ko ume-neka mi pomogne

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

forgotten vampire

Primećen član
Poruka
558
e ovako, posto je to jaaaako duga prica-probacu da je skratim...

u mom zivotu vec duze vreme nista ne stima... volim decka koji je mene VOLEO! proslo vreme. nismo vise zajedno, ne pricamo, a on ne oseca nista prema meni dok moja osecanja prema njemu rastu... ili sam se samo utripovala, ne znam vise ni sama...

porodica me ne razume. sa svima se cesto svadjam...

drugi me ili potcenjuju ili precenjuju. uglavnom ovo prvo. niko me ne razume. znam, svi ce reci da je ovo prolazna faza.

od prosle godine sam anemicna, i to prilicno, ali uopste me ne zanima to vise, ne zelim da proveravam da li sam jos uvek ili ne-ono, zabole me..

najgore je to sto u poslednje mnoooogo padam u depresiju. to nije bas puno povezano sa ovim gore, mozda samo sa situacijom sa bivsim.. jos cesce me depresija hvata i steze oko vrata bez razloga...

pored depresije, razmisljam o samoubistvu.. jednostavno, to su trenuci kada ne mogu i ne zelim da nadjem nijedan razlog zbog kojeg vredi ziveti...

ne drogiram se, ali ipak postoji posledica-tu i tamo se napijem kad izadjem i opet se sve vrti u krug.

pokusavam da nadjem resenje-ali ga nema...

ne znam vise sta da radim. da se ubijem? da ubijem bivseg? da pobegnem od kuce?

by the way, imam 16 god.
 
Tipichno.
Kada si tinejdzer teze padaju problemi pa se chesto razmishlja o extremnim reshenjima...vetjina ipak presudi da im je zivot miliji.
Kako vreme prolazi navicicesh se na klotechinu zvanu zivot.
 
heh, nadam se.
ali jbg, nisam u stanju da razmisljam o buducnosti...
toliko me obuzima ta zelja o samoubistvu ponekad tako da planove pravim za sledecih par dana maximum....

a najgore je to sto svadje mogu da proguram, bolest... sto se tice skole, tu je super, primam stipendiju, nemam problema..
samo ne mogu da shvatim kako to neko ko te je voleo moze da te zaboravi...
videla sam ga sinoc, nije mu bilo svejedno kad sam se ja zabavljala u njegovoj blizini.... mozda jos uvek nesto oseca... ali lepo mi je stavio do znanja da ne zeli da ima nista sa mnom nikada vise..
 
Ne brini, da je doslo dotle da bi da se ubijes, ne bi pravila planove uopste. Za koji mesec, godinu, bice ti smesno oko cega si se nervirala, i secaces se svojih 16 sa nostalgijom..Ih, da je meni tvojih 16.. Osh se menjamo ;)?
 
E, potpuno te razumem...I ja imam 16 godina, i cesto mi se javljaju takve ''mracne'' misli, i onda mi padaju na pamet sumanute ideje poput samoubistva...Isla sam i kod psihologa, i on mi je na fin nacin rekao da me ''drma pubertet najstrashnije'' i da ce proci sve to...
Sta da ti kazem...
Pronadji sebe, nadji neku aktivnost u kojoj ces uzivati ( kao shto sam se ja nasla u kik-boxu :) )
A shto se tice frajera...Ma , nije vredan nerviranja...imaces ih jos hiljadu....drz' se ! :)
 
samo ne mogu da shvatim kako to neko ko te je voleo moze da te zaboravi...
videla sam ga sinoc, nije mu bilo svejedno kad sam se ja zabavljala u njegovoj blizini.... mozda jos uvek nesto oseca... ali lepo mi je stavio do znanja da ne zeli da ima nista sa mnom nikada vise..

I to je razlog da ti vise ne zivis?
Pa to je zato sto nemas dovoljno ljubavi u sebi, a imas 16 godina.
 
prebolecjes.nacjes drugog lepsheg,pametnijeg,kratko poshishanog...e odoh ja na rodjendan:D:D
U are so young ...girl! :twisted: da razmishljas nesto ozbiljno...vidish da u glavi nemas nista kad razmishljas o tome : ili uci i bezi ili se baci na proomeeet,i nauchi da zaradjujes jer RAD je MAJKA !!! ( :lol: ) xaxaxaxaxaxaxx ...........................;)
kidding :)

p.s. mala U si a .... nervezna i tebi treba jedan dobra...se smiris malo .
p.p.s.Tachnije ,polako,polako...zivot je pred tobom
 
Ma da, samo, pre nego se resis, pozovi bivseg, pa mu saopsti da si na ivici, ma mozes to da odradis i kad si cirke, a bez kapi alkohola...pa onako kroz suze, mozda se covek sazali, pa dode da te spase...ako ne dode, javi, pa smisljamo taktiku, kako da ukenjamo njega...
 
e ovako, posto je to jaaaako duga prica-probacu da je skratim...

u mom zivotu vec duze vreme nista ne stima... volim decka koji je mene VOLEO! proslo vreme. nismo vise zajedno, ne pricamo, a on ne oseca nista prema meni dok moja osecanja prema njemu rastu... ili sam se samo utripovala, ne znam vise ni sama...

porodica me ne razume. sa svima se cesto svadjam...

drugi me ili potcenjuju ili precenjuju. uglavnom ovo prvo. niko me ne razume. znam, svi ce reci da je ovo prolazna faza.

od prosle godine sam anemicna, i to prilicno, ali uopste me ne zanima to vise, ne zelim da proveravam da li sam jos uvek ili ne-ono, zabole me..

najgore je to sto u poslednje mnoooogo padam u depresiju. to nije bas puno povezano sa ovim gore, mozda samo sa situacijom sa bivsim.. jos cesce me depresija hvata i steze oko vrata bez razloga...

pored depresije, razmisljam o samoubistvu.. jednostavno, to su trenuci kada ne mogu i ne zelim da nadjem nijedan razlog zbog kojeg vredi ziveti...

ne drogiram se, ali ipak postoji posledica-tu i tamo se napijem kad izadjem i opet se sve vrti u krug.

pokusavam da nadjem resenje-ali ga nema...

ne znam vise sta da radim. da se ubijem? da ubijem bivseg? da pobegnem od kuce?

by the way, imam 16 god.

