Kad bi bila Deda Mraz...

  • Začetnik teme Mirka šizika
  • Datum pokretanja
E znate sta je jos super.
Ima da se kupe one kutije sto dobijes cigle i cement i gradis...Zamesi se cement, onda uzmes cigle, prozore i cuda i gradis po slici.
Pa sad moze da bude zamak, brvnara , vodenica ....kojekakva cudesa sam vidjala. Kad zavrsis ako hoces mozes da potpis u vodu , cement se rastopi, cigle se skupe i aj jovo nanovo. A drzi deciju paznju do zla boga dugo mogu da grade i da grade. Cement se dokupljuje u kesicama.

Bilo je toga u tempu ali i po knjizarama.
Prepoznacete po ciglicama i alatu koji je na kutiji plus je slika onoga sto se gradi.
Kostalo je oko 1000 din.
 
E znate sta je jos super.
Ima da se kupe one kutije sto dobijes cigle i cement i gradis...Zamesi se cement, onda uzmes cigle, prozore i cuda i gradis po slici.
Pa sad moze da bude zamak, brvnara , vodenica ....kojekakva cudesa sam vidjala. Kad zavrsis ako hoces mozes da potpis u vodu , cement se rastopi, cigle se skupe i aj jovo nanovo. A drzi deciju paznju do zla boga dugo mogu da grade i da grade. Cement se dokupljuje u kesicama.

Bilo je toga u tempu ali i po knjizarama.
Prepoznacete po ciglicama i alatu koji je na kutiji plus je slika onoga sto se gradi.
Kostalo je oko 1000 din.
Imali ovo..super fora.
 
Magicni flomasteri vec su spremni...nisu skupi .
Oni GIOTTO kostaju 140 din 12 kom .
Postoje u dve varijente.
Menja se boja ,i brise se boja , tako sto postaje belo...

Vrlo sam zadovoljna njima .

Imam predlog divnih crtaca , a kostaju samo 99 din.
Zovu se AVANTURE IZ KNJIGE CAROLIJA .
JAko su lepi i pouzcni ..uce decu sta je htabrost , prijateljstvo, odvaznost...

Toplo preporucujem .
IMa ih po Maxy diskntima i Tempu.

Slazem se sa oba predloga. Moj sin je dobio magicne flomastere kad je imao 4,5 god. Bila je to fascinacija i za njega i za mene. A Avanture iz knjige carolija su fenomenalne. I ja ih rado gledam. Haha iz svega ovoga mozete zakljuciti da se vracam u detinjstvo.
 
Knjige u laguni-divne su. Kostaju 880-990 din. Doduse, ovaj moj izabrao 3 - Dinosauruse (ko zna koju knjigu o dinosaurusima po redu, ja ne mogu vise da citam o dinosaurusima majke mi), Ljudsko telo i Grabljivice. Takodje su divne i Zmajologija, Cudovistologija...al one su malo skuplje, i vec ih imamo.
 
lista poklona je ipak promenjena posle moje price da patuljci ne prave kompijutere :lol:
za nju :
images

cena bas varira od 1500 do 4000 zavisi sta je sve u pakovanju
a on je trazio
images

cena - nem pojma :cool:
sve u svemu, mali ce poceti da nas spijunira - nahebali smo :mrgreen:
 
E super je ova tema, ali ni jedan post mi nije pomogao. Treba mi neki savet za poklon sestricu, ima 18 god :zcepanje:
Interesuje ga slikarstvo, komponovanje muzike, knjizevnost, zivotinje...... Pre dve godine sam mu kupila platna za crtanje u Svajcarskoj, pre toga je uvek dobijao garderobu mislim da ga je smorilo, za 18ti rodjendan smo se istresli za markirani sat, tako da mu i to ne treba trenutno, ove godine bas nemam ideja :( Zapravo imam, kupila bi mu jedan klavir "Stenvej i sinovi" ali to mozda jednog lepog dana kad se obogatim :zcepanje::zcepanje: Za sad moram da nadjem neki skroman a koristan poklon i pre svega da mu se dopadne... Od sutra krecem u obilaske radnji pa valjda iskopam nesto zanimljivo. Zivuljku neku da mu kupim ni to mu ne treba ima ogromnog psa, a meni je za rodjendan kupio malog kucu Shi Cu-a tako da ni to ne dolazi u obizr... Uffff...:dash:

kupi mu 100 evra:mrgreen:
 
Znaci sve su iste :rotf:
Samo sto je mojoj cerki Deda Mraz odneo pisamce :mrgreen: pa ce sad malo sutra da dopise :lol:

Nasla sam kucicu za LPS...ako nekog zanima u Goce Delceva je otvorena nova radnja sa igrackama , velika i super opremljena sa vise nego korektnim cenama ...
Ista radnja postoji i negde u Kneza Viseslava.

Ja sam kupovinom kucice zavrsila svoju novogodisnju deda mraz kupovinu i dahnula.
 
Treba mi kucica za Little pet shop. Ima neko obdaniste od 5000 :roll: i vet centar za 3200 :roll: oba su mi sr.
Ne znam sta da radim ...

Majko mila pet shop...Ko zna sta smo mogli sve da kupimo kad se saberu svi pojedinacno plus fitnes centar za njih i zabavni park...a sad came u kutiji niko ih ne gleda,,,,
Nego, juce videh neki ringispil, u Uscu...LPS, samo nem pojma u kojoj radnji...
 
E znate sta je jos super.
Ima da se kupe one kutije sto dobijes cigle i cement i gradis...Zamesi se cement, onda uzmes cigle, prozore i cuda i gradis po slici.
Pa sad moze da bude zamak, brvnara , vodenica ....kojekakva cudesa sam vidjala. Kad zavrsis ako hoces mozes da potpis u vodu , cement se rastopi, cigle se skupe i aj jovo nanovo. A drzi deciju paznju do zla boga dugo mogu da grade i da grade. Cement se dokupljuje u kesicama.

Bilo je toga u tempu ali i po knjizarama.
Prepoznacete po ciglicama i alatu koji je na kutiji plus je slika onoga sto se gradi.
Kostalo je oko 1000 din.

Pa to cu za sebe da kupim. Sto ne rece pre da to ima :)
 

Back
Top