpila zajedno sa naj garitzom iz odeljenja jer sy mi pare otishle skroz,kajem se shto nisam ponela vishe...
btw slikali smo se,zezali,smejali(y aytobysy sam se zamalo ygyshila od smeha :lol: )...tjaskali sa slatkim momtzima po shtandovima...i "yzdisale" za josh sladjim posetiotzima :lol:
i da..hrana je bila sqpa,to je jedino neka zamerka...sve y svemy bilo mi je skroz lepo i preporychyjem svima da posete sajam ;)
 

Back
Top