Pricaonica pomoc

hornjak

Početnik
Poruka
31
Pocetnik sam totalni novajlija u pricaonici a usao sam preko krstarice/pricaonica.
U prozoru status procitao sam:
Ukoliko zelite da vidite kada je neko poslednji put bio prisutan u Pricaonici,kucajte komande /seen nick ili seennick nick(nemojte vise koristiti !seen i seennick)nove komande mozete kucati u bilo kom prozoru.
takodje i na linku Osnovne komande nasao sam da se kuca /LIST,/NAMES...
Kada ukucam komandu u prozor za slanje poruka nista se ne desava.Gde gresim?
Hvala za pomoc
 
Ajde probaj ovako: Idi na pricaonicu, ali ne FF-om vec I.Explorer-om....znaci ako imas Windows moras imati i IE ukoliko ga nisi skidala.
Pisem ti ovo zato sto upravo nisam uspela da udjem Operom u pricaonicu jer mi prijavljuje da nema Java virtuelnu masinu, a sa IE-om ulazim bez problema, a to je vec drugi put da mi se desava takva situacija pa sam zato na to posumnjala ...doduse ne na pricaonici vec nisam na jednom sajtu uspela Operom da udjem u sobu za bilijar :mrgreen: , a IE mi je bez problema ucitao.
 
Ajde probaj ovako: Idi na pricaonicu, ali ne FF-om vec I.Explorer-om....znaci ako imas Windows moras imati i IE ukoliko ga nisi skidala.
Pisem ti ovo zato sto upravo nisam uspela da udjem Operom u pricaonicu jer mi prijavljuje da nema Java virtuelnu masinu, a sa IE-om ulazim bez problema, a to je vec drugi put da mi se desava takva situacija pa sam zato na to posumnjala ...doduse ne na pricaonici vec nisam na jednom sajtu uspela Operom da udjem u sobu za bilijar :mrgreen: , a IE mi je bez problema ucitao.

U tome je i problem.. Ja sam instalirala tu Javu za Explorer,al' s njim neće da mi udje,ne znam zašto...
 

Back
Top