ON i NJEGOVA MAJKA

Poruka
7
Ukratko...On je iz BAS malog grada u kome ja radim nekoliko godina. Drugaciji su nam pogledi na svet, drugacije ponasanje, drugacija interesovanja...dok pisem kapiram da nismo slicni ni u cemu. Zasto sam se zaljubila ne bih vise umela da objasnim. Imamo u proseku 30 godina (on 29 a ja 31). Skupa smo 280 dana. Njegova porodica se protivi nasoj vezi (kao u romanima) a on mi je obecao da ce problem resiti onog trenutka kada odvede majku na kontrolu (imala kancer dojke). Taj dan je danas-i tek danas ja shvatam da od svega toga nece biti nista.
On i NJEGOVA MAJKA-koliko je ovakav tip veze uopste, ne samo u mom slucaju, patoloski???
Dajte neka iskustva.
 
Vazno da si ti svoje godine sabrala sa njegovim pa podelila da bi ispala mladja :):):):)

A sto se teme tice, shvati da su majke za muskarce IKONA, SVETINJA i nemoj ni pokusavati tome da se usprotivis jer ces izgubiti. ;)
I da, probaj da rodis musko, bice sutra za tebe vezan ;)
 
Glupo je radjati decu da bi ona za tebe bila vezana.
Sa druge strane i ja imam majku-pa niti mi se mesala u zivot niti bih se ja plasila da je postupcima(nije zadovoljna mojim izborom partnera) ne povredim. Jednostavno, to je moja stvar.
A sto se tice serije-bas kao Ljubav na seoski nacin", samo nema deda PAUNA.
 
bezi od tog muskarca kome je keva alfa i omega u zivotu i koji nema ni herca ni energije da se suprotstavi roditeljima i da zivi svoj zivot.
to nije covek,to je napast,i sa njim ces sebi nakaciti jos jednog mentalno nerazvijenog dripca na grbacu.
ozbiljno,ti koji ne mogu da se odvoje od mamine sise ni sa 30 godina su od najgore sorte.
 
Ukratko...On je iz BAS malog grada u kome ja radim nekoliko godina. Drugaciji su nam pogledi na svet, drugacije ponasanje, drugacija interesovanja...dok pisem kapiram da nismo slicni ni u cemu. Zasto sam se zaljubila ne bih vise umela da objasnim. Imamo u proseku 30 godina (on 29 a ja 31). Skupa smo 280 dana. Njegova porodica se protivi nasoj vezi (kao u romanima) a on mi je obecao da ce problem resiti onog trenutka kada odvede majku na kontrolu (imala kancer dojke). Taj dan je danas-i tek danas ja shvatam da od svega toga nece biti nista.
On i NJEGOVA MAJKA-koliko je ovakav tip veze uopste, ne samo u mom slucaju, patoloski???

Nije mi jasno u kom smislu ce se problem reshiti posle kontrole? Ono, kao, doktori ce da kazu da je izlechena i onda ce moci da joj servira informacije koje do tada nije smeo, da je ne bi uzbudjivao?

Nego, da nisi ti pozurila jer ti je vreme za udaju, a on josh nema nameru da se zeni? Ne znam, samo pitam!
 
Nego, da nisi ti pozurila jer ti je vreme za udaju, a on josh nema nameru da se zeni? Ne znam, samo pitam!

Naravno da je to u pitanju
prosli brzi vozovi, zakoracilo se u 4 deceniju i sada bi savatala patrijahalno vaspitanog deckica iz unutrasnjosti
Njegova majka se buni naravno ejr zeli patrihajalnu MLADU zenu u kuci, 3-4 godine mladju od sina, a ne neku koja je 2 godine starija.
 
Nije mi jasno u kom smislu ce se problem reshiti posle kontrole? Ono, kao, doktori ce da kazu da je izlechena i onda ce moci da joj servira informacije koje do tada nije smeo, da je ne bi uzbudjivao?

Nego, da nisi ti pozurila jer ti je vreme za udaju, a on josh nema nameru da se zeni? Ne znam, samo pitam!


Da, i ja bih to pitao, obzirom da 90% zena koje ja poznajem bioloshki sat dozivljava kao atomsku bombu u dupetu koja samo cheka da pukne.
 
Njegova majka se buni naravno ejr zeli patrihajalnu MLADU zenu u kuci, 3-4 godine mladju od sina, a ne neku koja je 2 godine starija.

