DOBROVOLJNI DAVAOCI ORGANA

N

N.

Gost
Moze li mi neko pruziti blize informacije na koji nacin mogu da izvadim karticu dobr. dav. organa. Takodje bih apelovala na sve ljude da nabave istu. Ne shvatam zaso ljudi smatraju da je to nesto strasno, ja imam samo 20.god, i kada kazem da zelim karticu svi mi kazu , ma ne sluti, bezveze.
 
N.:
Moze li mi neko pruziti blize informacije na koji nacin mogu da izvadim karticu dobr. dav. organa. Takodje bih apelovala na sve ljude da nabave istu. Ne shvatam zaso ljudi smatraju da je to nesto strasno, ja imam samo 20.god, i kada kazem da zelim karticu svi mi kazu , ma ne sluti, bezveze.

to se reklamira de da odesh na radiju?
nego je l si gledala paket aranzman pre neki dan...
 
FARMACEUT:
....koji poslije Vaše smrti mogu nekome spasiti život....Time i jedan dio Vas nastavlja živjeti.....
Vojnomedicinska Akademija,će ukolito to želite da vas upiše u spisak donora,i dobit ćete vašu identifikacionu karticu :D
DA, to i zelim da uradim. Da li se mora otici licno na VMA, ja sam iz NS a
 
Pozdrav svima!Ja sam postao dobrovoljni davalac organa pre mesec dana,onaj ko odluci da bude davalac moze da se javi na tel:011/3670-784(VMA-Nefrologija) radi detaljnih uputstava,davaoci koji nisu iz Beograda postom dobijaju formular koji popunjavaju i karticu koja se potpisuje,sve se to opet posalje na VMA gde oni vrse registraciju,a overenu karticu dobijate postom.
 

Back
Top