S.Jarčević: Dukljani

Од ријечи, до ријечи тачно. Шта додати ? Али, амебама као дукљани то не улази у главу. Сад су у делиријуму због тзв. устава. То ће бити једини устав који подржава језик гњида и амеба и уздиже их на ниво кичмењака.8-)
 
Од ријечи, до ријечи тачно. Шта додати ? Али, амебама као дукљани то не улази у главу. Сад су у делиријуму због тзв. устава. То ће бити једини устав који подржава језик гњида и амеба и уздиже их на ниво кичмењака.8-)

Svasta. Kao sto je receno - toalet papir.
 
Svasta. Kao sto je receno - toalet papir.

Интересује ме ШТА је то свашта и коме је упућена ова констатација о тоалет-папиру : Мени и мом посту, или тексту господина Јарчевића ? Послије одговора на ова питања ћу ти рећи истину о теби. Чекам одговор.
 
Интересује ме ШТА је то свашта и коме је упућена ова констатација о тоалет-папиру : Мени и мом посту, или тексту господина Јарчевића ? Послије одговора на ова питања ћу ти рећи истину о теби. Чекам одговор.

Ovo boze, pa tekstu Jarcevica naravno!
 
Džukela Jarac prosipa besmislice, to i nije tako strašno, ali niđe na svijetu se besmislicama ne poklanja i pridaje pažnja kao u Srbiji.

Nacija sastavljena od 10 naroda mora da svom snagom izmišlja svoju istoriju.

Kompliciraniji mix su Crnogorci. Nacija je nastala od Bokeza, Brdjana, Srba, Hercegovaca, Hrvata, Kosovaca, Makedonaca, Vlaha, Ilira, Albanaca, Dukljana, Latina, Romeja, Slovena, Dalmatinaca, Rasana, Travunjana, Konavljana, Bosanaca, Franaka, Zahumljana, .... Crnogorci kao su nastali od mnogo vise naroda negoli Srbi, i sa istom, ako ne i zescom, snagom izmislja novu istoriju.
 
Taj link ne vodi nigdje.

Извињавам се. Али, пођи на : www.cafemontenegro.cg.yu и тражи постове типа под истим ником као и овдје, а сријеће се на пдф.-има везанима за Црну Гору, религију и политику. Увјерићеш се да се ради о првокласном лицемјеру. Брзо ћеш видјети оно што сам написао у прошлом посту са оним линком.
 
Džukela Jarac prosipa besmislice, to i nije tako strašno, ali niđe na svijetu se besmislicama ne poklanja i pridaje pažnja kao u Srbiji.

Nacija sastavljena od 10 naroda mora da svom snagom izmišlja svoju istoriju.

Taraba na mojoj kući je starija od Amerike,Hrvatske,Slovenije i da ne nabrajam,o čemu ti i ovaj večiti student trabunjate.
Ista škola dr.Radića:Vi ništa ne znate...a vi znate.
Šta može da bude u našim arhivama?Pa Hitler je prvu bombu bacio na zgradu Narodne biblioteke.
SDve o čemu ja i meni sličnim pišemo je ISTINA,postoje zapisi za koje vi ne želite da čujete,ali to je vaš problem.
 

Back
Top