RAZLIKA IZMEDJU 128-256 BIT ???

kako sam prosao sa ovom zamenom???
Pa posto ti je riknula kartica u garantnom roku.......uslov prodavca je da ti nabavi graficku u istoj novcanoj vrednosti u trenutku kupovine stare graficke karte.
Jednostavno receno - ako si x 800 pre godinu dana platio 200e bez obzira sto ti je sada riknula...prodavac mora da ti nabavi neku drugu graficku u istoj monetarnoj vrednosti (znaci 200e).
U ovom slucaju to je 8800 GT :D
Sto meni ne crkne vec jednom :(
 
A ne,ne. To je za inostrane kompanije kada im ti direktno posaljes karticu. Ovako gledaju poslednju cenu koju je kartica imama kod njih.

O cemu ti to pricas?? Dva moja drugara su dobili nove graficke kartice pre nekoliko meseci (7600 GT) jer su im prethodne asusove 6600Gt riknule!
Proverena varijanta....ako ti rikne grafika...dobijas novu.....i istoj monetarnoj vrednosti u trenutku kupovine !
 
Skini kuler na njoj. Mada znam likove koji su pokusavali da ubiju kartice vrucinom i one su opusteno radile na vise od 120 C. Tako da to nije zagarantovano....Mozes i da je polijes vodom....bez kulera....obrisi kontakte ka maticnoj i mozda ti crkne(oni likovi su i to probali). A mozes i da overvoltujes karticu na vece vrednosti od sigurne, skines kuler. Btw ako budes overvoltovao znaj da je memorija mnogo vise osetljiva na temperaturu i veci napon.
 
Pa to sti si ti sada rekao znaci da ako sam na primer ja kupio X1800XL po ceni od 450e pre 3 godine i ja i dalje imam garanciju, ja sad treba da dobijem 8800GTX???
Upravo tako !!!! Moji drugari su imali bas takav slucaj! Ali nemojte da pokusavate da spalite kartice...jer se to nosi u Bg i onda tamo u servisu detaljno ispitaju...pa nisu ni oni idioti da tek tako prihvate garanciju.
Ali ako je zaista riknula sama od sebe...onda dobijate novu karticu....bolju :D
 

Back
Top