ТРИБИНА О ДЕЛОВАЊУ СЕКТИ У СРБИЈИ 23. октобар 2007 у 18.00ч

Torius

Primećen član
Poruka
968
За све које занима деловање деструктивних секти у Србији ова трибина је као поручена. На трибини ће говорити Зоран Луковић, ген. инспектор полиције, др Влајко Пановић, спец. мед. психологије и Андреј Протић, историчар, уредник часописа ''Јустин''.

Специјални гост - Еписког јегарски, Владика Порфирије.

Трибина ће бити у Општини Вождовац - улаз слободан.


Поздрав, Удружење грађана ''Вожд''
 
За све које занима деловање деструктивних секти у Србији ова трибина је као поручена. На трибини ће говорити Зоран Луковић, ген. инспектор полиције, др Влајко Пановић, спец. мед. психологије и Андреј Протић, историчар, уредник часописа ''Јустин''...

:confused:
Значи ли то да постоје и продуктивне секте?
 
Pa, eto, postoje, Kojice. Ja sam član mreže nezavisnih aktivista za prava životinja. Dođe mu kao sekta.
:lol:
Јустин - часопис студентског удружења "Свети Јустин филозоф"
Јел' личите на ово удружење?

A imam i Kirbi.8-)
Е, да си на време била на трибини, имала би мало више прашине и еврића...
 
:lol:
Јустин - часопис студентског удружења "Свети Јустин филозоф"
Јел' личите на ово удружење?


Е, да си на време била на трибини, имала би мало више прашине и еврића...

Više ličimo na junake "Knjige o džungli".
I sad imam prašinu, a nemam evriće.
Nego, nešto razmišljam - ako se nametnem kao vođa sekte, imaću više evrića.:idea:
Mogu da uzmem pseudnim "Mogli", i da naplaćujem članarinu.
 
Više ličimo na junake "Knjige o džungli".
I sad imam prašinu, a nemam evriće.
Nego, nešto razmišljam - ako se nametnem kao vođa sekte, imaću više evrića.:idea:
Mogu da uzmem pseudnim "Mogli", i da naplaćujem članarinu.
:lol:
Супер.
А коме ћеш морати да дајеш проценат да би ти секту прогласили продуктивном?
 
:lol:
Супер.
А коме ћеш морати да дајеш проценат да би ти секту прогласили продуктивном?

Priznaj da ti hoćeš da budeš TA!
Je l' ti dosta 20%?
Pazi, mož' i neka kompenzacija: ja tebi usisam kuću Kirbijem, ti me podržiš kao vođu.

A vidiš da na ovom sutrašnjem predavanju prisustvuje i neki vladika! U prvi mah mi se učinilo da sam pročitala Pahomije, pa kad sam bolje pogledala, laknulo mi. Sad mirno mogu da pošaljem sinove na predavanje.
 
Priznaj da ti hoćeš da budeš TA!
Je l' ti dosta 20%?
Pazi, mož' i neka kompenzacija: ja tebi usisam kuću Kirbijem, ti me podržiš kao vođu.
Види, није ми проблем да те опељешим за проценат, али да те заштитим не могу. :lol:

A vidiš da na ovom sutrašnjem predavanju prisustvuje i neki vladika! U prvi mah mi se učinilo da sam pročitala Pahomije, pa kad sam bolje pogledala, laknulo mi. Sad mirno mogu da pošaljem sinove na predavanje.
Супер.
Дај им блокче да прибележе разлике између продуктивних и деструктивних секти.
Потребне су нам информације.
Видиш да овај што је отворио тему неће да нам ода тајну.
А после ћемо се лако договорити.
Ја ћу те подржати као вођу, а за узврат ћеш ти мени понекад позајмити Кирби...
 
Види, није ми проблем да те опељешим за проценат, али да те заштитим не могу. :lol:


Супер.
Дај им блокче да прибележе разлике између продуктивних и деструктивних секти.
Потребне су нам информације.
Видиш да овај што је отворио тему неће да нам ода тајну.
А после ћемо се лако договорити.
Ја ћу те подржати као вођу, а за узврат ћеш ти мени понекад позајмити Кирби...

Ma, idem ja tamo, sa sve Kirbijem - da održim prezentaciju. Možda zaradim neku kintu.
I da ih pitam da pristupe mojoj sekti.
Razmišljam o propagandnom materijalu; nešto ovako: NE DAJTE DA JAGANJCI UTIHNU NA BOŽIĆ, ili - I SVINJE SU LJUDSKA BIĆA?
 
Ma, idem ja tamo, sa sve Kirbijem - da održim prezentaciju. Možda zaradim neku kintu.
I da ih pitam da pristupe mojoj sekti.
Razmišljam o propagandnom materijalu; nešto ovako: NE DAJTE DA JAGANJCI UTIHNU NA BOŽIĆ, ili - I SVINJE SU LJUDSKA BIĆA?

:lol::lol::lol:
Па ти си екстра храбра.
Ево, проглашавам те за вођу.
Јел тиме постајем члан твоје секте?
 
:lol::lol::lol:
Па ти си екстра храбра.
Ево, проглашавам те за вођу.
Јел тиме постајем члан твоје секте?

DA, PRIMLJENA SI!!!
Vidiš - imamo lisicu i mačku. Sad nam fali Crow, tj. vrana, pa da budemo "pravi".
Pokušaću da vrbujem i Šakala.
I da ubedim Vikinga i Stnca da promene nick-ove. Viking može da bude, na primer, Meda, a Stnco - hm... to mi je teško da smislim... Recimo - DELFIN? Orka, kit-ubica? Golub? Kuca? Pilence?
Predloži nešto. Samo pazi da se ne uvredi.
Posle ćemo da se priklonimo Carstvu životinjskom.
 
