ON!

Savetnica

Zainteresovan član
Poruka
439
Sanjao sam nocas tvoje svatove, video za njima oblak prasine...
A u tvome oku iskru sto te odaje, lazi sve, ali mene nemoj ne....

Kazna je, sto pamtim tvoj smeh,
Kazna je, sto suvise znam,
Zlocin je sto prizivas greh...

Bog nek prosti, zato je Bog...

Eh, cudno se veceras osecam, lepo... konfuzno...
Sta li sve to znaci...?
 
SOMETHING IN MY BONES
SOMETHINGUNDER SKIN
SOMETHING IN HER WORDS
IT S MIRACLE FOR ME

ODAKLE JOJ PRAVO ZNATI ME OVAKO
I UCI MI POD KOZU ZAUVEK
ODAKLE JOJ PRAVO

DIVNO JE I NE DOGADJA SE CESTO
TAMAN TOLIKO DA SAM O NJOJ OVISAN
DIVNO JE

JER SVE JE MOJE NJENO
KAO ZAPLETENO
 
kriger:
SOMETHING IN MY BONES
SOMETHINGUNDER SKIN
SOMETHING IN HER WORDS
IT S MIRACLE FOR ME

ODAKLE JOJ PRAVO ZNATI ME OVAKO
I UCI MI POD KOZU ZAUVEK
ODAKLE JOJ PRAVO

DIVNO JE I NE DOGADJA SE CESTO
TAMAN TOLIKO DA SAM O NJOJ OVISAN
DIVNO JE

JER SVE JE MOJE NJENO
KAO ZAPLETENO
al je tebe neka buba uhvatila ene je tako isto jednom nisam znao sta da radim.ma sta ti je.oraspolozi se .
 
Jaoj, pa mene niko ovde nije shvatio!
pa ko kaze da se bedacim? i zasto da se oraspolozim, kad sam vec mnogo dobro raspolozena.
Meni je samo lepo i to mnogo!
Izuzetno se osecam!
Ja samo izlazim iz jednog i ulazim u neki drugi svet. Na kapiji sam zabranjenog grada, a na dohvat ruke tako slatko zabranjeno voce... mmmmmmm, slatko....
Ko je razumeo, shvatice :wink:
 
Savetnica:
Jaoj, pa mene niko ovde nije shvatio!
pa ko kaze da se bedacim? i zasto da se oraspolozim, kad sam vec mnogo dobro raspolozena.
Meni je samo lepo i to mnogo!
Izuzetno se osecam!
Ja samo izlazim iz jednog i ulazim u neki drugi svet. Na kapiji sam zabranjenog grada, a na dohvat ruke tako slatko zabranjeno voce... mmmmmmm, slatko....
Ko je razumeo, shvatice :wink:
dohvati pipas prstima :wink:
 
Eh, kakvi ste! Svi redom...
A ja sam mislila da na ovom forumu ima vise ljudi koji su zaljubljeni, koji znaju sta su osecanja i umeju da ih prepoznaju.
Cim je covek srecan, masta i raduje se, odmah ga deklarisu kao narkomana. To nije lepo. Ako ovde nema nikog ko oseca bar priblizno sto i ja onda bolje da ni ne daje komentar na ovu temu. Ne kvarite mi je....
 
Savetnice, ti si nesto bas vesela danas! Drago mi je sto ima ljudi koji su tako srecni! I ceo svet je onda sladak… Ajde i ja cu, nisam se odavno opustila… Mora da si zaljubljena... Inspirises me da ne dopustim da moja ljubav upadne u kolotecinu posle godinu dana… Ma, sve se moze kad se hoce… Moram oziveti onaj slatki osecaj zaljubljenosti… Hvala sto si unela pozitivnu energiju u moj dan! :wink:
 
Savetnica:
Jaoj, pa mene niko ovde nije shvatio!
pa ko kaze da se bedacim? i zasto da se oraspolozim, kad sam vec mnogo dobro raspolozena.
Meni je samo lepo i to mnogo!
Izuzetno se osecam!
Ja samo izlazim iz jednog i ulazim u neki drugi svet. Na kapiji sam zabranjenog grada, a na dohvat ruke tako slatko zabranjeno voce... mmmmmmm, slatko....
Ko je razumeo, shvatice :wink:

...jooJ...
...pa ja sam te shvatila...
...zenkice... :lol: :lol: :lol:
 
Savetnica:
Eh, kakvi ste! Svi redom...
A ja sam mislila da na ovom forumu ima vise ljudi koji su zaljubljeni, koji znaju sta su osecanja i umeju da ih prepoznaju.
Cim je covek srecan, masta i raduje se, odmah ga deklarisu kao narkomana. To nije lepo. Ako ovde nema nikog ko oseca bar priblizno sto i ja onda bolje da ni ne daje komentar na ovu temu. Ne kvarite mi je....



NEMA VISE.Taman kol'ko treba.Eh,duso slovenska...
:idea:
 

Back
Top