Norveska

:shock:Ja sam bio u Norveskoj od 2004 do 2006 god i nemogu da prezalim sto sam se vratio,to je sjajna zemlja sa sjajnim zakonima krojeni po meri normalnih ljudi.Ziveo sam u Stavangeru regija Rogaland jedna od najbogatijih oblasti u Norveskoj sa umerenom kontinentalnom klimom bez snega i velikih mrazeva.To je grad od 150.000 ljudi i univerzitetski centar sa jakom industrijom i razvijenim turizmom,norvezani su kol ljudi i mnogo su bolji od srba u svakom pogledu.U Norvesku mozes preko moje kompanije a u saradnji sa Ministarstvom turizma i RTC Kladovo koji imaju licencu za zaposljavanje MEDICINSKOG osoblja iz Srbije u Norvesku,znaci treba da si bilo koje struke iz oblasti medicine SSS ili VSS normalno moras da znas i Norveski jer bez znanja Norveskog nema sanse da dobijes posao iako oni svi govore Engleski,ukoliko te interesuje pozovi me na 062 8 376 896 ili na 013 835 061 Vrsac
 
:shock:Ja sam bio u Norveskoj od 2004 do 2006 god i nemogu da prezalim sto sam se vratio,to je sjajna zemlja sa sjajnim zakonima krojeni po meri normalnih ljudi.Ziveo sam u Stavangeru regija Rogaland jedna od najbogatijih oblasti u Norveskoj sa umerenom kontinentalnom klimom bez snega i velikih mrazeva.To je grad od 150.000 ljudi i univerzitetski centar sa jakom industrijom i razvijenim turizmom,norvezani su kol ljudi i mnogo su bolji od srba u svakom pogledu.U Norvesku mozes preko moje kompanije a u saradnji sa Ministarstvom turizma i RTC Kladovo koji imaju licencu za zaposljavanje MEDICINSKOG osoblja iz Srbije u Norvesku,znaci treba da si bilo koje struke iz oblasti medicine SSS ili VSS normalno moras da znas i Norveski jer bez znanja Norveskog nema sanse da dobijes posao iako oni svi govore Engleski,ukoliko te interesuje pozovi me na 062 8 376 896 ili na 013 835 061 Vrsac


molim te za pojašnjenje koja je to tvoja kompanija i kako to može "u saradnji sa Ministarstvom turizma i RTC Kladovo" a traži se bilo koja struka iz oblasti medicine (pretpostavljam i farmacija je tu?) Kako medicina ima veze sa ovim gore pomenutim ministarstvom?
 
Zdravo, ja sam socijalni radnik, i zanima me da li u Norveskoj postoji potreba za tim poslom, odnosno koliko je tesko-lako naci tamo posao kao socijalni radnik..
Pokusala sam da sama to istrazim po internetu ali ne ide mi
Koji je opis posla socijalnog radnika, i kako se tamo zove to zanimanje???
Hvala unapred, dosta bi mi znacio neki odgovor...
 
Trenutno su mi tu prijatelji iz Norveske ,drugarica sa kojom smo odrasli i njen muz Norvezanin..Za nas su kao sa druge planete.Bili u su u Grcku na letovanje sad ono kuliranje sa familijom ,na bankomatu dnevno dizu po 80000 diin,stalno ali stalno nasmejani,vedri ,normalni. nisam ih davio da idem tamo ,smejali smo se za nase rupe na ulicama,bankomatu koji blokira a 30000 i to je,mostu koji se renovira a majstori se razidju u 2 popodne i to trajeeee ..Ispred nas su 100godina.
 

Back
Top