PITANJA ZA SAMPIONA NOVA SEZONA

Malopre sam gledao kviz i slatko sam se ismejao. Ovaj Goran bas je cudan lik. po cetvrti put je bio u finalu i opet nije imao srece, a smesan je kao bioskop ne ume da se kontrolise, pravi neke grimase i nekontrolisano mlati po tasteru. Najzanimljvije mi je kad im pobegne sa odjave iz kadre i ne saceka da mu Ilija cestita.:grin:
 
A ko je sve u finalu?Onaj Ilija,Ivica,kako li se vec zove,i Goran,ako je proshao u finale,nisam skoro gledala...

Pa juce je bila prva polufinalna emisija, za sada je Aco (radi na vikipediji cini mi se-visok decko) jedini prosao u finale, ostali igraju danas. Zivorad je za dlaku izgubio u finalu. Bilo da se pogodi ime pevacice(Anastasija). A Goran nije prosao nego ce biti u sledecem ciklusu jer je 4 puta bio u poslednjoj rundi i izgubio.
 
Dobismo i prvog superfinalistu. Da izgleda da je losa taktika bila u pitanju trebao je Zivorad prepustiti poslednje pitanje, al opet pitanje je dal bi Aca znao odgovor u prvoj cetvrtini. Aca je cini mi se u istoj nedelji kad je pobedio u polufinalu Pitanja za sampiona pre mesec-dva dana (kada je opet jako gusto pobedio Zivorada) bio na Visokom naponu gde je uzeo lepe parice ako se dobro secam, pa ne bih rekao da je bas otkrovenje, ima verovatno iskustva. E dobra je ona fora sa hello sokom u kolicini koliko je takmicar tezak.
 

Back
Top