PRIRODNE KATASTROFE I LOŠE VREME

djole_u2

Aktivan član
Poruka
1.819
Evo pošto sam dobio tu čast da otvorim novu temu, samo ukratko objašnjenje. Svi smo mi majstori kada je lepo vreme i sunce sija, ali ajde sad da vas vidim. Mada mislim da će ovde više biti zanimljivih fotografija nego umetničkih, ali ne dajte se i dokažite suprotno. Tema je dosta opširna samo treba uhvatiti pravi trenutak...

Postavljajte fotografije velikih kiša i snegova, grada, munja, poplava, mećava i vejavica, košave, uragana, cunamia, ledeno doba, zemljotresa i svega onog kada nam priroda odgovori u pokušaju da je ukrotimo....

Postavljanje fotografija zaključno sa 31.10. u ponoć, glasanje zaključno sa 04.11. u ponoć.

PRAVILA:
1. fotografije moraju biti lično delo autora koji je postavlja
2. svaki autor može postaviti max 2 fotografije , u dva odvojena posta
3. veličina fotografije 640 po dužoj strani (640 x n)
4. pravo da glasaju imaju svi članovi foruma krstarice, koji su učlanjeni do početka otvaranja ove teme, ali i novi članovi koji postave svoje fotografije
5. ne komentarisati fotografije dok se ne zavrsi glasanje
6. redni broj fotografije za koju želite da glasate možete naći na zajedničkom albumu
7. svaki glasač daje ocene u vrednosti od 1, 2 i 3 poena za fotografije koje mu se najviše dopadaju tako što napiše redni br. fotografije, ime autora i ocenu koju daje
8. autori ne mogu glasati za svoje fotografije

Puno sreće i opušteno...8-)
 
Verovatno je red da ja prvi stavim fotografiju, mada sad nemam neki izbor, ovde na poslu, ali ajde, ova je već bila na forumu, a za drugu kasnije....

dsc04292okvirtc6.jpg
 

Back
Top