Ocajno ljubljenje

Moze li se neko nauciti ljubiti ?

  • Da

    glasova: 27 73,0%
  • Ne

    glasova: 10 27,0%

  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .
mislim, da me ne shvatite pogrešno, ovde mislim na ljude koji su već formirali svoj "stil ljubljenja" (dal sam mogla nesrećnije da se izrazim=)), ne na klince koji tek imaju da uče..
 
pa mi smo ucili sa pampurom u casi, ali slaba vajda, ako ne znas ne mozes da naucis, to je stvar
dozivljavanja onog s kim se ljubis, i ja kad ljunbim neku babu glumim da i ja nemam zube pa ona odlepi ne treba joj sex...?
 
Moze neko ali ne moze svako, pretpostavljam. Ja sam naucila decka svacemu u seksu ali sto se tice ljubljenja to nikad nikog nisam naucila. U stvari, mislim da mozda ipak jesam. Sve zavisi od identiteta, ne znam da li je to bio isti decko koji se jednom lose ljubio a onda mnogo bolje i na drugi nacin. Ne znam, kad stampaju licne karte kao toalet papir.Kad bi se stampalo po toalet papiru.
 
Poljubac se vezba i poboljsava sa iskustvom...isti slucaj kao sa sex-om...
Naravno lepsi je sa nekim ko ti se svidja...to je normalno...
sto se mene tice,dosta puta mi se desavalo da devojci kazem kako da se ljubi,jer dosta devojaka se ne ljubi spontano i polako,nego sve nesto bezve,palaca jezikom i onda to ne lici ninasta...u tim situacijama se osecam duznim da UCIM...hehehhehe
 

Back
Top