Rasprava........

Daj, pa da li je moguće?!?!?!?!?!!?!?!?!?:shock:

Taman smo malo izvukli, sačuvali humor, a evo opet!!!:roll: Pa stvarno nije u redu!!!!!:evil:

Shapgarepice slazem se....jadno je to...ali jbg ne otvaram ja debilne teme....:roll:
Mislim temom ''biramo miss humora'' su i nastale svadje, a da je neko malo razmislio mogao/la je da pretpostavi da ce nastajati svadje...tema je sra**....kriterijumi za lepotu su svima drugachiji,tako da ce svako misliti da miss/misster treba da bude neko drugi...ovakvom gluposhcu od teme i nastaju svadje...:roll: Toliko.
 
Pa vi ste temu za MIS unistili vasim svadjama...stvarno nije u redu.......

MI ? :shock:
Izvini,ali ja se bash i ne secam da sam ja pochela svadju...mozda i jesam....znam je da mesecarim pa...:lol:
Ja samo branim svoju drugaricu....
a milsim da smajlica koristi malo teshke rechi...a Andjelchic se samo brani...
Ali naravno imash pravo da kazesh svoje mishljenje... :wink:
 
Da,naravno,SVAKO ima pravo da kaze svoje misljenje...i Smajlica ne koristi teske reci...ona je otvorila temu za MIS ,a milton ili kako vec...je pocela da se raspravlja i pokvarila temu :(
 
J.ebote smajlice koji ti je? Zar si morala da otvoris ovu temu??? Ako se TEBI svadja onda idi i svadjaj se negde drugde, a kao sto primecujes nama se NE svadja pa ni ne otvaramo ovako glupe teme. I j*ebala vas cela ta svadja....
 
Milton je najveci retard :D
Nije normalna koliko je luda i bezobrazna!!!!!
Zamislite, ispalila je drugu najbolju drugaricu koja je po kisi ceo cas cekala ispred skole kako bi se vratile zajedno kuci, a ona je samo isprozivala i otisla sa drugom drugaricom :evil:
 

Back
Top