DA, PRIMLJENA SI!!!
Vidiš - imamo lisicu i mačku. Sad nam fali Crow, tj. vrana, pa da budemo "pravi".
Pokušaću da vrbujem i Šakala.
Jупи!

I da ubedim Vikinga i Stnca da promene nick-ove. Viking može da bude, na primer, Meda, a Stnco - hm... to mi je teško da smislim... Recimo - DELFIN? Orka, kit-ubica? Golub? Kuca? Pilence?
Predloži nešto. Samo pazi da se ne uvredi.
Posle ćemo da se priklonimo Carstvu životinjskom.
Викинг остаје Викинг. Они су живели у складу са природом. ;-)
А Стнцо... Па не знам... Можда његов ник има неко тајно значење. :confused:
 
Jупи!


Викинг остаје Викинг. Они су живели у складу са природом. ;-)
А Стнцо... Па не знам... Можда његов ник има неко тајно значење. :confused:

Pa, jedino što me asocira....Stenica? NIKAKO! To je gadno biće, a Stnco nam je drag.:-D
Ja bih mu promenila nick u LAV. Šta misliš, da nam bude kralj?
 
Pa, jedino što me asocira....Stenica? NIKAKO! To je gadno biće, a Stnco nam je drag.:-D
:lol::lol::lol:
А мени кажеш да пазим да га не увредим. :lol:

Ja bih mu promenila nick u LAV. Šta misliš, da nam bude kralj?
Ако си ти спремна да се одрекнеш места вође, ја се слажем.;-)
А можда да поделите престо као краљ и краљица?:roll:
 
:lol::lol::lol:
А мени кажеш да пазим да га не увредим. :lol:


Ако си ти спремна да се одрекнеш места вође, ја се слажем.;-)
А можда да поделите престо као краљ и краљица?:roll:

Ne, ne, samo se šalim. Stvarno mi je drag.
Ne možemo da podelimo presto. Ja sam mačka, a on lav.. Mislim, ne ide to u prirodi.8-)
Moraću da razmislim o tom prestolu. Ionako ne volim da sedim na jednom mestu. Radije jurcam po krovovima za Betmenom.
Videćemo šta će reći Stnco kad dođe. Možda ne želi da bude kralj?
 
Ne, ne, samo se šalim. Stvarno mi je drag.
Ne možemo da podelimo presto. Ja sam mačka, a on lav.. Mislim, ne ide to u prirodi.8-)
Moraću da razmislim o tom prestolu. Ionako ne volim da sedim na jednom mestu. Radije jurcam po krovovima za Betmenom.
Videćemo šta će reći Stnco kad dođe. Možda ne želi da bude kralj?

Како то мислиш ти си мачка а он лав?
Не сећам се да си поменула неку одређену врсту... мачкица ко мачкица... може бити и да си лавица...
Слушај Мачкице, нисам те ја подржала као вођу да ми ти сада ту врдаш и оклеваш.
Уозбиљи се!
А и њега нико ништа не пита. У секту не мора да се приступи добровољно. Ако неће милом, онда ће силом!
 
Како то мислиш ти си мачка а он лав?
Не сећам се да си поменула неку одређену врсту... мачкица ко мачкица... може бити и да си лавица...
Слушај Мачкице, нисам те ја подржала као вођу да ми ти сада ту врдаш и оклеваш.
Уозбиљи се!
А и њега нико ништа не пита. У секту не мора да се приступи добровољно. Ако неће милом, онда ће силом!

Bravo, lijo lukava!;)
 
DA, PRIMLJENA SI!!!
Vidiš - imamo lisicu i mačku. Sad nam fali Crow, tj. vrana, pa da budemo "pravi".
Pokušaću da vrbujem i Šakala.
I da ubedim Vikinga i Stnca da promene nick-ove. Viking može da bude, na primer, Meda, a Stnco - hm... to mi je teško da smislim... Recimo - DELFIN? Orka, kit-ubica? Golub? Kuca? Pilence?
Predloži nešto. Samo pazi da se ne uvredi.
Posle ćemo da se priklonimo Carstvu životinjskom.

tesko da cu menjati avatar ali medved mi odgovara zbog kralja Artura... smatrajte me clanom
 
Lepo rece Koja...na osnovu kog kriterijuma se oderdjuje koja je produktivna a koja ddestruktivna sekta??
Po tvom misljenju,ali iskreno:Da li neko u Srbiji moze biti gradjanin koji je rodjeni(geografski i plemenski) Srbin,a da bude clan neke druge verske(sekta je ruzna rec) zajednice ili religije??
Sta ciniti sa takvima? A gde ce ateisti? i kako ti znas da si na pravom putu?
 
DA, PRIMLJENA SI!!!
Vidiš - imamo lisicu i mačku. Sad nam fali Crow, tj. vrana, pa da budemo "pravi".
Pokušaću da vrbujem i Šakala.
I da ubedim Vikinga i Stnca da promene nick-ove. Viking može da bude, na primer, Meda, a Stnco - hm... to mi je teško da smislim... Recimo - DELFIN? Orka, kit-ubica? Golub? Kuca? Pilence?
Predloži nešto. Samo pazi da se ne uvredi.
Posle ćemo da se priklonimo Carstvu životinjskom.

aleluja 8)

ma moze... dok ne krenete da trazite pare ;)
 

Back
Top