Kosovo - NATO država, Srbija - GASPROM država

Kome da damo gaće?

  • Amerima

  • Rujama

  • Menjajmo medjusobno

  • Kome je seks sudjen gaću mu same spadaju


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Šta misle dragi forumaši, pogotovo neki najdraži a o ovom fenomenu?

Koštunica Voja je ljutito etiketirao Kosovo kao NATO prćiju dok sa druge strane pristaje da nam GASPROM zavrće grejanje kao Ukrajini ako ne budemo igrali slovenska kolca?

Da bude jasnije: u toku je premlaćivanje novinara koji pišu o trenutno gorućem problemu na način koji ne prija siledžijama tobož punim nacionalno-pravoslavnog duha ali niko da premlati one što POKLANJAJU ELEKTROENERGETSKI SISTEM SRBIJE DRŽAVI SA KOJOM SE NE GRANIČIMO?

55398-azdwmtpro.jpg

Mito, Marlone, Besmertni - izvolte mikrofon...
tri, četiri...

 
des nedzade......si snimio neku novu plochu ko onu sa hoodzinim arlaukanjem :)
Znaš i sam da slabo stojim sa tim previše raširenim praznoverjem.

Ipak me više brine rasprodaja zemlje od remećenja javnog reda i mira u vidu arlaukanja i lupanja po zvonima u periodu od 15:00-17:00h i 22:00h-8:00h... Kada se ukombinuju može lep turbo-tehno da se dobije...
 
zemlja je nedzade rasprodana josh davno... pocho sloba, dovrshio djika, ovi sad finaliziraju sa osiguravajucim zavodima i sl. prostalim grupacijama...mene ako ces iskreno, nervira sto pogasishe sve prave srpske kafane sa onom divnom klopom i atmosferom i napravishe ove debilne picerije i kafice de morash da sam sebi donosish kafu na posluzavniku....:)
 
zemlja je nedzade rasprodana josh davno... pocho sloba, dovrshio djika, ovi sad finaliziraju sa osiguravajucim zavodima i sl. prostalim grupacijama...mene ako ces iskreno, nervira sto pogasishe sve prave srpske kafane sa onom divnom klopom i atmosferom i napravishe ove debilne picerije i kafice de morash da sam sebi donosish kafu na posluzavniku....:)


A narod prvo smiriš sa nekom crkavicom da ne sme da prdne.
Čik probaj da u Engleskoj izvučeš zlatnu polugu iz trezora a kamoli "staru deviznu štednju" od naroda!?
E to je bila totalna anestezija za narod, anestezija koja još uvek traje.
Više ne razlikujemo bitno od nebitnog. Sad smo svi Šonjavi...
 
da ti kazem nedzade... ko jos ista veruje bilo kom politicharu , taj je umobolan il' debilast... svi su isti sa manjim il malo vecim razlikama... neko muva sa biznismenima u zemlji i skuplja crkavicu za crne dane, a neko drugi prodaje zemlju za strane interese... ovaj prvi obicno drzi lovku ovde, ovi drugi sve drze napolju... ti drugi cim na izborima osete da ce pod led, vataju tutanj...i izigravaju biznismene, a samo rade ono ko najgori olosh....rentaju i lihvarishu. e ako moram da biram izmedju te dve sorte i ako moram da jedem govna npr. zbog posla sa nekima od njih, uvek cu izabrati one prve.
 
da ti kazem nedzade... ko jos ista veruje bilo kom politicharu , taj je umobolan il' debilast... svi su isti sa manjim il malo vecim razlikama... neko muva sa biznismenima u zemlji i skuplja crkavicu za crne dane, a neko drugi prodaje zemlju za strane interese... ovaj prvi obicno drzi lovku ovde, ovi drugi sve drze napolju... ti drugi cim na izborima osete da ce pod led, vataju tutanj...i izigravaju biznismene, a samo rade ono ko najgori olosh....rentaju i lihvarishu. e ako moram da biram izmedju te dve sorte i ako moram da jedem govna npr. zbog posla sa nekima od njih, uvek cu izabrati one prve.

