Vase misljenje o Devetoj Beogradskoj Gimnaziji ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
rekao sam da je smorna, što ne znači da mora biti i teška... ako dobiješ dobru ekipu profesora, nećeš imati većih problema... "težina škole" može zavisiti i od smera (DJ smer je lakši... ali tu se mora voditi računa i o afinitetima).

ako imaš odličan uspeh, a pritom želiš da ideš na fakultet i ne znaš šta bi tačno upisala, mesto ti je u devetoj... šta ćeš.
 
Maja *****! Ubedljivo najodvratnije stvorenje kod nas u skoli. Predaje mi evo vec trecu godinu i ne mogu da je smislim. Kako bih je rado zviznuo pravo po sred onih njenih tegli. Neverovatno je to da je neko u njenim godinama (relativno mlad) toliko iskompleksiran da zasniva svoj zivot na maltretiranju dece. Kao profesor je kvalitetna, to niko ne osporava i sigurno da ce nas necemu nauciti, ali po koju cenu ? Da mi unisti zivot svojim prevrtanjem ocima, vristanjem, histerisanjem i onim odvratnim skripanjem krede ... Sve u svemu, ja mislim da je ona iskompleksirana lujka koja sa manje od trideset godina hoce da izigrava tetku od pedeset pa zato nosi one tegle i bapsku frizuru. A ovako umislja da je neka riba. Uzas !!!
Sve u svemu, dostojno je drustvo za nasu "omiljenu" profesorku fizickog Nenu. Nasle se 2 budale pa nek' im je sa srecom ...
 
Pa i nije nesto preterano.Vrlo lako mozes da prodjes odlican,a da ne sedis citav dan za stolom i ucis.I vecina profesora na kraju maximalno poklanja ocene,ako ti je bitan samo uspeh.Sto se znanja tice,na tebi je da li ces stvarno da ucis ili ne,ali to nije tema ovde...Zato,Deveta nije teska,drustvo je prilicno ok,kao i profesori.
 
laura87:
A jel neko zna sta je sa ozvucenjem koje nam je obecano pre 2 godine...dali pare(sicu doduse)...al ozvucenja nigde.Mislim,cisto me interesuje.ne zudim toliko za njim :wink:

obecali su oni ozvucenje i nama,pa mi svi skupili uredno pare,predali ih,cekali i cekali,i zavrsili devetu bez ikakve ideje sta se deslio sa parama ili ozvucenjem... :lol: :shock:
e,tako cete i vi :lol:
 
Banshee:
laura87:
A jel neko zna sta je sa ozvucenjem koje nam je obecano pre 2 godine...dali pare(sicu doduse)...al ozvucenja nigde.Mislim,cisto me interesuje.ne zudim toliko za njim :wink:

obecali su oni ozvucenje i nama,pa mi svi skupili uredno pare,predali ih,cekali i cekali,i zavrsili devetu bez ikakve ideje sta se deslio sa parama ili ozvucenjem... :lol: :shock:
e,tako cete i vi :lol:

nazalost...
 
samo da kazem par reci...deveta je verovatno ista kao i ostale skole.samo znanje koje ces pokupiti zavisi od mnogo faktora,garnitura profesora,licne sklonosti,slobodnom vremenu i jako mnogo od sklonosti.drustvo,****** ne moze se generalizovati,ja sam imao srecu da dobijem stvarno dobru ekipu za drustvo mada je moglo da bude i drugacije.
e sad.
kad sam ja upisao prvu godinu,maja kostandinovic je tek pocela da radi.bila je na probnom radu prvo polugodiste i rekla je da odlazi...
u devetoj gimnaziji kvanitet pravih bolesnika je stvarno velik.maja spada u jedan kapitalni primerak-kapitalac,rekli bi ribari.
ona je prvo polugodiste bila toliko drska,toliko se odvratno ponasala da je to bilo nemoguce.imah ja jedan i cetiri i kaze ona meni na kraju moras da odgovaras...za sta,za tri? ne nego za dva...pa kako to? trazim da mi objasni,a ona sva ljuta kaze...sad necu ni da ti dam da odgovaras.imaces jedan.
iz inata?
da,iz inata.
dobro....i kasnije je rekla,kao dodji da odgovaras,cinim ti uslugu.
zenu treba tuci.
''nena'' je gadna prema I i II godini,a posle sa njima pokusava da bude ''ortak'' tako da nemojte da se cudite ako naglo promeni odnos kad dodjete u trecu godinu tj kad dobije nove zrtve...

sve u svemu,deveta..onako...
cuvaj se budala...dobro uci,pici neki svoj fazon,ne istici se(jer ce da te slome,oni ne vole kad je neko drugaciji).
a ako si big serb,pravoslavac...dobrodosao,vicko i simic ce te docekati rasirenih ruku.
ne slusaj metal muziku zbog satanizma...

inace,znate li da je simic smanjio ocene iz vladanja jednoj devojci i decku jer su se ljubili na malom odmoru...?
ma ima provala i budala,koliko volite..
pozdrav iz milana
djole
 
dzoke:
samo da kazem par reci...deveta je verovatno ista kao i ostale skole.samo znanje koje ces pokupiti zavisi od mnogo faktora,garnitura profesora,licne sklonosti,slobodnom vremenu i jako mnogo od sklonosti.drustvo,* ne moze se generalizovati,ja sam imao srecu da dobijem stvarno dobru ekipu za drustvo mada je moglo da bude i drugacije.
e sad.
kad sam ja upisao prvu godinu,maja kostandinovic je tek pocela da radi.bila je na probnom radu prvo polugodiste i rekla je da odlazi...
u devetoj gimnaziji kvanitet pravih bolesnika je stvarno velik.maja spada u jedan kapitalni primerak-kapitalac,rekli bi ribari.
ona je prvo polugodiste bila toliko drska,toliko se odvratno ponasala da je to bilo nemoguce.imah ja jedan i cetiri i kaze ona meni na kraju moras da odgovaras...za sta,za tri? ne nego za dva...pa kako to? trazim da mi objasni,a ona sva ljuta kaze...sad necu ni da ti dam da odgovaras.imaces jedan.
iz inata?
da,iz inata.
dobro....i kasnije je rekla,kao dodji da odgovaras,cinim ti uslugu.
zenu treba tuci.
''nena'' je gadna prema I i II godini,a posle sa njima pokusava da bude ''ortak'' tako da nemojte da se cudite ako naglo promeni odnos kad dodjete u trecu godinu tj kad dobije nove zrtve...


sve u svemu,deveta..onako...
cuvaj se budala...dobro uci,pici neki svoj fazon,ne istici se(jer ce da te slome,oni ne vole kad je neko drugaciji).
a ako si big serb,pravoslavac...dobrodosao,vicko i simic ce te docekati rasirenih ruku.
ne slusaj metal muziku zbog satanizma...

inace,znate li da je simic smanjio ocene iz vladanja jednoj devojci i decku jer su se ljubili na malom odmoru...?
ma ima provala i budala,koliko volite..
pozdrav iz milana
djole

A kad si ti zavrsio Devetu? Da vidis Maju sad,deli ocene sakom i kapom i nikog ne cima za ocenu.
Nena je ista-prvaci su skroz istraumirani...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top