Ma nije ni patrijarhalna sredina ono shto je nekad bila .. pre nekoliko meseci prevrtala kanale na tv-u i uleteh u emisiju o nekoj svadbi i zastadoh (ispostavilo se da je to neki serijal '48 sati-svadba') .. radnja se desava u nekom gradicu u Srbiji, mlada je lokalna kafanska pevaljka od 40 godina .. a mladozenja djecharac od 21-2 .. a i njegovu majku su dokachili u intervjuu, ma zena nema nishta protiv njegovog izbora, oni su u shemi nekih godinu dana .. a ti ovde zapeo za 2 godine :)
 
Pa ja bih ti rekla da sto manje pricas na temu mama, a narocito u negativnoj konotaciji. Jednostavno ako ti stvari izgledaju tako da nema nista od toga onda sama izvagaj koliko ti takav izbor odgovara. Mislim da tu nema neke filozofije? ne?
 
Godine sam pomenula jer sam zelela da istaknem kako nismo klinci.
Sto se svadbe tice niti sam je planirala niti ih se udavala, narocito sto mislim da bi bilo nemoguce osloniti se na njega.
Pokusala sam da pokupim vasa iskustva vezana za eventualno susretanje sa slicnim problemom.
Mama je super-jednog ga je ispred mene pljuvala i gurala i psovala da me je bilo sramota (razlog: vracali smo se sa mora i taj dan se nije javio kuci).
Jednom je trcala ka meni...ne znam sta da uradi.Uspesno sam pobegla ako vas interesuje.
On kaze da zna da je normalno da se takve stvari resavaju ali da se plasi da ce je ubiti (tipa kancer rekonvalescenti ne smeju da se nerviraju jer bolest moze da se vrati :-))
Smesno mi je i kada vam pisem ovo-imam utisak da sam svesna koliko je veza strasna tek kada napisem strasne stvari vezane za nju.
 
Aj napisi malo opsirnije kakva je ona!
;)

Cek aj..da se uozbiljim

Ne trazi savet na forumima oko tako delikatnih stvari
Problem mroas resiti sama sa sobom(i sa njim)
Odvedi ga iz tog malog mesta, sklonite se od nje...neces je promeniti sigurno
Klasican primer jedne posesivne majke za svojim sinom
 
Da, i ja bih to pitao, obzirom da 90% zena koje ja poznajem bioloshki sat dozivljava kao atomsku bombu u dupetu koja samo cheka da pukne.


Uhh, na ovu temu zaista ne znam shta bih rekla, nisam bila u prilici da osetim taj 'sat' kad su u pitanju deca .. moguce da je to zaista zaebana situacija .. priroda vuche svoje, ovamo, sticajem okolnosti i sama sam u drushtvu potencijalnih mladozenja (onih od 30 god) i chini mi se da devojkama uopste nije lako, i nema tu neki narochit izbor .. ja biram samo prema kiti i opshtem utisku, a buduce 'mlade' moraju da gledaju mnogo shta drugo, pa i kitu .. nije lako naci partnera za duze staze .. i onda kad se uchini da joj bash taj neki odgovara i u sexu i u svemu ostalom, on nece da se zeni .. a vreme ide ..neka devojka ostavi svojih godinu-dve zivota sa svakim mushkarcem sa kojim se zabavlja, a on nespreman za zenidbu, roditelji se meshaju, ovo-ono .. caskom dodje 40 i izbor je sve manji, a o deci tek da ne prichamo.
 
Mama je super-jednog ga je ispred mene pljuvala i gurala i psovala da me je bilo sramota (razlog: vracali smo se sa mora i taj dan se nije javio kuci).
Jednom je trcala ka meni...ne znam sta da uradi.Uspesno sam pobegla ako vas interesuje.
On kaze da zna da je normalno da se takve stvari resavaju ali da se plasi da ce je ubiti (tipa kancer rekonvalescenti ne smeju da se nerviraju jer bolest moze da se vrati )
Smesno mi je i kada vam pisem ovo-imam utisak da sam svesna koliko je veza strasna tek kada napisem strasne stvari vezane za nju.

Ne razumem ja tu majku, pa to je zreo chovek od 30 godina, a ne detence od 7 godina, pa da toliko nadzire njegov zivot. Ako je on zavisan od tih roditelja u bilo kom smislu, materijalno, stambeno, onda ne vidim da cesh ti imati nekakvo mesto u toj porodici, posle tvoje priche .. a ako postoji sansa da se on od njih odvoji, a nece, onda ni on nije bash chitav. Razmisli ti koliko cesh josh godina da se sakrivash od majke i da li ti se to isplati.
 

Back
Top