Priština: Pretučena dopisnica Glasa Amerike, počela istraga
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Priština: Pretučena dopisnica Glasa Amerike, počela istraga

Domaćin Marin55 (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Priština: Pretučena dopisnica Glasa Amerike, počela istraga

Priština: Pretučena dopisnica Glasa Amerike, počela istraga
    Kosovska policijska služba (KPS) počela je u četvrtak istragu u vezi s napadom na dopisnicu Glasa Amerike iz Prištine Vesnu Bojičić iako ona još nije prijavila slučaj, izjavio je glasnogovornik policije Veton Elshani.

On je izjavio da je policija na osnovi pisanja medija o napadu na dopisnicu Glasa Amerike otvorila istragu, a da s novinarkom Bojičić još nije uspjela stupiti u vezu.

Radio Glas Amerike objavio je da je Bojičić pretučena prije dva dana u svojem stanu u Čaglavici, nadomak Prištini.

Ona je izjavila da ju je napao maskirani muškarac, u crnoj odori, s "fantomkom" na glavi i da ju je tukao i vrijeđao zbog njezina rada za Glas Amerike i "predanosti Albancima".

Vesna Bojičić je izjavila da nije zvala Hitnu pomoć jer bi tada bila obaviještena i policija u koju, zbog prijašnjeg iskustva, nema povjerenja.

Napad na dopisnicu Glasa Amerike osudile su Asocijacija neovisnih elektronskih medija (ANEM) u Srbiji, Udruga novinara Srbije (UNS) i Društvo novinara Kosova koje okuplja srpske novinare.

(FENA)

Poznat Koschei.Besmertnii (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    132
    Reputaciona moć
    138

Podrazumevano Re: Priština: Pretučena dopisnica Glasa Amerike, počela istraga

Срби харају Приштином... ахахаххххааааххх, јел` ти верујеш у то што пишеш???

Domaćin Marin55 (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sve im vjerujem.Ja novinama sve vjerujem.

Ističe se porin50 (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Marin55 Pogledaj poruku
    Sve im vjerujem.Ja novinama sve vjerujem.
    Tko vjeruje sve novinarima taj ne misli svojom glavom.
    Imam jako nisko mišljenje o novinarima

Domaćin Marin55 (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Marin55;5180147
    Radio Glas Amerike objavio je da je Bojičić pretučena prije dva dana u svojem stanu u Čaglavici, nadomak Prištini.

Ona je izjavila da ju je napao maskirani muškarac, u crnoj odori, s "fantomkom" na glavi i da ju je tukao i vrijeđao zbog njezina rada za Glas Amerike i [B
    "predanosti Albancima". [/B]
    (FENA)
    Da napomjenem da se selo Caglavica nalazi blizu Gracanice tj u srpskoj enklavi.
    Nista ne tvrdim ali mislim da lokacija puno toga kazuje da se i Srbi organiziraju u tim selima.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Citat Original postavio Marin55 Pogledaj poruku
    Da napomjenem da se selo Caglavica nalazi blizu Gracanice tj u srpskoj enklavi.
    Nista ne tvrdim ali mislim da lokacija puno toga kazuje da se i Srbi organiziraju u tim selima.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Nece da ga prijavi!!!
    Eh, sta ti je ljubav...

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Citat Original postavio dmauka Pogledaj poruku
    Nece da ga prijavi!!!
    Eh, sta ti je ljubav...
    Jer ne veruje da će kosovska (albanska) policija biti revnosna u tome da locira i kazni jednog Srbina. ******...

Početnik - Iskander - (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2007.
    Tamo gde moja kita moze biti dostupna siptarcinama da u svako doba mogu da ga popushe...
    Reputaciona moć
    0

Svakom po zasluzi...a i batine joj idu u radni stazh...i to joj se dobro placa...

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

ovo sam vec postavio na temi "vesti iz politike", a citao sam i nasa izdanja gde doticna izjavljuje da osim sto je napadac tecno govorio srpski on je naveo i razlog da ne informise "realno", tj. stavlja se na nasu stranu. uz ogradu da ceo slucaj moze biti namestaljka, ja ipak ne verujem da je to nase delo

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    ovo sam vec postavio na temi "vesti iz politike", a citao sam i nasa izdanja gde doticna izjavljuje da osim sto je napadac tecno govorio srpski on je naveo i razlog da ne informise "realno", tj. stavlja se na nasu stranu. uz ogradu da ceo slucaj moze biti namestaljka, ja ipak ne verujem da je to nase delo
    To što je napadač govorio tečno srpski ne znači ništa. Teško možeš da zaključiš ko je Šiptar a ko Srbin sa Kosova jer isto pričaju srpski.

Ako je ipak Srbin a mlati ženu onda se spremimo za poznat scenario: Hrvatska, Bosna...
    E tada taj baja neće doći da mlati potpisnika povelje o pobedi zbog koje moramo da ustupimo stranim trupama sve institucije.

Jer ako ćemo pesnicama onda nemojmo o pravdi i nepravdi...

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Kada me zanima neki dogadjaj kom nisam prisustvovao iz ovog ili onog razloga, obično ispratim sve strane koje izveštavaju te donesem zaključak. Ali ruku na srce, da sve naopako napiše neki novinar nikada ne može da zasere stanje u zemlji kao naopak rad političara i ostalih službi.

E tu treba rukama i nogama, a ne ovaj novinar kriv ajmo njega.
    Da je tako, ja bih prvi tukao novinare.

Slične teme

1. Opet pretučena starica na Kosmetu (Srpkinja naravno)
    Autor ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ u forumu Politika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 30.03.2009., 06:39
  2. Počela istraga pokriminalica?
    Autor Slaven777 u forumu Politika
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 24.02.2009., 09:50
  3. Ko sutra glasa za SPS - glasa protiv nezavisne Srbije
    Autor WEISHAUPT u forumu Politika
    Odgovora: 137
    Poslednja poruka: 11.05.2008., 02:25
  4. Pretučena dva ruska novinara