kad smo vec kod

pa vidi...za rupicu sam ti rekao na prvoj strani
naravno da volim da mi riba pusi...
inace poenta price kod pusenja je da ne radite rukom,cemu to...to nije pushenje,to je drkanje..
rukom samo treba da ga drzite!!!! zapamtite to

eto..sad sa osecam kao emancipovani forumas koji je pomogao koleginici forumashici u nevolji :)
 
Naravno da ih nigde nema kada se postavi konkretno pitanje. Super Novalsta sto si ga postavila, samo je truba sto je malo njih odgovorilo. Zasto se muskarci stide da objasne sta vole i ne vole? Na osnovu cega onda smatrate da imate pravo da govorite kako mao zena zna da pushi, ali ste vi fini, pa da ne uvredite. Meni je ovo jako zabavna tema i uzasno mi je krivo sto se malo muskaraca javlja sa konkretnim odgovorima. Cudno.
 
pa vidi...za rupicu sam ti rekao na prvoj strani
naravno da volim da mi riba pusi...
inace poenta price kod pusenja je da ne radite rukom,cemu to...to nije pushenje,to je drkanje..
rukom samo treba da ga drzite!!!! zapamtite to

eto..sad sa osecam kao emancipovani forumas koji je pomogao koleginici forumashici u nevolji :)

dobro. a neko voli istovremeno i rukom i *******..
 
;)
Naravno da ih nigde nema kada se postavi konkretno pitanje. Super Novalsta sto si ga postavila, samo je truba sto je malo njih odgovorilo. Zasto se muskarci stide da objasne sta vole i ne vole? Na osnovu cega onda smatrate da imate pravo da govorite kako mao zena zna da pushi, ali ste vi fini, pa da ne uvredite. Meni je ovo jako zabavna tema i uzasno mi je krivo sto se malo muskaraca javlja sa konkretnim odgovorima. Cudno.

pa da. htela sam da se setimo i "njihovog zadovoljstva";). obicno se zale da se sve svodi na zensko zadovoljstvo;). pa eto, da ne budemo toliko sebicne nego da ih lepo pitamo sta vole;). uzgred, setila sam se te male slatke rupice jer mi je bas simpaticna i volim da tu stavim vrh jezika:D. pa me zanima sta oni misle:)
 
pa ja npr , volem to s' rupicom, jednom mi je riba probala da zabije vr' jezika u rupicu od piercinga pa
joj se zakacila djusha za jezik , pa smo tako zajedno isli u urgentni, stavio sam je u kolica iz maxija i pokrio tjebetom diskrecije radi.....ako se ja pitam to je opasno!
 
imas piercing stavljen kroz tu rupicu?:shock: au, cime li te drogirali da to uradis...:shock:
pazi ako ti krene kamen iz bubrega da ti se ne okaci na mindjusu pa ti je otkuine a sa njom i glavic HEHEH
 
ma jednostavno ocigledno ne kontam tu musku fizionomiju...znam kako je zeni...moze da promasi samo,ti se namestis i reseno...ili jednostavno kazes coveku sta i kako...
al sta ima njima tu da bude lose?
 
sad me bre bacise u trip :? kako bre moze da im bude lose *******

isto kao sto lose moze da bude i *****
i kao ***** a ako je neko slab sa ***** onda bolje da se ne vata za ***** jer ce ***** biti bezveze, a onda i ***** ispadne lose. Samo osecajni dobro rade ***** i ***** i ***** i **** jer osim talenta za ***** i ***** i ***** kao i za ****** potreban je i trening da ne bi ***** i ***** i **** i ****** i ******* bilo lose
 
isto kao sto lose moze da bude i *****
i kao ***** a ako je neko slab sa ***** onda bolje da se ne vata za ***** jer ce ***** biti bezveze, a onda i ***** ispadne lose. Samo osecajni dobro rade ***** i ***** i ***** i **** jer osim talenta za ***** i ***** i ***** kao i za ****** potreban je i trening da ne bi ***** i ***** i **** i ****** i ******* bilo lose

Da li samo meni neke zvezdice promiču pred očima?
Da li je to od dobrog ******* ili......od šećera u prahu.....
 

Back
Top