Vase misljenje o Devetoj Beogradskoj Gimnaziji ???
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: Vase misljenje o Devetoj Beogradskoj Gimnaziji ???

girl1986
    Guest

Podrazumevano Vase misljenje o Devetoj Beogradskoj Gimnaziji ???

Jel neko isao ili ide u ovu gimnaziju i kako vam se cini ???

Obećava
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

idem ja......jbg, shkola je ochajna.....ruzna je k'o djavo, profesori nisu normalni,.....jedina svetlost je novo drushtvo!

Nikola_86
    Guest

Podrazumevano ...

IDEM I JA ... KOJA SI GODINA, KO TI PREDAJE MATU ?

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

nemojte pocinjati sa cetovanjem :wink:

Obećava
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

evo peleplay, samo da ja lupim jedan reply i on josh jedan i onda brishi ako hocesh....

prva godina, I-7 razredna mi predaje matu, Maja Kostadinovic

Person X
    Guest

Podrazumevano ...

MORAM NA OVO DA DAM REPLY ... JADAN TI. ZAR OD SVIH DA TI ZA RAZREDNU ZAPADNE BASH TA DROLJICA ??? UBIJ SE ...

Početnik
    Učlanjen
    08.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

idem ja...

najsmornija škola u vasioni... društvo je manje-više ok.

maIIena
    Guest

Podrazumevano Jos koliko ce trajati ove vrucine!!!!!!!!

e ja sam sada 8raz i hocu da se upisem u 9, ali vi kazete da je shit? pa u koju?????
    preporuka???

Početnik
    Učlanjen
    08.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

rekao sam da je smorna, što ne znači da mora biti i teška... ako dobiješ dobru ekipu profesora, nećeš imati većih problema... "težina škole" može zavisiti i od smera (DJ smer je lakši... ali tu se mora voditi računa i o afinitetima).

ako imaš odličan uspeh, a pritom želiš da ideš na fakultet i ne znaš šta bi tačno upisala, mesto ti je u devetoj... šta ćeš.

Neproveren član
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ...

Citat Original postavio Person X
    MORAM NA OVO DA DAM REPLY ... JADAN TI. ZAR OD SVIH DA TI ZA RAZREDNU ZAPADNE BASH TA DROLJICA ??? UBIJ SE ...
    Sta traumiras jadnog decka, dobra je MajaAko ce neko da te nauci matu, ona ce

Obećava
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

ma znam....dobra je ona razredna...i profesorka...

Nikola87
    Guest

Podrazumevano

Maja *****! Ubedljivo najodvratnije stvorenje kod nas u skoli. Predaje mi evo vec trecu godinu i ne mogu da je smislim. Kako bih je rado zviznuo pravo po sred onih njenih tegli. Neverovatno je to da je neko u njenim godinama (relativno mlad) toliko iskompleksiran da zasniva svoj zivot na maltretiranju dece. Kao profesor je kvalitetna, to niko ne osporava i sigurno da ce nas necemu nauciti, ali po koju cenu ? Da mi unisti zivot svojim prevrtanjem ocima, vristanjem, histerisanjem i onim odvratnim skripanjem krede ... Sve u svemu, ja mislim da je ona iskompleksirana lujka koja sa manje od trideset godina hoce da izigrava tetku od pedeset pa zato nosi one tegle i bapsku frizuru. A ovako umislja da je neka riba. Uzas !!!
    Sve u svemu, dostojno je drustvo za nasu "omiljenu" profesorku fizickog Nenu. Nasle se 2 budale pa nek' im je sa srecom ...

Početnik
    Učlanjen
    06.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja imam ortaka u 9-oj... 4. je godina, drustveni smer... ima li takvih ovde?

Marko86'
    Guest

Podrazumevano

Ja sam u IX drustveni, IV godina. Ko ti je drug ?

Primećen član bebidoll (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

a jel ima nekog u VIII?? kakvo misljenje imate o toj skoli?

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

cula sam da je deveta teska

Domaćin laura87 (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano Vase misljenje o Devetoj Beogradskoj?

Pa i nije nesto preterano.Vrlo lako mozes da prodjes odlican,a da ne sedis citav dan za stolom i ucis.I vecina profesora na kraju maximalno poklanja ocene,ako ti je bitan samo uspeh.Sto se znanja tice,na tebi je da li ces stvarno da ucis ili ne,ali to nije tema ovde...Zato,Deveta nije teska,drustvo je prilicno ok,kao i profesori.

luda_zenetina
    Guest

Podrazumevano misljenje o devetoj gim.

moje misljenje o devetoj Beogradskoj gimnaziji nije nista drugacije od drugih misljenja !sola je smor!a o profesorima da ne pricamo!ali sam ja veoma opustenajer me boli uvo za sve 8) [/b]

Domaćin laura87 (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano

A jel neko zna sta je sa ozvucenjem koje nam je obecano pre 2 godine...dali pare(sicu doduse)...al ozvucenja nigde.Mislim,cisto me interesuje.ne zudim toliko za njim :wink:

Obećava
    Učlanjen
    19.01.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

moja ortakinja ide u devetu, druga godina.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano

Citat Original postavio laura87
    A jel neko zna sta je sa ozvucenjem koje nam je obecano pre 2 godine...dali pare(sicu doduse)...al ozvucenja nigde.Mislim,cisto me interesuje.ne zudim toliko za njim :wink:
    obecali su oni ozvucenje i nama,pa mi svi skupili uredno pare,predali ih,cekali i cekali,i zavrsili devetu bez ikakve ideje sta se deslio sa parama ili ozvucenjem... :shock:
    e,tako cete i vi

