SPOLJASNJI IZGLED ILI UNUTRASNJA LEPOTA?

Spoljasnji izgled ili unutrasnja lepota? Pa, i jedno i drugo je vazno, naravno... E sad moze da se desi nekoliko slucajeva:
1. Osoba ti se ne svidi ni na jedan ni na drugi nacin... Tu nema dalje rasprave...
2. Osoba ti se svidi fizicki, veza traje nekako, ali i ne istraje jer nema onoga u biti... tesko definisati...
3. Osoba ti se i ne svidi nesto posebno fizicki, ali tako se odusevis njenim duhom da odjednom primetis kako ima predivne oci, ili kako se lepo smeje, drzi, govori, ...
4. Osoba ti se svidi i fizicki i duhovno (izlizani izrazi, ali da ne komplikujem previse)... Naravno, to je ono sto ,,savrseno''...

toliko od mene...
 
Ja ne mogu da vidim decka koji je mnogo sladak a da nikad u zivotu nisam pricala sa njim i sad da kazem, jao kako mi se svidja, jao ja moram da se smuvam s njim, itd. Obicno oni lepi pokvare utisak cim otvore usta. Ali kazem, ne ruzan, neki prosecan izgled, ako je dobar,nezan,zabavan,pozrtvovan onda on meni automatski postaje simpatican.
 
Ruzno je reci, ali......Meni je bitna ta *duhovna lepota*, ali.....Fizicki izgled je preduslov :oops: .....je*ga ! Mozda glupo. Ali, kad mi neki decko nije toliko lep, a OK je i super mi je da pricam sa njim i da se zezam, to mi odmah postane drug. A kad neki lep ima sta da kaze....well....zna se :wink: dobitna kombinacija.
 
bleach:
Za mene je najbitnija unutrasnja lepota... :wink: jos uvek nisam upoznala nekog ciji mi se duh mnogo svidja, ali kad bi neko takav bio ruzan, mislim da mi ne bi mi bilo vazno... :wink:

resh-se.... batalite unutrashnju lepotu i uzivajte u svim chulima. Ne kaze se dzaba ONE slika 1000 reci. Ne bih mogao da kuliram pored ruzne ribe pa da je najzanimljivija na svetu. Tu ne bi imalo strasti. Samo drugarstvo!
 
neko je vec rekao...
naravno, vaznija je iznutrica...ako je to trula i zdiba, onda je roba sa greskom...ali ako je iznutrica strava, a spoljanjst u raspadu, opet nevalja...
ali decko treba da bude strava a NE MORA da bude nesto lep...da ne bude neka gaborcina, naravno, ali ne mora ni apolon(tako nesto stvarno ne bih mogla da ocekujem...ne znam ko bi!)
a ako je lep, a ne znam sta cu kad sam sa njim...ne ide
PS
ovo ne pisem iz iskustva, posto ga nemam, vec tek onako, kako mi ce cini
 
Nisam ja pominjala neke gabore uopste! 'ajde kazite mi iskreno (sto se prvenstveno odnosi na devojke,jer znam iz iskustva da je pripadnicima muskog pola gotovo uvek vaznije ono sto je spolja):da li biste mogle da se smuvate sa nekim preslatkim deckom,nekim smekerom,ali da ga uopste ne poznajete?Ili sto je jos gore,da cim otvori usta pocinje da prica neke nebuloze?Pa ja ne bih! Imam puno drugova, kojima je samo vazno da devojka sto bolje izgleda, ima dobro dupe i sise, i to je njima dovoljno.Da mogu neku posteno da iz'vataju.
*jaka zena svoju glavu koristi, odluke svoje sama donosi, jaka zena svoju glavu koristi, nikada od drugoga ne zavisi*
 
uber_nuss:
bleach:
Za mene je najbitnija unutrasnja lepota... :wink: jos uvek nisam upoznala nekog ciji mi se duh mnogo svidja, ali kad bi neko takav bio ruzan, mislim da mi ne bi mi bilo vazno... :wink:

resh-se.... batalite unutrashnju lepotu i uzivajte u svim chulima. Ne kaze se dzaba ONE slika 1000 reci. Ne bih mogao da kuliram pored ruzne ribe pa da je najzanimljivija na svetu. Tu ne bi imalo strasti. Samo drugarstvo!
:shock: ... Ja sam se sasvim resila i nista ne batalim...
 

Back
Top