cinicna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ana marija

Zainteresovan član
Poruka
267
hm, prvo ovu temu otvaram na zenskom kutku a ne na ljubav i sex, znaci ne zelim da cujem nikakva ismejavanja na fizickom nivou, toliko....o cemu se radi zajedno sam sa jednim deckom godinu dana i neki mesec, a znamo se nekih 8 godina, i sve vreme mi je super sa njim, potpuno ga gotivim i on mene i stvarno sve funkcionise, stvarno nemam na sta da se pozalime, ali, ono cuveno ali, ispricao mi je pre nekih mesec dana da sam mu ja prva devojka sa kojom je spavao....s jedne strane je to bas lepo, ali s druge strane posto sam ja mlada od njega ali s moje 22 godine ipak imam vise iskustva sa njim, i to njemu ne smeta, misli da je sasvim normalna stvar itd. ali meni smeta sto sam mu ja prva devojka s kojom je spavao, jer imam taj glupavi osecaj da ce po nekom pravilu kad tad hteti da proba kako je sa nekom drugom devojkom i ja bas nisam tip koji prasta, kod mene je sve ili nista a sad sta da radim, postala sam toliko cinicna i sarkasticna da mi se cini da cu tipa oterati zbog nekog fiksnog straha, jednostvano ne mogu da verujem da tip moze da bude sa jednom devojkom i samo sa njom, toliko, nadam se da vas nisam previse zbunila i da vas cujem....
poz ana marija
 
mozda je tu nesto drugo puklo u stvari, izrazeno kroz taj strah
pa sta i nek spava s drugom, zasto te pogadja to
probaj da mu kazes nekako
raskini ako ti ne odgovara
pocni ti prva da varas za svaki slucaj
 
Anonymous:
pocni ti prva da varas za svaki slucaj
sve sami Srbi pravoslavci koji slave slavu........

sjajno zaista

ps. nista licno, ali zaista sve vise citam po forumu da neko nekoga vara i da se savetuje varanje.... mozda jesam bolesni moralista, ali ima previse licemera u ovoj zemlji....
 
Anonymous:
mozda je tu nesto drugo puklo u stvari, izrazeno kroz taj strah
pa sta i nek spava s drugom, zasto te pogadja to
probaj da mu kazes nekako
raskini ako ti ne odgovara
pocni ti prva da varas za svaki slucaj

ma daj, nije me prevario sa drugom ili nije jos, kako god, ali kako da me ne pogada, pa daj gde je tu strast, ja jednostavno ne bih mogla da ga smislim posle i sto da ga varam kad mi odgovara, jedino me nervira sto osecam kao da cekam kad ce me prevariti, u meduvremenu sam ga pozvala, cucemo se kasnije, ali sta ja mogu da ocekujem ili da ce mi reci pa dobro kad budem spavao s drugom znaces ili necu spavati sa drugom u sta ja ne mogu jednostavno da verujem, odvratna sam sama sebi....
 
Eh, devojko… slican problem. Ja sam mom decku druga. I imam isti strah. Mislim da je to jednostavno tako. (Na kraju krajeva, verovatno i on tako misli, on mi je prvi) Ni ti nemas neki razlog da mislis da ce te prevariti, ali se jednostavno – bojis. I to je potpuno normalno. Istina, to kod mene nije pocelo da utice na vezu… I njemu sigurno nece biti prijatno ako zna da su svi njegovi drugovi “po’vatali” mnogo devojaka u zivotu, da ih nisu voleli sve, pre neke ozbiljne veze, kakva je vasa. I mozda ce misliti da je propustio. Savet – ti tu zaista nista ne mozes. Ako je sudjeno tako – bice tako. Ako te voli – nece to uciniti, bez obzira koliko mu je ego povredjen (uzgred, mozda njemu neiskustvo ni ne smeta, da li ti je ikad rekao da misli da je nesto propustio? Moj misli da je mogao i bolje da prodje po tom pitanju. To me vredja, naravno, jer se nista ne moze porediti sa sexom u kvalitetnoj vezi. A ako ostane sa mnom – on to nikad nece saznati. Ali me ne potresa cinjenica da ce me prevariti – jasno sam mu stavila do znanja da ce me povrediti ako to ucini. Ako me ipak bude prevario – znaci da je skot. Tako je i sa tobom. I sta sad? Ako te ipak prevari - takav ti ne treba).
Ti nikad nemoj varati! Budi iznad situacije. Cak i ako on tebe prevari, a odlucis da mu oprostis. Ko zna da li moze oprostiti… Dok ti se ne desi, ne znas kako cs reagovati…
Jos nesto… Ti – IZAZIVAS! Bukvalno izazivas! Znas zasto? Sad cackas, cackas, postajes cinicna, ironicna… A u stvari, podsvesno – ZELIS POTVRDU SVOJIH SUMNJI. Da posle kazes – ZNALA SAM, u pravu sam bila… I dobices je, ako tako nastavis. Dopusti mu da shvati da pored tebe ima sve. I nemoj mu zagorcavati zivot, jer ce zbog takvog tvog ponasanja mozda dobiti neke ideje, koje mu ranije nisu ni padale na pamet…
 
