Posao i novac

evo ovako posto sama neznam da postavim natal,dacu podatke i pitanje pa ako bi mogla dobiti odgovor.Unapred hvala.21.03.1977.u 05:50h.,beograd.Zanima me da li cu skorije naci posao i da li cu mozda poceti da radim u jednoj prodavnici obuce koja se nadam se uskoro otvara?Hvala unapred i pozdrav.
 
Većina današnjih astrologa smatra da je deseta kuća(kuća socijalnog statusa , karijere) ujedno i kuća posla, odnosno da se ova kuća gleda kada osobu zanima da li će dobiti posao ili ne, dok su stariji astrolozi odgovor na to pitanje tražili u šestoj kući, koja je kuća svakodnevnice, zdravlja... Kakav je vaš stav po tom pitanju?
 
Većina današnjih astrologa smatra da je deseta kuća(kuća socijalnog statusa , karijere) ujedno i kuća posla, odnosno da se ova kuća gleda kada osobu zanima da li će dobiti posao ili ne, dok su stariji astrolozi odgovor na to pitanje tražili u šestoj kući, koja je kuća svakodnevnice, zdravlja... Kakav je vaš stav po tom pitanju?

Cak i po TA 10.kuca je kuca posla,tako da tek stariji astrolozi nisu mogli da gledaju 6.kucu kao kucu posla.
 
Koliko ja znam i danas se 6. kuca gleda kao kuca posla, stim sto se ona gleda kada hocemo da saznamo nesto o poslovnom okruzenju, poslu generalno, a za napredovanje u karijeri i dokle cemo da doguramo sto se posla tice onda je to 10. Mislim da jedna bez druge ne mogu.
 
Ovo je natalna karta moje sestre..Zanima me da li neko vidi u kom pravcu ide njena karijera..Inace studira ekonomiju a volela bi da se bavi i proizvodnjom hrane Da li ce imati lagodan zivot, da li ce zavisiti od partnera i da li bi trebalo da radi kao individualac ili u grupi? I da li ima sanse za uspeh u glumi?Hvala

 
Eto, pretrazila sam vecinu tema i nuko nece da analizira natalnu kartu. Ustvari i necu analizu mene nego prognozu. Ako mi iko moze reci stoji li u mojoj natalnoj da cu dobiti pare? Tipa loto, nasledstvo i sl. Ali malo vece pare. I kada bi to moglo biti? Imam neki sitan kredit i nikako da ga se resim a posao nemam vec dve godine. Zanima me i hocu li skoro poceti da radim al nije tema posao pa ni nemorate ako necete. Inace totalni sam duduk za analizu pa ni ona objasnjenja nepomazu, sve su spanska sela. To je dugo radila jedna Ruzica al sam je izgubila i nemogu je naci. Ako neko ipak pozeli da mi pomogne hvala unapred.



Uploaded with ImageShack.us
 
Moja 2. kuca je u jarcu (vladar 2 kuce - Saturn se nalazi na Asc u Strelcu u aspektu: 68 Trine Jupiter - Saturn; 89 Conjunction Saturn - Uran; 95 Conjunction Saturn - Ascendant
8. kuca u Raku ( vladar 8 - Mesec se nalazi u 7. kuci; jupiter u 4. kuci u ovnu: 12 Trine Jupiter - Ascendant, 32 Trine Jupiter - Uran, bik u 5. kuci ( venera u biku)...Moze tumacenje? :)
 
E da vidimo kako kod mene stoji taj prokleti novac...

Pa evo sta mislite jel ima nesto ok?

scaled.php
 
Moja mama je danas dobila jos jedan posao, pa sam odmah otvorila njenu natalnu kartu da pogledam tranzite.
Tranzitni mesec, vladar njene 2 kuce je napravio kunjunkciju sa natalnim jupiterom, a venera, vladar seste je u konj. sa MC
Nista dok planete ne prorade :lol:
 
Pozdrav svima, duže vreme učim o natalnoj astrologiji, ali dosta mi je teško da analiziram svoj natal, da povežem sve u jednu celinu i donesem zaključak. Ne znam koji sistem kuća da koristim, u Alcabitius-u mi se razlikuje raspored kuća...
Kada je reč o novcu, 2. kuća mi počinje u Vagi (po Acabitius-u), a po onom default sistemu, počinje u Devici, ali veći deo je u Vagi. Ako uzmem vladare, ME je spaljen u 11.kući, a uz to je i vladar AC, a VE je u Lavu u 12. kući u zagrljaju Marsa i ima lep trigon sa Mesecom...Opisuje me dobro VE u Lavu, ali ta 12.kuća me zbunjuje..
Šta mislite?
http://imageshack.us/photo/my-images/403/astro24gw02katarina2012.gif/
 
Mogu li nekog zamoliti da samo kratko baci pogled koji posao je idealan za mene, ali stvarno kratko, okvirno, ne morate se previse udubiti i gubiti vreme, cisto da vidim sta kaze?

astro_2at_01_bobica.66116.8217.jpg


I hvala!
 
Predpostavio sam da ce biti nekih problema u prevozu, vladar Venera u tranzitu losa prema Mesecu (putovanje) u trecem od treceg - to su kraci putevi kracih puteva, okolina blize okoline ili povratak. I bas se radnja desava u povratku. Venera tranzituje Vodoliju koja je vazduh a vazduh ptica (prevoz Lasta). Povrh svega Neptun obrazuje aspekt Merkuru a ne zna se od ove dvojice koji je namazaniji igrac.

ObamaBus.gif

Dolazim na salter autobuske da kupim kartu za prevoz a salterusa na autobuskoj rece da oni ne prodaju karte za autobus vec samo peronske. Kaze, karte za autobus se kupuju u autobusu. Udjem, sednem i odjednom se stvori zena sa tefterom, kaze, daj kartu. Kazem ja daj ti meni kartu, ja sam putnik ti kondukter, ja treba da kupim kartu od tebe a ne ti od mene. Kad ona, ja sam kontrolorka kartu kupiti kod vozaca...

Bezobrazluk do bola neopevan. Do sada je uvek bilo da ukoliko se karta kupi na pocetnoj sa njom ide i peronska, jer svrha autobuske stanice sa salterima i radnicima koji rade jeste da putnici kupe karte a oni da prodaju te iste karte. Odem kod vozaca i kazem mu da je u pitanju bezobrazluk njihove firme prema putnicima i otimacina novca, dodajuci da su ovim postupkom oni kupili sebi kartu za autobus koji vodi pravo do Satane.

BusCartoon.gif
 

Back
Top