Aktivan član peleplay (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio Banshee
    Citat Original postavio laura87
    obecali su oni ozvucenje i nama,pa mi svi skupili uredno pare,predali ih,cekali i cekali,i zavrsili devetu bez ikakve ideje sta se deslio sa parama ili ozvucenjem... :shock:
    e,tako cete i vi
    nazalost...

dzoke
    Guest

Podrazumevano ja zavrsih devetu...

samo da kazem par reci...deveta je verovatno ista kao i ostale skole.samo znanje koje ces pokupiti zavisi od mnogo faktora,garnitura profesora,licne sklonosti,slobodnom vremenu i jako mnogo od sklonosti.drustvo,****** ne moze se generalizovati,ja sam imao srecu da dobijem stvarno dobru ekipu za drustvo mada je moglo da bude i drugacije.
    e sad.
    kad sam ja upisao prvu godinu,maja kostandinovic je tek pocela da radi.bila je na probnom radu prvo polugodiste i rekla je da odlazi...
    u devetoj gimnaziji kvanitet pravih bolesnika je stvarno velik.maja spada u jedan kapitalni primerak-kapitalac,rekli bi ribari.
    ona je prvo polugodiste bila toliko drska,toliko se odvratno ponasala da je to bilo nemoguce.imah ja jedan i cetiri i kaze ona meni na kraju moras da odgovaras...za sta,za tri? ne nego za dva...pa kako to? trazim da mi objasni,a ona sva ljuta kaze...sad necu ni da ti dam da odgovaras.imaces jedan.
    iz inata?
    da,iz inata.
    dobro....i kasnije je rekla,kao dodji da odgovaras,cinim ti uslugu.
    zenu treba tuci.
    ''nena'' je gadna prema I i II godini,a posle sa njima pokusava da bude ''ortak'' tako da nemojte da se cudite ako naglo promeni odnos kad dodjete u trecu godinu tj kad dobije nove zrtve...

sve u svemu,deveta..onako...
    cuvaj se budala...dobro uci,pici neki svoj fazon,ne istici se(jer ce da te slome,oni ne vole kad je neko drugaciji).
    a ako si big serb,pravoslavac...dobrodosao,vicko i simic ce te docekati rasirenih ruku.
    ne slusaj metal muziku zbog satanizma...

inace,znate li da je simic smanjio ocene iz vladanja jednoj devojci i decku jer su se ljubili na malom odmoru...?
    ma ima provala i budala,koliko volite..
    pozdrav iz milana
    djole

Domaćin laura87 (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Podrazumevano Re: ja zavrsih devetu...

Citat Original postavio dzoke
    samo da kazem par reci...deveta je verovatno ista kao i ostale skole.samo znanje koje ces pokupiti zavisi od mnogo faktora,garnitura profesora,licne sklonosti,slobodnom vremenu i jako mnogo od sklonosti.drustvo,* ne moze se generalizovati,ja sam imao srecu da dobijem stvarno dobru ekipu za drustvo mada je moglo da bude i drugacije.
    e sad.
    kad sam ja upisao prvu godinu,maja kostandinovic je tek pocela da radi.bila je na probnom radu prvo polugodiste i rekla je da odlazi...
    u devetoj gimnaziji kvanitet pravih bolesnika je stvarno velik.maja spada u jedan kapitalni primerak-kapitalac,rekli bi ribari.
    ona je prvo polugodiste bila toliko drska,toliko se odvratno ponasala da je to bilo nemoguce.imah ja jedan i cetiri i kaze ona meni na kraju moras da odgovaras...za sta,za tri? ne nego za dva...pa kako to? trazim da mi objasni,a ona sva ljuta kaze...sad necu ni da ti dam da odgovaras.imaces jedan.
    iz inata?
    da,iz inata.
    dobro....i kasnije je rekla,kao dodji da odgovaras,cinim ti uslugu.
    zenu treba tuci.
    ''nena'' je gadna prema I i II godini,a posle sa njima pokusava da bude ''ortak'' tako da nemojte da se cudite ako naglo promeni odnos kad dodjete u trecu godinu tj kad dobije nove zrtve...

sve u svemu,deveta..onako...
    cuvaj se budala...dobro uci,pici neki svoj fazon,ne istici se(jer ce da te slome,oni ne vole kad je neko drugaciji).
    a ako si big serb,pravoslavac...dobrodosao,vicko i simic ce te docekati rasirenih ruku.
    ne slusaj metal muziku zbog satanizma...

inace,znate li da je simic smanjio ocene iz vladanja jednoj devojci i decku jer su se ljubili na malom odmoru...?
    ma ima provala i budala,koliko volite..
    pozdrav iz milana
    djole
    A kad si ti zavrsio Devetu? Da vidis Maju sad,deli ocene sakom i kapom i nikog ne cima za ocenu.
    Nena je ista-prvaci su skroz istraumirani...

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano

ma vicko i simic vide ni ne predaju.ovaj prvi je sada skolski psiholog ,a ovaj drugi direktor .makar je tako bilo kada sam ja otisla.

Slične teme

1. Svirke u XIII beogradskoj gimnaziji
    Autor CharlesMonroe u forumu Škole
    Odgovora: 129
    Poslednja poruka: 04.06.2007., 21:08
  2. Profesori u XIII beogradskoj gimnaziji
    Autor Ben_Adam u forumu Škole
    Odgovora: 1274
    Poslednja poruka: 02.06.2007., 22:45
  3. Zezanje u XII beogradskoj gimnaziji
    Autor Ben_Adam u forumu Škole
    Odgovora: 5