lud za crnkama

Ne znam decko. Mozda ima veze sa prvim iskustvom. Moja prva prava ljubav je bila plavusa i od tada obozavam plavuse. Ali nemam nista ni protiv crnki, smedjih, crvenih, zelenih... :D
 
po mom misljenju, plavuse su atraktivne, crnke su markantne, a brinete ni tamo ni ovamo, mada lepa brineta moze biti lepsa i od plavuse i od crnke, trenutno nemam pri ruci pravi atribut :wink:
 
davo:
obozavam crne oci crne kose zasto

Ma, crne oci su zakon! Kao sto rece jedan moj drug - "da li si ikad videla fam-fatal sa plavim ocima? Ne, jer su samo crne oci fatalne!"
One su strastvene (znas li pesmu "Oci cornije"?), i kriju tajnu...
Izvinjavam se, mozda sam pristrasna, jer imam najtamnije oci na svetu, ali... Zaista mislim tako!
 
Zak:
Snezna_kraljica:
mario80:
*ebi, *ebi, nabi, nabi....pa sutni i uvek se vrate... :twisted:

Kao bumerang... :lol:
Nije to uvek primenljivo...
Ali u tvom slucaju dokazano. :lol:

Hej, pa to nije fer! Sad sam bas htela da ti se isplazim, a ovde nema takvog smajlija! :cry:
:lol: Slusaj... Ovo je van teme, ali dobro... Kao prvo, mene niko nikad nije sutnuo. A i da jeste, dovoljno sam ponosna i dostojanstvena - postujem sebe isuvise, da bih za nekim jurcala. Ako se ne slazemo - razici cemo se sporazumno, u miru. Ako je on skot - sutnuce me. Nikad nisam razumela zene koje vole kad ih muskarac tretira kao djubre... Zasto ponizavati sebe, kad sve to mozes lepo da shvatis kao lep kraj kojim pocinje - novi pocetak? Iza svake veze te ceka bolja veza... Posle svakog loseg coveka - mnogo bolji.. To je jednostavno - poredak stvari.
A zena uvek moze naci boljeg od onog koji je sad pored nje. (uostalom, tako je i sa muskarcima)
Kao drugo, ne bih dosla nikad u situaciju da se petljam sa takvima.
Ovako groznu uvredu cu ti oprostiti ovog puta. :twisted:
Ali, ubuduce pazi sta pricas, to zaista nije lepo, cak ni kad se kaze u sali!
Pozdrav!
 
Snezna_kraljica:
Hej, pa to nije fer! Sad sam bas htela da ti se isplazim, a ovde nema takvog smajlija! :cry:
:lol: Slusaj... Ovo je van teme, ali dobro... Kao prvo, mene niko nikad nije sutnuo. A i da jeste, dovoljno sam ponosna i dostojanstvena - postujem sebe isuvise, da bih za nekim jurcala. Ako se ne slazemo - razici cemo se sporazumno, u miru. Ako je on skot - sutnuce me. Nikad nisam razumela zene koje vole kad ih muskarac tretira kao djubre...
Kazes ako me sutne, skot je...
Da li to znaci da si ti savrsena ili idealna?
Snezna_kraljica:
Zasto ponizavati sebe, kad sve to mozes lepo da shvatis kao lep kraj kojim pocinje - novi pocetak? Iza svake veze te ceka bolja veza... Posle svakog loseg coveka - mnogo bolji.. To je jednostavno - poredak stvari.
A zena uvek moze naci boljeg od onog koji je sad pored nje. (uostalom, tako je i sa muskarcima)
Kao drugo, ne bih dosla nikad u situaciju da se petljam sa takvima.
Pazi mnoge su ostale same od silne probirljivosti.:)
Snezna_kraljica:
Ovako groznu uvredu cu ti oprostiti ovog puta. :twisted: !
Pozdrav!
Samo sam se salio. Al grubu salu na stranu. Poslacu ti smajlije pa mozes da se plazis koliko osh. :lol:
Pozdrav Snezana.
P.S. Ovde ne moras da spajas reci u niku kao na cetu.
 
Zak:
Snezna_kraljica:
Ako se ne slazemo - razici cemo se sporazumno, u miru. Ako je on skot - sutnuce me. Nikad nisam razumela zene koje vole kad ih muskarac tretira kao djubre...
Kazes ako me sutne, skot je...
Da li to znaci da si ti savrsena ili idealna?...
Ne, naravno, ali to posmatram iz perspektive moje sadasnje veze. Ako se dvoje vec zaista vole, ako ljubav nestaje, onda nestaje postepeno. I oboje to osete, i shvate oboje da je najbolje da se razidju. Dakle, sporazumno, bez svadje i teskih reci i iznenadjenja. A ako mi on i prica kako me voli i nezan je sa mnom i sve to - a onda mi posle 5 minuta kaze da ce da me sutne - tada bih se zapitala da li je on bio sa mnom iskren i ozbiljan - naravno da nije - dakle - skot. Ovo je moja logika, mozda gresim...

Zak:
Pazi mnoge su ostale same od silne probirljivosti.:)
Ja sam bila jako probirljiva, ali mi se isplatilo, sad sam jako zadovoljna i ne kajem se. Bolje cekati pravu osobu nego gubiti vreme sa nekim koji te nisu vredni.
 

Back
Top