48 SATI KOSOVO

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
48 SATI KOSOVO
Ako teroristi iz ANA napadnu Srbe na severu Kosmeta, naša vojska bi mogla da ih zaštiti za dva sata, a celu pokrajinu da stavi pod kontrolu za dva dana!


Ko u ovo veruje?

Sutra ceo tekst.
 
Naša vojska je nikad slabija, što je takodje bio deo plana imbecila na vlasti.
Drugar je vojno lice, kaže da nam je vojska u toliko očajnom stanju, da bi nas mogla spržiti grupa Rumunskih terorista.
 
48 SATI KOSOVO
Ako teroristi iz ANA napadnu Srbe na severu Kosmeta, naša vojska bi mogla da ih zaštiti za dva sata, a celu pokrajinu da stavi pod kontrolu za dva dana!


Ko u ovo veruje?

Sutra ceo tekst.


dobro je da si rekla "ako?" nije lepo garantovati o drugima, ali nista od toga koliko ja shvatam situaciju. a sto se drugog delatice @derer rece niko, ja se ovome pridruzujem:lol:
 
Stvarno, kome to treba, jer kad jednom neko pocne nekoga da napada a ovi drugu pocnu da se brane, onda svaka strana izvestava da je u boljoj ratnoj poziciji i onda pocne rat. A ja mislim da Albanci hoce valjda nezavisnost a nece rat. Ni mi necemo rat.
 
Stvarno, kome to treba, jer kad jednom neko pocne nekoga da napada a ovi drugu pocnu da se brane, onda svaka strana izvestava da je u boljoj ratnoj poziciji i onda pocne rat. A ja mislim da Albanci hoce valjda nezavisnost a nece rat. Ni mi necemo rat.



Rat je poceo kad je jedna strana napala drugu, a ne kad pocnu da izvestavaju o tome. Hocu i ja milion evra da podignem iz banke, ali budem li zatrazio a nemam ih na vlastitom racunu, na to ce gledati kao na pljacku i dobit cu ili metak u glavu ili robiju ;) KiM je na "racunu" Republike Srbije, a pljacka je zakonom kaznjiva :D
 
48 SATI KOSOVO
Ako teroristi iz ANA napadnu Srbe na severu Kosmeta, naša vojska bi mogla da ih zaštiti za dva sata, a celu pokrajinu da stavi pod kontrolu za dva dana!


Ko u ovo veruje?

Sutra ceo tekst.
Ako se ne mešaju šiptarski poslovni partneri, veoma je realna mogućnost. Ali... ONI će se mešati, tako da nema ništa od te priče.
 
Ako se ne mešaju šiptarski poslovni partneri, veoma je realna mogućnost. Ali... ONI će se mešati, tako da nema ništa od te priče.

whore.jpg

Sestro, uletela si pola čuke u moj termin :lol:
 
Mi smo toliko lose da nemozemo ni da razmisljamo o tome ,ali oni dole su tolioke kukavice da je dovoljno i da se pojavimo pobeci ce glavom bez obzira ,oni su hrabri samo kada treba babe i dede i nejac da napadaju.
 
Ma nema od toga nista , i ako bi vojska Srbije ulazila na Kosovo to bi verovatno znacilo novi rat sa NATO-m...

Трт!
Тандара-мандара броћ!

BAČEN 'MOLOTOVLJEV KOKTEL' NA CRKVU U GNJILANU;
PRETRES KUĆE ALEKSANDRA JOVANOVIĆA U BRESJU



DRUŠTVO - HRONIKA - Petak, Oktobar 19, 2007 16:42

gnjilane1.jpg
Na pravoslavnu crkvu Svetog Nikole u Gnjilanu bačen je 'molotovljev koktel', koji na crkvi i objektima oko nje nije izazvao oštećenja.

Portparol KPS zadužen za gnjilanski region Ismet Hašani rekao je da je čuvar crkve obavestio policiju da je na spoljni zid crkve bačen sumnjiv predmet za koji se veruje da je 'molotovljev koktel'.

Prema njegovim rečima, policija je videla deo zida koji je bio crn od dima, a na zemlji je pronađena razbijena flaša sa fitiljem.

Pretres kuće Aleksandra Jovanovića u selu Bresje

Pripadnici Kfora počeli su pretres dvorišta i kuće Aleksandra Jovanovića u selu Bresje kod Kosova Polja, a oko 18 sati su blokirali i ulicu u tom selu, javio je KiM radio iz Čaglavice.

Aleksandrov sin Radoslav je za KIM radio rekao da su vojnici Kfora tenkom došli u njihovo dvorište oko 14 sati, a da je kasnije stiglo pojačanje od šest, sedam tenkova.

'U mom dvorištu i u ulici je puno vojske. Raspoređeni su na svakih deset metara. Pretresaju i pretražuju, ali ja ne znam šta traže', rekao je Radoslav Jovanović.

Pretpostavlja se da KFOR traži oružje. U Kosovskoj policijskoj službi kažu da nemaju informacije o toj akciji.

U Kačaniku zaplenjena veća količina oružja i municije

Kosovska policija je u Kačaniku zaplenila veliku količinu oružja i municije različitog kalibra i uhapsila pet osoba, dovodeći ih u vezu s otkrivenim oružjem. Uhapšeni su posle saslušanja, po nalogu istražnih organa, zadržane u pritvoru.

Policija je u saopštenju navela da je oružje otkrila u jučerašnjem pretresu dve kuće u okolini Kačanika.

Policija je zaplenila i bestrzajni top, nekoliko pušaka i mitraljeza marke 'Gulinov' i AK-47, nekoliko snajperskih pušaka i pištolja, 1.339 metaka različitog kalibra i drugu vojnu opremu.

Kosovska policija je ove godine, u više navrata, na različitim lokacijama na Kosovu, pronalazila veću količinu oružja i municije.
 
У је6ем ти... уср`о сам се кад сам видео тему!
Мислио сам опет неки сурови риалити шоу, оно као баце типа падобраном на сред Космета па му дају 48 сати да дође до Србије!
 
Vidi, meni bi bilo jako drago da nam vojska nije tako očajna, ali...taj dečko je kapetan, gardista...radi u vojsci, valjda zna...verujem mu.
ja bas ne verujem da nam je vojska tako losa, a sto se tice tog kapetana to je njegovo misljenje i mozda je kod njega u kasarni lose ali to ne znaci da je svuda tako.....
 

Back
Top