Aggressive roleri

Rmx

Zainteresovan član
Poruka
147
Prodajem USD Realms broj 45 sa stavljenim Undercover grind tockicima,4 rezervna USD Realms tockica i Undercover team dvd. Roleri su samo jednom na kratko vozeni,pa su prakticno ko novi.Cena je 90 evra. 064/41-937-11
 
Roleraski narode iz bg-a, treba mi pomoc. vozio sam obicne fitnes rolere i taman kontao da na prolece predjem na aggressive, ali sam uspeo da rasturim stare vec sad... da popravljam ne isplati se, a u novom sadu u ovo doba godine apsolutno nije moguce nabaviti aggressive, samo na pocetku sezone... da li su kod vas radnje bolje snabdevene, odnosno da li covek u sred decembra moze da nabavi aggressive rolere i gde?
 
Ma ove tvoje su extra, ali mali mi broj... nista, izgleda da cu da cekam prolece, ovde kod nas ima odlicna radnja sa nekolio dobrih agresivnih modela, ali njihovo mesto zimi zamene klizaljke... a sto se tice narucivanja preko interneta, kako mogu znati da li ce mi odgovarati ako ih ne probam? kako ti svoje nabavljas, ovako polovne preko neta ili?
 
Blade sam kupio pre par god. u Bg-u nov a USD mi je doneo Sole kad je isao za Nemacku tako da nisam platio carinu i troskove dostave.RB je broj 45.5 a moze ga ga vozi i onaj ko nosi patike 46.5 jer je takav kalup.Nemoj da te neko nagovori da uzimas vece role neko sto ti trebaju,jer se nekupuje broj veci kao sto mnogi pricaju.
 
Hvala ti na savetu... Inace danas sam nasao u NS-u u nekoj radnji za koju nisam znao ni da postoji, RB-ov model Downtown III i kupio ih momentalno za 12000, tako da je taj problem resen... Sad krece uzivanje cim bude lepse vreme... Pozdrav rolerasima mada bi moglo da nas bude i malo vise ovde... sve neki rvaci i kojekakvi timski sportisti...
 
Sorry batice, ja sam zainteresovan, ali su mi veliki! Meni konkretno trebaju tockovi za nove role nemam kesha...
U bg-u nisam nashao ni tockove niti agressivke!
Ako bi mi rekao neko za NS tacne lokacije prodavnica, hteo bih na prolece da pogledam tamo...
 
Pretpostavljam da na ovu temu dolaze iskusni vozaci rolera, pa bih imao jedno pitanje... naime da li ima neka razlika u voznji rolera i klizaljki? Naravno svi kazu to je isto, ali zanimaju me nijanse... kao kad promenite tip skija npr. pa je u sustini isto, ali ima milion sitnica...
 
Ne bih znao da uporedim , jer nikad nisam stao na klizaljke...
Predpostavljam da je isto ali dosta njih kaze da je lakse klizati se nego rolati.
Jedni osecaju veliku razliku na rolama kad skinu samo jedan tockic a nekome je sve jedno dali vozi na 2,3,4 tockica po roli :) .Moj savet ti je da probas pa vidi kako tebi odgovara i tako vozi.
 
Nisu za prodaju jer onda ja nebi imao sta da vozim a o5 sam se nalozio na voznju ;) .
Poslusaj moj savet i uzmi onaj USD all star 06 , sa x3m foruma ako ti odgovara broj ili iscimaj Soleta da ti nabavi neke polovne... naravno najbolje bi bilo da skupis kintu i da uzmes neke nove...
POZZ
 
Napokon!!! Trebaju mi aggressivke. Zanimaju me nove, sveze iz radnje, a ako nema moze i polovne. Ovaj, znachi niko nije nashao u bgu? Ja sam video samo jednom, Roces, u delta sportu u balkanskoj, 13000, pre 100 godina, ali je to prodato a i te radnje vishe tu nema. Zamolio bi adrese radnji u Novom Sadu, a i ako moze neko da me uputi na josh sajtova i foruma gde bi mogao da nabavim aggressivke
 
REPTILE SPORTS PRODAJA ROLERA I KLIZALJKI
Đorđa Rajkovića 23 - direkcija
Ilije Ognjanovića 8 - prodavnica
21000 Novi Sad

Evo nadjoh neshto u novom sadu, hmmm, zanimljivo, moracu da ih nazovem vidim cene i zapalim za novi sad, iako nikad tamo nisam bio niti imam pojma kako da stignem tamo.
 
Cao,
Ako se bavite nekim extremnim sportorm: padobranstvo, free climbing, vozite rolere, skateboard, parkour, kaskader ste ili se bavite bilo kojim drugim extremnim sportom ..
Pruzite sebi sansu da se pojavite u jednom od spotova za Eurosong - prijavite se za kasting!

Sta je potrebno:
Poslati prijavu na mail: office@statisti.org.yu sa imenom I prezimenom, telefonom I napomenom kojim se sportom bavite.

Dodjite danas (subota,15.mart 2008.) od 13h do 15h u zgradu “Bigz-a” (kod mostarske petlje) na drugi sprat u studio Fotografix. Kada dodjete javite se Marini, devojci iz naseg tima I reci da Vas salje Milenko iz Statisti team-a.
Mozete povesti I prijatelje koji se takodje bave nekim od extremnih sportova.

AKO STE IPAK ZAKASNILI ZA OVAJ KASTING:
Pogledajte nas sajt I pridruzite nam se u nekim od narednih projekata, pridruzite se ekipi koja radi na najvecim tv projektima (reklame, spotovi, filmovi…).

Kada se budete prijavljivali navedite pod specijalnu vestinu SPORT KOJIM SE BAVITE.
www.statisti.org.yu
 

Back
Top