Pomoc oko web sajta

ShadowNinjaMan

Primećen član
Poruka
549
Ok ovako.Evo o cemu se radi.zanima me sledece.

Ocu da napravim na svom web sajtu da npr neki korisnik mozhe meni da posalje na moj racun 10$ a onda ja njemu da vratim 2$ ili 30$ ili 1000$ nebitno koliko.To sve da se prebacuje automatski preko racuna.Npr lupam sada on vidi neku bojanku i oce da je kupi za 100$ i sada ide tamo kupujem upishe broj racuna ja mu skinem 100$ sa racuna i to ode meni.Onda npr on kazhe ocu da se zaduzhim kod tebe 1$ i ja mu posaljem 1 dolar.Zanima me koji jezik za to mora da se zna da bih to mogao da izvedem??

Hvala unapred.
 
Mislim da to moze da se izvede ali kako kolega CODE kaze to nije decija igra vec ozbiljan rad na skriptama koje bi omogucile ovaj vid komunikacije sa clanovima sajta.Problem je sto PayPal ne radi za Srbiju,ja koristim http://www.2checkout.com ali nemam nekih skripti koje bi omogucile tvoju zamisao.Secam se da sam video negde sajt ovog tipa u Francuskoj ali je i taj webmaster odustao iz ociglednih tehnickih problema.Pored toga koristio je PayPal za finansiske operacije.

Razmislicu malo i javicu ti da li nekako mogu da ti pomognem.

Javi se preko PP.Pa da vidim tvoj sajt i da mi kazes malo vise o samom projektu na kojem radis.
 

Back
Top