Ovo kao ja da sam pisao pre par godina . Nije mi dobro i lose se osecam po 15 dana . Ne znam sta cu sa sobom . Onda vremenom shvatis sledece ( bar sam ja to shvatio ) - sve je to normalno . 15 dana ti nije dobro , 20. ti se desi nesto lepo , a 25. dana mislis da si najsrecnija osoba na svetu . Depresija sam se oslobodio .... pa ima vise od 15 meseci . I sve je to OK , zamisli da si celog zivota samo srecna i da ti se desavaju samo lepe stvari - ne bi bilo zanimljivo ;) . Sve je to prolazno i normalno ...
 
Ja te potpuno razumem,takodje sam tinejdzer,prvo mislim-nemoj ni slucajno da se ubijes,jer je zivot najvredniji,Bog nam daje zivot i jedino on ima pravo da nam ga oduzme...a sto se tice bekstva od kuce,to i ja razmisljam,ako imas neku dobru drugaricu pobegni sa njom,negde se sakri da te roditelji ne nadju...ja vise roditelje ne mogu da podnesem,ali nikako!!!
 
idi radi neshto,nadji jebenu svrhu,naravno da si sklona samoubistvu kad nemash chega da se odreknesh,radi bre neshto....jbt-e shto ste svi postali biljke,neproduktivne mashhine,samo kukate i serete,onda vi klinci ste najgori,teorija zavere,svet se okrece protiv vas,koji bre svet....izadji napolje,budi bre realna,nikome se ne **** za tebe,iskreno nikome se ne **** ni za mene,svako gura neshto svoje,nadji dva dobra druga,vishe ti ne treba,osloni se na sebe i guraj....to je poenta,prestani da kukash i bori se,bozhe ne znash ni shta su problemi a vec dizhesh ruku na sebe....
 
e ovako, posto je to jaaaako duga prica-probacu da je skratim...

u mom zivotu vec duze vreme nista ne stima... volim decka koji je mene VOLEO! proslo vreme. nismo vise zajedno, ne pricamo, a on ne oseca nista prema meni dok moja osecanja prema njemu rastu... ili sam se samo utripovala, ne znam vise ni sama...

porodica me ne razume. sa svima se cesto svadjam...

drugi me ili potcenjuju ili precenjuju. uglavnom ovo prvo. niko me ne razume. znam, svi ce reci da je ovo prolazna faza.

od prosle godine sam anemicna, i to prilicno, ali uopste me ne zanima to vise, ne zelim da proveravam da li sam jos uvek ili ne-ono, zabole me..

najgore je to sto u poslednje mnoooogo padam u depresiju. to nije bas puno povezano sa ovim gore, mozda samo sa situacijom sa bivsim.. jos cesce me depresija hvata i steze oko vrata bez razloga...

pored depresije, razmisljam o samoubistvu.. jednostavno, to su trenuci kada ne mogu i ne zelim da nadjem nijedan razlog zbog kojeg vredi ziveti...

ne drogiram se, ali ipak postoji posledica-tu i tamo se napijem kad izadjem i opet se sve vrti u krug.

pokusavam da nadjem resenje-ali ga nema...

ne znam vise sta da radim. da se ubijem? da ubijem bivseg? da pobegnem od kuce?

by the way, imam 16 god.



Ej,bwe,....

Videcesh kako ce ti sve to izgledati smeshno za nekih 4-5 godina.
Verovatno ce ti biti simpatichne te detinjaste ludorije.Tog dechka se necesh ni secati.

Sve ti je to samo potreba da skrenesh paznju na sebe.
 
u mom zivotu vec duze vreme nista ne stima... volim decka koji je mene VOLEO!

Mila moja, mene moj ostavio i jos me pitao imam li kakvu drugaricu za njega! Kao, znam ja kakve on voli!!!
Nadji drugog decka i uzivaj, sve ce to brzo da prodje!
Ma za godinu dana ima da se smejes ovakvim glupostima!
Kakvo samoubistvo?! Ne budi kukavica. Zalice za tobom mesec dana i gotovo. Zaboravice te (o "njemu" pricam).
A ako si ziva i ZDRAVA, kad tad ce ti se vratiti. A ako se ne vrati...Pih...Ko ga j.ebe, more je puno riba, a pola od njih su muske! Pa kad te nekad vidi svu srecnu i zadovoljnu sa novim deckom... Uh...Vredi ziveti...
 
Devojcice uzivaj u zivotu ;):D

To je sve prolazno, sto kaze Virginija.
Svako bar jednom dozivi razocarenje u ljubavi, sta smo i mi odavno trebali da se ubijemo?
Nakon izvesnog vremena smejaces se svemu tome, upoznaces ti jos puno ljubavi, koje ce biti sigurno jace i ozbiljnije.
Zato ti nadji sebi neku drugu zanimaciju, nemoj gubiti vreme, zapravo, narod prica vekovima unazad "klin se klinom izbija"........veruj mi to je najbolji nacin...digni glavu gore....i obrati malo paznju i na druge decke, sto pre to skapiras, time bolje.


I upamti bez tugovanja, samo veselo !!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top