Da li to znači da si protivu rasprodaje srpske infrastrukture stranim državama i za sopstvene jake firme pa makar iste ne nastale po etičkim poslovnim propisima?
 
jok... mislim da treba sto skuplje prodati kozu... sto se tice energije, mogu stoposto da ti kazem da je to najpametnija stvar ako dil napravimo sa rusima... drze celu evropu jbt... a ovi zhuti moroni gurali slepachki shell u igru pored gazproma :) aj videces i sam ako si realan vrlo brzo. inace radimo i u rs sa bracom dvanaest mislim hidroelektrana plus mislim da su austrijanci i svajcarci u tom poslu... energija, nafta i telekomunikacije su najvaznije.. ako to prsne mosh se 'ebesh...
 
jok... mislim da treba sto skuplje prodati kozu... sto se tice energije, mogu stoposto da ti kazem da je to najpametnija stvar ako dil napravimo sa rusima... drze celu evropu jbt... a ovi zhuti moroni gurali slepachki shell u igru pored gazproma :) aj videces i sam ako si realan vrlo brzo. inace radimo i u rs sa bracom dvanaest mislim hidroelektrana plus mislim da su austrijanci i svajcarci u tom poslu... energija, nafta i telekomunikacije su najvaznije.. ako to prsne mosh se 'ebesh...

Pusti Shell, imali su problem sa knjiženjem izvesne količine pa su ih zavrnuli.

Ko je bre taj što može da rasprodaje Srbiju?
Možeš li mi tačno navesti šta je Gasprom tačno tražio i šta to znači?
Šta su tražili Nemci Poljacima svojevremeno?
Ili je stranačko slepilo ipak jače?
Pa Tito je saradjivao sa Rusima nije im poklanjao!
Što to nisu uradile okolne zemlje ako je dobitna kombinacija?
 
jok bre nemam pojma sta je trazio... ja ti samo govorim o dalekoseznom strateskom potezu... koj ce ti krasni q neki anglosaksonci koji nemaju ni za sebe dovoljno vec bi samo ovo raubovali i prodavali nam opet tu istu rusku naftu skuplje no sto ce to rusi da rade... il neko treci il peti miljama daleko. uvek ste quqali da treba biti sa jakima... eto ti ga...gazprom je jedan od najachih... drugo, u rs je vec uzeo rafinerije pod svoje sto ne bi i kod nas... svi zadovoljni, imaju sta im treba, usla lova velika i pogolema u budzet, za dve il tri godine imaces onaj evropski dizel...ako ne bude picvajza u svetu so je opet svakim danom sve izvesnije....
 
jok bre nemam pojma sta je trazio... ja ti samo govorim o dalekoseznom strateskom potezu... koj ce ti krasni q neki anglosaksonci koji nemaju ni za sebe dovoljno vec bi samo ovo raubovali i prodavali nam opet tu istu rusku naftu skuplje no sto ce to rusi da rade... il neko treci il peti miljama daleko. uvek ste quqali da treba biti sa jakima... eto ti ga...gazprom je jedan od najachih... drugo, u rs je vec uzeo rafinerije pod svoje sto ne bi i kod nas... svi zadovoljni, imaju sta im treba, usla lova velika i pogolema u budzet, za dve il tri godine imaces onaj evropski dizel...ako ne bude picvajza u svetu so je opet svakim danom sve izvesnije....

Ok, samo mi reci - u čemu je razlika ako je vlasnik tvoje zemlje neko drugi?
Vlast se recimo promeni, naši unuci kroz 50 godina uvide šta smo uradili, ne slažu se sa našom odlukom, šta onda?
 
joj bre nedzade... pa nije valjda gazprom vlasnik ove zemlje:) ova zemlja, cela bivsa juga je bila vlasnistvo sad u proslom veku, radili su shta su hteli a broz im je u tome svesrdno pomogao.... oni stvorili-oni rasturili.... najgora prodaja je i to je najzalasnije obavljena u vreme "revolucije"...sloba je bio malo dete za njih... ako te interesuje to pitanje, posavetuj se sa nekim iz tog tabora... imas ovde njihovog podmladka kolko zelis pa ako ne mozes da spavas uz bajke o viziji, onda povracaj....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top