hvala snezna kraljice, konacno neki normalan odgovor, a u pravu si da cackam, jako lose....anyway pricali smo, preko telefona doduse, ali ne mogu da cekam, pa nista, mnogo me voli, nema neku zelju da me prevari tj. susdrzava se i ja sam emotivno malko neodrasla, ili se to samo meni cini...i dobar ti je savet da ga pustim da sa mnom ima sve pa ako mu se ne svida neka ide, a ne da ga ja sama teram...thanks again
po meni ova tema je zavrsena :D
 
ana marija:
hvala snezna kraljice, konacno neki normalan odgovor, a u pravu si da cackam, jako lose....anyway pricali smo, preko telefona doduse, ali ne mogu da cekam, pa nista, mnogo me voli, nema neku zelju da me prevari tj. susdrzava se i ja sam emotivno malko neodrasla, ili se to samo meni cini...i dobar ti je savet da ga pustim da sa mnom ima sve pa ako mu se ne svida neka ide, a ne da ga ja sama teram...thanks again
po meni ova tema je zavrsena :D
Ja bih samo pozeleo sretno, i da uzivas koliko traje nek traje. :)
 
:lol: :lol: :lol:
Ljubav nije igra koja se dobija na penale...
to sto si ih ti primila vishe... ne znaci da ce i on, niti znaci da je pri tom izgubio mech. Mislim da se ti vishe plashish toga sto bi te ranije ili kasnije mogao "chachnuti" po tom pitanju - a ti neces imati kontraargument! Sesualnost je u coveku - kvantitet ne mora da znachi i kvalitet.
Cuvaj ga - mozda ni ne slutish koliko zaista vredi!
Pozdrav!
 
[i
ništa nemoj da brigaš-proći će ti život tako.što će biti -bit će i tu nećeš ništa moći da uradiš.zato uživaj dok traje.a može sve ispasti na najbolji mogući način.moja kuma se udala za tipa kojem je ona bila prva,a on njoj treći.i to njemu nije ni najmanje smetalo-jedino mu je bilo bitno da je sada sa njim.
ljudi su različiti.nikad ne znaš što te čeka.i kako ja volim reći "nikad ne reci nikad",odnosno da je sve u životu relativno tako i kod tebe-kao što može da poželi drugu tako može i da nikad ne poželi...
uživaj![/i]
 
Anonymous:
d1:
Anonymous:
pocni ti prva da varas za svaki slucaj
sve sami Srbi pravoslavci koji slave slavu........

sjajno zaista

hehe nisam nishta od ta tri..smem li sada da predlazhem..
ako citiras, citiraj do kraja... ja nemam moc gledanja u pasulj i da mi se "pojavi" tvoj lik i biografija... rekoh nista licno, samo komentar na broj postova gde se savetuje varanje

ps. znam da nema veze sa temom, ali retko se komentarisu postovi slicnog sadrzaja koji, po meni, zasluzuju isti, pa cak i gori tretman od postova gde se popularise recimo homosexualizam
 
d1:
Anonymous:
pocni ti prva da varas za svaki slucaj
sve sami Srbi pravoslavci koji slave slavu........

sjajno zaista

ps. nista licno, ali zaista sve vise citam po forumu da neko nekoga vara i da se savetuje varanje.... mozda jesam bolesni moralista, ali ima previse licemera u ovoj zemlji....

Mislim da nisi bolesni moralista.... uzgred, znam da ovo uopste nije ni tema razgovora, ali i ja sam to primetila i izludjuje me... kao, sve je to normalno, sve je to super.... ali ima jedna stvar koja nije super - laganje... a spoljna slika se odrzava besprekornom.... :( Ja se izvinjavam svima sto unosim ovaj pesimisticni stav, ali ovaj komentar me je pogodio u srz. Nemam nista protiv toga da neko bude sa vise osoba, ali ne u isto vreme... razumete... nek' radi svako sta hoce (sloboda ionako treba da bude ogranicena samo slobodom drugih) ali malo vise iskrenosti u svemu tome ne bi skodilo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top